Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чиста річка до чого сниться?

Сонник чиста річка до чого сниться?

Чиста ріка тлумачення сонника

Щастя, повне задоволення тим, як розвиваються події у вашому житті — ось до чого приснилася прекрасна чиста річка з кришталево-прозорою водою. Подробиці нічного бачення допоможуть ще більш вірно розшифрувати настільки чарівну картину. Але для цього потрібно звернутися до популярних сонникам, які дадуть вичерпні відповіді.

Думка Міллера

У соннику американського психолога Густава Міллера є таке пояснення, до чого сниться чиста річка: доля зберігає сновидця, і перед ним відкриваються все нові і нові привабливі перспективи. Головне, зуміти скористатися наданими шансами і сповна насолодитися заслуженими перемогами.

Без скарг на самопочуття

Найчастіше чисті прозорі річкові води уві сні, це доказ того, що справи у сплячого йдуть в гору, так і на самопочуття йому скаржитися гріх.

До чого сниться така картина хворій людині? До того, що він скоро піде на поправку, швидко стане на ноги, відчує приплив сил, енергії. А людям, які перебувають у шлюбі, це бачення передбачає стабільний достаток, мир, благополуччя в родині.

За кольором води

Відмінно, якщо в ночі привиділася велика широка річка з чистою водою. Це передвістя зростання доходів, безбідного існування і інших радощів життя.

Серйозна розмова, в результаті якого зникнуть якісь недомовки з співрозмовником, або буде отримано приємна звістка — ось до чого сниться цей сюжет.

Для тлумачення сновидіння важливо згадати, якого кольору була вода в прозорій річці. Так якщо сновидець помітив блакитну, то попереду його чекає удача. Зелену. Забезпечений підйом по кар’єрних сходах. А ось чорна вода передрікає неприємності, біди, попереджає сонник.

У вирі подій

Уві сні бачили річку, швидко несучу свої прозорі води? Тоді і в реальності все відбувається стрімко. Але сонник заспокоює: все складається благополучно.

Однак якщо примарилася вируюча чиста річка в горах, то в справах імовірні непередбачені складності. А вони виникнуть, як натякає сонник, із-за характеру сновидця. Йому варто бути трохи стриманішим і не поспішати з різкими висловлюваннями на адресу колег або партнерів.

У нічний грезе звернули увагу на камені у воді? Тоді приготуйтеся до перешкод і випробувань наяву. Втім, подолати їх буде нескладно. А ось гірська річка з чистою водою пророкує погіршення фізичного самопочуття, хвороби.

Без гальм

У нічному видінні вас вразила чиста річка з небачено швидким плином? Тоді в реальності події будуть відбуватися так само швидкоплинний. Боятися цього не варто, тому що в даному випадку справедлива приказка: все, що не робиться — до кращого. Крім того, сновидець зможе легко та скоро пройти всі випробування, стійко пережити напасті.

Рибне місце

Наближається година, коли виповниться давнє бажання — ось до чого сниться риба в річці з чистою водою. Вдалося помітити в опівнічної грезе русло з рибним косяком? Тоді доля підготувала тому, хто спить щедрі дари.

Людям, зайнятим бізнесом, подібне сновидіння пророкує прекрасні перспективи в роботі, вигідні угоди, збільшення капіталу. Але буває і так, що цей же сон передує якомусь серйозному випробуванню, яке допоможуть витримати сила духу і воля, попереджає сонник.

Про важливість пейзажу

Вранці пригадайте, яким був навколишній пейзаж там, де протікала чиста ріка. Якщо вона текла в пустелі, то очікує скромне життя в самітництві. А якщо привидевшаяся річка була лісовий, то в реальності сплячий зануриться в стан спокою й умиротворення.

До чого приснилося, що чиста ріка протікала в полі? До того, що перед сновидцем відриваються наяву чудові можливості. В місті? Чи Не час задуматися про те, що ваш спосіб життя надто напружений, метушливий? Уві сні річка впадає в море. Сонник підказує: є привід задуматися над чимось. Якщо в сновидінні вливається в іншу водну артерію, то в житті настає новий період, очікуються зміни. Дві річки зустрічаються і потім вже течуть разом? Такий сюжет по соннику обіцяє щасливий шлюб.

Не пливіть за течією!

Якщо сталося уві сні плавати в річці з чистою водою, то є привід насторожитися. Бути може, ви так занурені у своє особисте життя і любовні переживання, що не помічаєте, що діється навколо. Така легковажність може призвести до того, що ви пропустіть унікальний шанс.

Сновидіння про те, що пливете по широкому річковому руслу, попереджає про необхідність терміново поринути у справи. Сонник підозрює, що бізнес сплячого близький до краху.

Прийдешні зміни

Той, хто в нічний грезе купався в чистій річковій воді, в реальності живе в гармонії з оточуючими і самим собою.

Сталося помітити в сні, що купається інша людина? Тоді чекає подорож в далекі краї. До чого жінці сниться чиста річка і вона насолоджується купанням? До того, що вона ось-ось завагітніє від коханого.

Чоловіку такий сюжет випадає напередодні непередбаченої ситуації, яка допоможе розкрити досі невідомі таланти і здібності.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: