Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чистити зуби до чого сниться?

Сонник чистити зуби до чого сниться?

Чистити зуби тлумачення сонника

Зі сну зуби — відображення стану здоров’я сплячого і його найближчих родичів. До чого ж тоді може снитися, що ви озброїлися зубною щіткою, пастою і почали чистити зуби? Тлумачення такого бачення багато в чому буде залежати від стану зубів, від того, чим і як ви чистите. Втім, варто звернути увагу і на інші подробиці нічної мрії.

Було б бажання!

До чого приснилося, ніби ви просто взяли зубну щітку, але ще не приступили до гігієнічної процедури? Сонник стверджує, що такий сюжет свідчить про напружені взаємини з рідними та близькими. При цьому, якщо вірити снотолкователю, винуватцем розбіжностей є саме спляча людина. Так що йому треба зробити перший крок, якщо він бажає, щоб у сім’ї запанували мир і спокій.

Сонники взяли на озброєння і результати психоаналізу. Судячи по ним, людина, яка чистить зуби в нічний фантасмагорії, дуже впевнений у своїх силах. Для нього в даний період не існує жодних перешкод, він спокійний і адекватний — ось до чого сниться чистити зуби з погляду психоаналітиків. Така переконаність допоможе тому, хто спить добитися успіхів.

Жовті або білосніжні?

Зуби в сні вкриті жовтим нальотом? Якщо в сплячому стані ви задумали їх почистити, то наяву роздумуєте над тим, як відновити свій авторитет або репутацію. І, як свідчить сонник, повернути собі добре ім’я вийде лише в тому випадку, якщо в сновидінні ви добилися хорошого результату — вичистили зуби до білизни. Плями жовтизни уві сні вказують на те, що в реальності не всі люди будуть довіряти вам.

До чого сниться, що ви наполегливо продовжуєте чистити зуби, при тому що вони вже і так виблискують білизною? Виявляється, це відображення прагнення виглядати краще в очах оточуючих. Сонник пояснює: нічого поганого в цьому немає.

А ось якщо закоханій людині уві сні довелося займатися гігієною порожнини рота, то насправді його чекають незабутні романтичні пригоди, яскраві позитивні емоції.

Який «інструмент» використовували

До чого сниться чистити зуби чужою щіткою? Сплячий скористається порадою мудрої людини чи знайде протекцію з його боку. В результаті вийде вирішити накопичені проблеми.

А ось якщо у сні ви використовували стару брудну щітку, то, на жаль, сподіватися на безоплатну підтримку в дійсності не варто. За все доведеться заплатити сповна.

Поганим прогнозом, згідно сонником, вважається нічна фантазія, в якій довелося скористатися зубочисткою. Така картина наяву може обернутися тим, що поруч з’явиться занудливый, метушливий персонаж, який буде тільки заважати в дорозі або важливій справі.

Правда, іноді сон про те, що ви чистите міжзубні простору зубочисткою і при цьому виймаєте великі шматки їжі, що застрягла, по соннику Міллера, обіцяє дуже сприятливі перспективи. Може статися так, що сновидець без особливих зусиль зможе вирішити проблеми, що накопичилися, та ще й отримати непоганий прибуток.

Інші цікаві передбачення

Але якщо видалити частинки їжі за допомогою щітки або зубочистки в сновидінні не вдалося, то сонник радить набратися терпіння. А все тому, що справи будуть йти ні добре ні погано. Перед сплячим будуть поставлені такі завдання, які вимагають від нього не тільки майстерності, уваги, посидючості, але і підприємливість.

Якщо уві сні ви чистили зуби старої, майже розваленою, але улюбленої зубною щіткою? Якщо це саме ваша щіточка, то сонник обіцяє удачу практично у всіх життєвих сферах. Але є один важливий секрет: щоб домогтися успіху, сновидець повинен використовувати свій досвід і накопичені знання — вони точно не підведуть!

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: