Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чистити картоплю до чого сниться?

Сонник чистити картоплю до чого сниться?

Чистити картоплю тлумачення сонника

Вас не залишають побутові турботи, наприклад, уві сні довелося чистити картоплю. Таке бачення трактується сониками позитивно. Адже за версіями різних джерел воно пророкує тому, хто спить приємні події, достаток. Але як завжди велику роль можуть зіграти подробиці сновидіння. Від них буде залежати передбачення подальших подій. Щоб дізнатися, до чого сниться картопля, треба врахувати, як вона виглядала, а також і те, чим ви чистили бульби. Наприклад, яким був ніж: тупим, гострим, старим, зручним чи ні?

Вдома на кухні

Сонники врахують навіть такий нюанс, як місце дії, тобто, де саме довелося чистити картоплю. Робили це на власній кухні? Тоді в реальності належить якась радісна подія. Очищали ножем сирі бульби? Відмінно, значить, зможете захистити, відновити своє добре ім’я, яке намагалися очорнити вороги.

Уві сні знімали руками шкірку з картоплин, зварених в « мундирі»? Тоді ваше матеріальне становище буде залежати від якогось важливого рішення, яке належить прийняти найближчим часом.

Станеться так, що ваше негативне сприйняття якоїсь персони зміниться в кращу сторону, якщо в нічний фантасмагорії помітили, що хтось з домашніх спритно почистив рівні, однакові за розміром картоплини.

На думку Міллера начистити багато картоплі випадає того, хто в реальності буде приймати гостей, готуватися до сімейного торжества, банкету.

Сниться, що тато допомагає мамі готувати і взявся за чистку картоплі? Такий сюжет вказує на те, що рідна людина допоможе позбутися від докучливою персони, постійно «загружающей» вас власними проблемами.

Громадське харчування

Якщо приснилося, що служите в ресторані, і вам доручили чистити картоплю, то в недалекому майбутньому ви надасте цінну послугу товаришеві або визволити його з біди, стверджує Місячний сонник.

Юнак бачить себе в сновидінні солдатом строкової служби, та ще й отримав наряд на кухню, де належить начистити гору картоплі. Що ж, молодій людині пора підготуватися до важливого публічного виступу. Сонник передбачає, що володіння словом і увагою аудиторії знадобиться сновидінню в якійсь нестандартній ситуації.

У грезе ви працівник громадського харчування, якому доручили відсортувати хороший картопля від непридатного в їжу — сниться таке зазвичай напередодні нехай і не надто значного, але все ж приємної події.

У сховище або супермаркеті

Східний снотолкователь пояснює, чому привиділося, що ви співробітник супермаркету, ринку або овочевої бази, вам доводиться кожен день сортувати овочі, в тому числі і картопля. Виявляється, це досить позитивний сюжет, обіцяє, що раз і назавжди поставите крапку у стосунках, які давно вже вам в тягар.

Однак у соннику під авторством Цвєткова є інше трактування цього бачення. Провісник застерігає сплячого від зайвої балакучості, так як відвертість або різке судження може згубно позначитися на його стані.

Якщо довелося чистити картоплю від вічок на складі в магазині — сновидінню стане відома таємна секретна інформація.

Чи є толк в картопляних очищеннях?

У сні ви виявили дбайливість, не викинувши очищення картоплі, а зібравши їх? Значить, наяву належить складна, копітка робота, за яку заплатять не надто щедро.

Осінній сонник підказує, що мити й чистити в нічний грезе брудні картоплини доводиться того, кому і в дійсності доведеться з великими зусиллями добиватися поставлених цілей.

Ви примудрилися в сновидінні продати картопляні очищення? Відмінно, тому що це ознака того, що ви зумієте отримати чималу вигоду, опинившись навіть у найнесприятливіших, скрутній ситуації. Головне, не боятися, не впадати у відчай, а вірити в свої сили.

Сучасні кухонні гаджети

Панночка дуже розбірлива, прискіплива і примхлива — ось який коментар дає міс Хассе до сновидіння дівиці, в якому та чистить картоплю спеціальним ножем. До того ж сновидица в гонитві за досконалістю може втратити масу шансів і навіть залишитися самотньою.

Сон, у якому картопля був очищений за допомогою хитрого електроприладу, характеризує сплячого як людини, схильного до ліні. А в сучасному світі може домогтися успіху важкого на підйом і апатичному людині дуже складно.

Так само песимістичний і прогноз сонника для того, хто в нічному видінні виколупував картопляні оченята за допомогою спеціального гаджета. На жаль, очікування сновидця безперспективні, ілюзорні і навряд чи здійсняться.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: