Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чистити рибу до чого сниться?

Сонник чистити рибу до чого сниться?

Чистити рибу тлумачення сонника

Символом прийдешніх випробувань, які стануть перевіркою духовного світу сплячого — ось до чого сниться чистити рибу. Втім, сонники знайдуться і інші тлумачення до цього незвичайного сюжету. Розшифрувати його вірно і точно допоможуть привидевшиеся в ночі подробиці і деталі. До того ж сновидінню потрібно буде проаналізувати все, що сталося в нічний грезе, співвіднести це з подіями реальності.

Кому наснилося

Почнемо з того, що риба — таємничий знак, що відображає внутрішню сутність людини, яку він часто приховує від оточуючих. До чого сниться її чистити? Тут, як свідчить сонник, багато залежить від того, хто бачить подібний сюжет.

Сон чоловіка може служить застереженням: люди незадоволені поведінкою сновидця, його професійною діяльністю. Схоже на те, що сплячий просто заважає колегам, шкодить вільно чи мимоволі навіть своїм близьким. Сонник підказує, що бачила такий сюжет треба терміново подумати, що можна змінити в стилі поведінки. Може варто відмовитися від різких суджень, ретельніше обдумувати кожен свій крок, інакше тертя в колективі неминучі, так само як і сварки в родині.

Жіночі сновидіння

До чого сниться чистити рибу жінці? За версією сонника сплячу давно мучить якась проблема. Їй потрібно відверто поговорити про це з чоловіком. Саме він допоможе їй у цій ситуації, підтримає. Не виключено, що знадобиться допомога з боку рідних і близьких. Саме вони — надійний тил того, хто бачить сон, на який вона має право розраховувати. І не варто ним нехтувати, натякає сонник.

Якщо дівчині довелося в сновидінні обробляти, або чистити рибу, то в реальності вона страждає із-за того, що не може знайти спільної мови з молодими людьми. Корінь проблеми криється в її неправильному поведінці, яке відштовхує потенційних кавалерів. Можливо, що панночка занадто багато часу приділяє своїй зовнішності, навіть не відаючи про те, що шанувальників лякає її легковажність або відверта розважливість. Саме тому їй не вдається влаштувати своє особисте життя, отримати довгождану пропозицію руки і серця.

За кольором луски

Якщо в сні ви намагаєтеся обробити рибину, але, очищаючи її, ледь тримаєте в руках, сонник попереджає: наяву ви спілкуєтеся з вкрай лицемірним, лукавим персонажем, який всіма силами намагається приховати свої справжні недобрі, підлі наміри.

Вам цікаво, до чого сниться чистити рибу? Тоді пригадайте, якого кольору була луска у приснився рибки.

Помітили, що вона була червоною? Тоді належить дізнатися чужий секрет. І від того, зберегти цю таємну інформацію або оприлюдните її, буде залежати доля людини. Так що подумайте, перед тим як ділитися цим з усім світом».

Риба з лускою жовтого кольору у сні пророкує напружену та відчайдушну боротьбу сновидця за своє чесне ім’я. Йому доведеться докласти чимало зусиль, щоб змусити замовкнути злісних, нахабних наклепників, пліткарів. Але для початку треба з’ясувати, хто в найближчому оточенні поширює мерзенні плітки, навмисно шкодить сновидінню.

Добре, коли привиділася риба з зеленими лусочками. Сонник обіцяє, що поруч з’явиться мудрий духовний наставник — людина, завдяки якому ви дізнаєтеся багато нового, корисного, повчального.

Відмінні перспективи, головним чином в бізнесі, професійній сфері — ось до чого сниться чистити рибу з синьою лускою чоловікові. Сонник вважає, що сплячий займе важливу керівну посаду, одержить підвищення платні і доведе, що гідний наданого йому довіри. А ще це може служити ознакою того, що сновидець отримає премію або непоганий прибуток.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: