Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чистити вуха до чого сниться?

Сонник чистити вуха до чого сниться?

Чистити вуха тлумачення сонника

Що тільки не доводиться бачити уві сні. Іноді майже виразно можна спостерігати картину інтимного туалету, гігієнічні процедури. До чого, наприклад, сниться чистити вуха? Як не дивно, але сонники докладно коментують цей сюжет та ще підкреслюють, що це прямий натяк тому, хто спить — треба дуже уважно прислухатися до порад досвідчених, бувалих людей. Втім, треба сприймати і те, що підказує внутрішній голос, інтуїція.

Знаменні новини

Схоже, ви втомилися і вже не хочете брати на свої плечі проблеми, які можна вирішити тільки з залученням серйозних офіційних органів — ось до чого сниться, що ретельно мити і чистити вуха.

Однак сонники знайдеться ще одна інтерпретація цього сюжету: невдовзі ви отримаєте важливу звістку. Вона здивує і одночасно дуже обрадує вас.

І неспроста, адже за нею у вашому житті підуть дивовижні зміни на краще.

Про прийдешні неприємності

До чого сниться чистити дуже брудні вушка? На жаль, але сонник передрікає численні складності, збитки, втрати.

Коли ж у сновидінні ви просто вражені тим, якими запущеними, брудними виявилися вушні раковини — в реальності ви досить байдуже поставитеся до проблем і бід оточуючих. Навіть якщо ви помічаєте, що люди страждають, мучаться, то ніколи не проявіть навіть деланного співчуття до них. А дарма, адже одного разу допомога може знадобитися і вам.

Злість, лють — ось які неабиякі емоції наяву належить випробувати того, хто в нічний фантазії мив і чистив вуха, в яких перебували такі величезні «пробки», що навіть пропав слух. А причиною обурення сплячого будуть бридкі наговори і плітки.

Мовчання — золото

Не поспішайте оголювати свою душу, откровенничая з людьми — ось до чого сниться чистити вуха від сірки. Так вже трапляється часом, що сказаними вами у хвилину слабкості словами можуть скористатися негідники і заздрісники, та так, що серйозно зашкодить вам.

Надію дарує сонник того, хто в нічний грезе чистив лише одне вухо від сірчаної пробки. Це вірна прикмета, що всі напасті сновидця скоро залишаться позаду, і він зможе відпочити, розслабитися.

Приснилося, що звернулися в медичний заклад, щоб фахівець прочистив вуха? Тоді і в реальності вам необхідно заручитися підтримкою офіційної персони або найняти досвідченого професіонала.

Міллер попереджає

На думку Густава Міллера багато вушної сірки — сигнал, що проти сплячого ворогами затівається хитра, підступна інтрига. Тому, щоб уникнути небезпеки, потрібно проявити особливу передбачливість і обережність.

Що тільки не привидиться!

Дуже багато вушної сірки в нічний фантасмагорії доводиться бачити людей образливим і досить закомплексованою. Вони відчувають себе постійно приниженими, ураженим, а тому їх думки похмурі і навіть злі. Треба терміново позбуватися від звички бачити світ у темному кольорі.

Дивне сновидіння про те, що ви їли вушну сірку. За версією снотолкователей — це відмінна ознака. Суть його в тому, що тому, хто спить гріх скаржитися на здоров’я, він сповнений енергії і сил. Та ще скоро йому представиться можливість чудово провести час: відвідати веселу вечірку або отправиься в чудове відпускний подорож.

Персонажі нічного бачення

У деяких сонники сказано, що чистити вуха в опівнічних мріях трапляється найчастіше тим персонам, які не дуже охоче беруть відповідальність на себе.

Ще це бачення вважається ознакою зайвої серйозності і сором’язливості сновидця. Втім, дізнатися, до чого сниться чистити вуха, можна і, пригадавши людини, який потребував цієї процедури.

Так якщо чистили уві сні свої вушні раковини, то бережіться — наяву вірогідні скандали і конфлікти. Допомагали прочистити слухові проходи іншій людині? Тоді врахуйте, що ви щиро помиляєтеся в чому-то наяву.

Поки спали, доглядали за своїми дітьми, прочищая їх вушка? На щастя, череда турбот близька до завершення.

Що думати, якщо ви займалися «вушної» гігієною чоловіки? Сонник підказує: було б непогано подумати над своїми манерами, змінити стиль спілкування з людьми.

А якщо примарилось, що чистили жіночі вушка, то терміново вчіться економити, не витрачати гроші даремно.

Шукайте спільну мову

Часом сновидіння, в якому довелося чистити вуха, це мудра порада: навчіться чути і слухати людей.

Може статися, що ви звично проігноруєте цей рада сонника, тому що в реальному житті впевнені в тому, що ваша думка єдино вірне, незаперечна.

Що ж, люди змиряться з тим, що ви непохитні, вперті і перестануть з вами спілкуватися і рахуватися. Але тоді ви ризикуєте залишитися в гордій самоті без друзів і близьких.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: