Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник читати лист до чого сниться?

Сонник читати лист до чого сниться?

Читати лист тлумачення сонника

Хочете розшифрувати сон, в якому довелося читати лист? Тоді прислухайтеся до поради сонника. Пригадайте, як виглядало послання, ким було написано і кому адресовано. Важливо і те, про що говорилося в ньому.

Пророкування Міллера

Густав Міллер вважає пригрезившееся лист не надто доброю прикметою. До чого сниться читання такого послання на думку американського психолога? Якщо лист було замовним, то, на жаль, ви можете посваритися з товаришами, колегами і навіть рідними з-за грошей.

Втім, віщун заспокоює: є й інші, більш оптимістичні тлумачення цього сюжету. Наприклад, одержавши уві сні лист від померлого насправді родича, ви зможете вирішити дуже складну проблему.

За кольором чорнила

А згадайте ви, прокинувшись від сну, якими чорнилом написано привидевшееся лист? Це дуже суттєва деталь, яка точніше вкаже, до чого сниться эпистола.

Так якщо лист написано синім чорнилом, то сонник пророкує вірну дружбу і щиру любов. Зелені можуть попереджати про майбутнє розпачі, причиною якого стане якийсь інцидент, нещасний випадок.

Червоні чорнило уві сні — це передвістя розлуки з-за необгрунтованих підозр, ревнощів. Зате чорне чорнило пророкують стабільність і впевненість. Рядки, написані білим по чорному, пророкують сумні події.

Послання від коханого

До чого сниться читання листа від коханого чоловіка? Як не дивно, але в сонник Цвєткова це натяк на те, що відносини зайшли в глухий кут.

Є і ще одне цікаве тлумачення, що стосується сну, в якому дама отримує листа від коханого із звинуваченнями і образами. Такий сюжет — свідчення того, що партнер хоче більш близьких відносин, а сновидица наяву поки дуже холодна з ним.

У нічний грезе читати лист, адресований вам колишнім кавалером? Значить ви ще не залишили надії на відновлення колишніх почуттів і вірите, що минулі відносини можна реанімувати, підказує сонник пастора Лоффа.

Записки небіжчика

Не лякайтеся, якщо уві сні ви одержали лист від померлого знайомого. У більшості сонників це вважається показником того, що в реальності тому, хто спить стане відома якась таємниця, цінна інформація.

Те, над чим ви довгий час роздумували, безуспішно намагаючись знайти рішення, раптом перестане бути проблемою, геніальне рішення саме прийде в голову — ось до чого сниться читання листа покійного. А якщо, прокинувшись, ще й пригадайте, які дані містилися в його записці, то обов’язково скористайтеся ними. Це, як стверджують сонники, цінні підказки, послані понад.

Що ж думати, коли в сновидінні ви отримали скоріше не депешу, а бандероль з сувеніром від померлого? Нічого поганого, так як подібне бачення нерідко випадає того, хто, прокинувшись, знайде загублену річ.

Чужа кореспонденція

Не читайте чужих листів навіть у нічних фантазіях, інакше допустіть серйозні промахи, помилки, пророкує Місячний сонник.

Привиділося, що «вивчили» лист подруги, адресоване її коханому? Сумно, але за прогнозами снотолкователей з приятелькою, швидше за все, ви рассоритесь.

У Сучасному соннику можна знайти передбачення до привидевшимся сюжетів з використанням самих передових технологій і гаджетів. Так, скажімо, читання електронної пошти подружки навіть уві сні в дійсності може стати причиною ревнощів, заздрості і навіть ненависті. Такі негативні емоції буде відчувати цікава сновидица.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: