Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чисте озеро до чого сниться?

Сонник чисте озеро до чого сниться?

Чисте озеро тлумачення сонника

Озеро сонники — один з найбільш загадкових і цікавих символів. З одного боку озеро трактується як якась перешкода, з іншого — чистота, прозорість водойми асоціюється з вдалим розвитком подій в житті людини. До чого сниться чисте озеро? Не будемо поспішати з висновками, а уважно вивчимо всі передбачення сонників, які помітно різняться в залежності від пригрезившихся і пам’ятних деталей.

Тлумачення Міллера

За версією американського психолога Густава Міллера чисте озеро в сновидінні передбачає зміни на краще в долі людини. Дівиці напевно, буде цікаво дізнатися, до чого приснилося, як вона перепливає з одного озерного берега на інший. За сонником згаданого автора панночка не буде знати відмови, її бажання здійсняться, навколишні охоче виконають будь-яку її забаганку.

А от озеро туманним ранком, затягнуте легким серпанком, привидевшееся в нічний грезе вказує, що сновидінню варто підвищити самоконтроль, інакше неминучі проблеми і складності.

Де знаходиться?

Щоб точніше дізнатися, до чого приснилося озеро з чистою водою, треба згадати, де саме воно перебувало.

Так якщо привидевшийся водоймище розташоване в горах, то, швидше за все, сновидець не може впоратися зі своїми емоціями, схильний до частої зміни настрою.

Лісове озеро уві сні — ознака відмінно розвиненою інтуїції. У сновидінні помітили штучний водойму? Знайте, що успіх і процвітання залежать тільки від ваших здібностей і прикладених зусиль.

А ось пустельне озеро — це знак, що сплячий потребує підтримки близьких, йому явно не дістає їх уваги і любові.

Таємниці купання

Англійський сонник розкриває, до чого снилося, ніби ви купалися в кришталево-чистому озері. Якщо просто плавали в ньому, то здоров’я найближчим часом точно не підведе. А ось якщо пірнали на глибину, то варто подбати про органи дихання. Особливо актуальне це порада для тих, хто відчув, що задихається, захлинається.

Крім того, на тлумачення сну впливає, кому він приснився. Якщо це було бачення чоловіка, той сновидець, купався в теплій воді, наяву сповна насолодитися плотськими втіхами, в тому числі і любовними пригодами. А ось для дами такий сюжет послужить швидше застереженням: якщо вагітність небажана, треба подбати про засоби контрацепції.

Шлях до успіху

До чого снилося, що катаєтеся по глибокому чистого озера на човні? По соннику міс Хассе це передвіщає зміни в професійній сфері. Якщо гребли веслами в самоті, досягти кар’єрних вершин ви зможете, покладаючись тільки на свої здібності і сили.

Довелося плисти в човні з чоловіком? Тоді в реальності ви заведете знайомство з впливовою персоною, яка надасть протекцію і допоможе піднятися в професійному табелі про ранги.

Того, хто уві сні катав на човні симпатичну даму, треба проявити більше службового завзяття, інакше начальство буде задоволене його роботою. До того ж серед колег є заздрісники, які скористаються ситуацією в своїх корисливих цілях.

Рибальські пристрасті

У нічний фантазії було чисте озеро і ви рибалили на ньому? Східний сонник докладно описує цей сюжет з урахуванням привидевшихся деталей.

Наприклад, якщо навіть з берега бачили рибок, які пропливають майже по дну водойми, то на шляху до поставлених цілей в дійсності не зустрінете ніяких перешкод.

Спостерігаючи за мешканцями підводного світу у сні, ви так захопилися, що спокійно відпустили попалася на гачок рибку. Непогана прикмета, підказує, що у вас з’явиться новий вірний товариш.

А от тому, хто в сновидінні діловито знімав з гачка озерну видобуток і складав її в садок або відро, треба готуватися до поповнення в сімействі, пророкує сонник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: