Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чудовисько до чого сниться?

Сонник чудовисько до чого сниться?

Чудовисько тлумачення сонника

Нічні кошмари, коли є моторошні істоти, за твердженням психологів і більшості сонників відображають реальні страхи, хвилювання, фобії сплячого. Але це лише одне із тлумачень сну про чудовиськ. Так до чого вони можуть приснитися? Спробуємо розібратися спокійно, згадавши деталі сновидіння.

Версія Міллера

Міллер вважає, що пригрезившееся чудовисько відображає небажання сплячого подивитися правді в очі. Але прийшов момент, коли не варто подібно до страуса зариватися головою в пісок, а потрібно сміливо діяти в реальності. До того ж страхи сновидця можуть бути безпідставними, надуманими, сильно перебільшеними.

Але якщо в опівнічних мріях довелося ховатися, тікати від переслідуючого монстра, є привід насторожитися, так як побоювання сновидця можуть бути цілком виправданими.

Морські страховиська

До чого сниться чудовисько, що живе в морі-океані? Досить часто таке бачення випадає людям, які панічно боїться води, не вміють плавати. Зате сон, у якому довелося битися зі страшним мешканцем — добрий знак, підказуючий, що наяву сплячого нарешті залишать її турбували його хвилювання, тривоги.

Старозавітне багатоголова чудовисько Левифан, яке мешкало під водою, по соннику служить застереженням про ймовірні нещастях і навіть загрозу для життя. Бути може, сновидінню варто відмовитися від запланованої поїздки або заходу, пов’язаного з ризиком.

Часом сама людина не може розібратися у своїх думках, почуттях, зрозуміти,що його засмучує, турбує, гризе. Саме в такому психічному стані можна побачити сон про легендарного лохнеське чудовисько.

Монстри з підсвідомості

Буває і так, що людина не в силах позбутися від страшних картин, народжуваних мимоволі його підсвідомістю ні наяву, ні уві сні. Ця особливість психіки описана в соннику Деніз Лінн, пояснює, що монстри, що є в ночі, можуть бути «плодами» денних протиріч між особистістю і її «Альтер его». При цьому сновидець може страждати від такого «роздвоєння» роками, адже це добре відоме психіатрів захворювання, корені якого криються в накопичених з дитинства страхах і фобіях.

В Ісламському соннику інакше пояснюється, до чого сниться подібний кошмар. Виявляється, це свідчення того, що сплячий часто проявляє немотивируемую жорстокість, злість, лють по відношенню до оточуючих.

Коли уві сні людина намагається втекти від монстра, то це ж джерело підказує: сновидець ненавидить якогось персонажа в дійсності, але нічого не може з цим вдіяти, а також не здатний припинити тяготящие його стосунки. Це бачення також передує в реальності сумі, негаразди, що виникають із-за внутрішніх особливостей людини.

Привиділося, що ловіть чудовисько? Тоді вийде справитися з неприємною ситуацією, вдасться обірвати непотрібні зв’язки. Вдалося вбити страшну істоту? Відмінно, це знаменує закінчення всіх напастей, бід.

Страховисько переслідує

Не виключений конфлікт з якоїсь впливової особливою, якщо чудовисько уві сні нападає. Це бачення, згідно Універсальним сонником, передрікає неприємності, нещастя. А все станеться через необдуманих дій та помилок, зроблених сновидцем.

Східний сонник пояснює, до чого жінці сниться чудовисько. Це передвістя появи в житті того, хто бачить сон вкрай нав’язливою, неприємною персони, позбутися якої дуже складно. А якщо дама уві сні вбиває жахливе істота, то сонник радить їй в реальності проявити поблажливість і терпіння по відношенню до докучливому персонажу.

Доктор Фрейд коментує бачення, в якому сновидець бореться з монстром. Цей сюжет свідчить про бажання сплячого реалізувати свої найпотаємніші сексуальні бажання.

І ще кілька цікавих прогнозів

Все, що ви запланували, неодмінно здійсниться — ось до чого сниться досить симпатичне чудо-юдо. Але якщо в сновидінні ви накинулися на миле страховище і почали бити його, то врахуйте, будь-які дрібниці можуть вибити вас з колії, втягнувши в стан ступору і розгубленості.

Що думати, якщо в нічний фантасмагорії дивіться в дзеркало, але бачите там відображення моторошного виродка? Треба поміркувати над тим, як ви ставитеся до близьких. Можливо, ви не до кінця відверті, щирі з ними.

Пригрезился лабіринт, де мешкає мінотавр? Не раскисайте, а рішуче беріть кермо влади в свої руки, тільки так зумієте подолати будь-які перешкоди, підказує сонник.

Згадали класику: «народила цариця в ніч не те сина, не то дочка», вранці вжахнувшись того, що уві сні народили страховисько? На жаль, але це передвістя майбутніх розчарувань і втрат.

А якщо в сновидінні чудовисько почало гризти за руку, будьте обережніше — вашою довірливістю можуть скористатися негідні суб’єкти.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: