Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник чужа вагітність до чого сниться?

Сонник чужа вагітність до чого сниться?

Чужа вагітність тлумачення сонника

Уві сні дізналися або помітили, що якась дама готується стати мамою? Таке бачення сонники трактують досить прямолінійно: або сновидець (сновидица) теж подумує про продовження роду, або людина в даний момент виношує якийсь план, який незабаром має намір втілити в дійсність. Втім, це далеко не всі тлумачення з приводу того, до чого сниться чужа вагітність. У соннику знайдуться досить цікаві варіації пророкувань до цього сюжету.

Слово Міллеру

На жаль, передбачення професійного психолога Густава Міллера щодо того, до чого приснилося, що народить ось-ось хтось інший, навряд чи порадує сплячого. Цей сюжет вказує на те, що тому, хто спить не варто розраховувати на успіх, удачу, зміцнення соціального і матеріального становища. Йому залишається лише спостерігати за більш щасливими колегами, однокласниками або родичами і намагатися впоратися з таким бридкий, руйнівним почуття як заздрість.

Тільки для дівчат!

Будь панночці цікаво дізнатися, до чого сниться чужа вагітність. За версією Жіночого сонника це, свого роду, підготовка юної того, хто бачить сон до ролі матері в майбутньому.

А якщо дівчина бачить у сні свою родичку або подругу в цікавому положенні, то Новітній снотолкователь обіцяє сплячої радість і щастя.

Є привід насторожитися, вести себе скромніше і розумніше, щоб не заплямувати репутацію, якщо в сновидінні юна діва бачить незнайомку з великим животиком, попереджає сонник Катерини Другої.

«Мої роки — моє багатство…»

Чому деякі жінки приховують свій вік? Адже доброзичлива жінка, у якої веселі очі, легкий характер виглядає, як мінімум, на десять років молодше, ніж юна, але сумна красуня. І якщо жінці середніх років привидівся уві сні чужа вагітність, то вона вміє радіти за інших. А тому вже точно самодостатня, щаслива, кохана.

До чого сниться такий образ вагітної? До того, що пологи відбудуться в строк і легко. Малюк, який з’явиться на світ, буде симпатичним і здоровим. Одиноким дамам бальзаківського віку такий сюжет пророкує зустріч з чоловіком мрії. Цей кавалер згодом може стати законним чоловіком чи вірним другом. Заміжні того, хто бачить сон після такої мрії знайдуть вихід своїй енергії: відкриють в собі нові таланти.

Однак іноді по соннику чужа вагітність — погана прикмета. Наприклад, літнім жінкам цей сон передвіщає погіршення самопочуття, а нареченим у переддень весілля служить застереженням: сімейне життя з майбутнім чоловіком складеться непросто через відмінність характерів.

Зовнішність потенційної матусі

Після пробудження постарайтеся пригадати, як виглядала майбутня мама в нічному видінні.

Приміром, якщо вона здалася вам чарівною, то не лінуйтеся, а працюйте з повною самовіддачею. Результати зусиль дуже порадують вас.

Худенька вагітна, з’явилася в нічний фантасмагорії — передвістя несподіваною і дуже вагомого прибутку.

Поки спали, помітили у незнайомки величезний живіт? Готуйтеся до сюрпризів, можливо не дуже радісним, від молодших членів родини.

Вагітна у сні здалася зовсім несимпатичної? На жаль, в реальності не уникнути численних клопотів.

Пригрезившаяся дамочка в положенні качала свої права і лаялася? Тоді спробуйте всіма силами запобігти назріваючій наяву конфлікт, радить Мусульманський сонник.

У мріях помітили знайому та ще в цікавому положенні? Не виключено, що саме вона стане вам суперницею в любові або конкуренткою в професійній сфері.

Що бачать чоловіки

Представники сильної статі теж бачать сни про вагітних дам. Якщо приснилася жінка незнайома сновидінню, то його звичний спосіб життя наяву може раптово і різко змінитися. Але сонник втішає: якщо проявити кмітливість і спритність, то зміни можна використовувати на благо.

Приснилася вагітної постійна подруга чи коханка? Що ж, схоже, що сплячий чоловік і матеріально, і морально готовий стати батьком. А якщо сплячий усвідомлює, що приснився дама має намір перервати небажану вагітність, то в реальності мають розбіжності з товаришами йди товаришами по службі.

В ночі побачили свою доньку на сносях? Запасіться терпінням, так як можливі сварки, розбіжності з домочадцями. Вагітна мама уві сні — це знак, що необхідно насправді подбати про матусі, оточити її увагою, ласкою, підтримати матеріально.

Фінансовий прогноз

Тлумачення Сімейного сонника підкаже бізнесменові, до чого сниться чужа вагітність. Таке бачення випадає діловій людині у переддень жорстокого протистояння з конкурентами. Причому перемога для сновидця важлива не тільки з матеріальних міркувань, але і заради честі.

Ванга трактує цей сюжет ще більш оптимістично. Ясновидиця запевняє, що скоро сплячий зірве величезний куш. Проте в його душі може оселитися хробак сумніву і непевності, так як гроші немов звалиться з неба по волі випадку.

І, нарешті, пророцтво Езотеричного снотолкователя, обіцяє сновидінню прилив творчої енергії, нові перспективи в роботі і особистому житті.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: