Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник дертися вгору до чого сниться?

Сонник дертися вгору до чого сниться?

Дертися вгору тлумачення сонника

Майже всі сонники тлумачить сновидіння, про те, що довелося дертися вгору, як позитивне. Воно характеризує вас, як людину наполегливу, наполегливо продвигающегося до наміченої мети. Щоб зрозуміти який сфери життя, діяльності стосується нічне бачення, потрібно згадати привидевшиеся деталі, взяти сонник, ретельно проаналізувати побачене. Врахуйте, перш за все, багато що залежить від поверхні, по якій довелося рухатися.

Досвід і знання — головне багатство

Часто уві сні доводиться підніматися по сходах. До чого сниться таке? Сюжет інтерпретується, як бажання людини удосконалюватися, розвиватися духовно, отримувати знання. Цілком ймовірно, що сновидець намагається зрозуміти, в чому сенс життя, цікавиться окультними науками, філософією, релігією. Але процес пізнання дається йому нелегко, якщо уві сні він насилу мине кожну наступну сходинку.

Однак, сонник дає пораду: не втрачати надії, проявити посидючість, терпіння. Адже бачення про підйомі по сходах часто є пророчим, значить пройшовши через випробування людина доб’ється бажаного.

Незлочинна вертикаль

До чого сниться дертися вгору по вертикальній стіні? Це споруда і уві сні і наяву служить перешкодою. За сонником, це символ перешкоди, що знаходиться на життєвому шляху людини.

Якщо сниться, що він не втрачаючи надії, все ж таки повзе по такій поверхні, знаходячи точки опори, то таким же чином в реальності йому доведеться розправлятися з перепонами, що будуть постійно виникати попереду. Сонник рекомендує заздалегідь підготуватися до ймовірних неприємностей, проблем, врахувати це, складаючи плани, передбачити запасні варіанти.

Сімейне щастя, і успішна кар’єра, ось до чого жінці наснилося, що вона докладала чималих зусиль, для того, щоб оминути вертикальну стіну. Якщо уві сні це перешкода її не зупинило, і насправді у неї все складеться чудово. Природно без старань вона навряд чи досягне чого-небудь.

Варто братися за справу?

У сні ви підіймалися по прямовисній скелі, покритої нерівностями і сколами? Тоді сонник пророкує неприємності на самому початку нової справи. Але якщо ви не зупинитеся, і, незважаючи на загрозу зірватися, і біль і продовжите сходження, то наяву перешкоди першого етапу будуть подолані, а далі все піде як по маслу. Ви досягнете успіху, і доведете себе і оточуючим, що ви — професіонал з великої літери.

Але якщо сон на цьому не завершився, — ви досягли вершини гори, але виявили, що з іншого її боку видно крутий обрив, то, на жаль, всі ваші зусилля виявляться марними. Переживши розчарування, не падайте духом, зед як відомо навіть самий непотрібний працю, рано чи пізно принесе свої плоди.

Сонник радить звернути увагу на те, якою була вершина. Якщо вона була вкрита буйною рослинністю, то успіх в реальності прийде до сплячого дуже скоро. До чого сниться тоді гола скельна порода? Тоді потрібно підготуватися до не найкращому періоду у житті. Це попередження про бідах і нестатках.

Випробування або розваги?

Цікаво як пояснює сонник, то до чого сниться підніматися по снігу. Найголовніше в цьому випадку згадати: яким був сніг. Якщо він був білим, пухнастим, то доля відкриває перед сплячим прекрасні перспективи, на шлях до яких ніщо не затьмарить. Крім того, в низці майбутніх подій і вечірки, та інші веселі заходи.

А ось сірий, брудний, навпаки, це ознака проблем, причиною яких будуть плітки, чутки, поширювані за спиною. Заздрісники і конкуренти зроблять все, щоб зупинити сновидця.

Надмірності і слабкості

Не можна зневажливо ставитися до сновидіння про те, що ви дерлися нагору з крижаного покрову. Ваш головний ворог — шкідливі звички, ось до чемуснится, як ви ціною неймовірних зусиль намагалися втриматися на льоду.

Якщо вам це вдалося, в мріях ви минули слизьку ділянку, то, зможете побороти в собі пристрасть до надмірностей, шкідливим пристрастям. А якщо ні, то будьте обережні, ваші слабкості не настільки невинні, як ви віддаєте перевагу думати. Саме час почати боротьбу проти них.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: