Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник дим до чого сниться?

Сонник дим до чого сниться?

Дим тлумачення сонника

Вам приснився дим?

Не залишайте це сновидіння без уваги, тому, що дим досить яскравий символ, пророкує майбутні події в долі сновидця. Бачити його в сні непогано. Але більш точну трактування того: до чого сниться дим, допоможе дати сонник. Від сновидця потрібно напружити пам’ять і згадати навіть дрібниці, помічені в нічних гріхах.

Відтінки смогу і чаду

Особливе значення надається кольору диму. Якщо привидівся чорний, то будьте готові до серйозних розглядів. Вони можуть торкнутися як особистого життя, так і розборів польотів на службі. Щоб мінімізувати наслідки подібних з’ясувань стосунків з рідними або начальством, постарайтеся заздалегідь вжити якісь заходи, зусилля. Але якщо вони виявляться безрезультатними, зберігайте спокій і стерпить всі звинувачення в свою адресу.

Сонник Гришиній пояснює, до чого сниться димова пелена незвичайних відтінків. Так якщо клуби були синього кольору, в реальності ви ймовірно познайомитеся з цікавою особистістю. Крім того, ця людина зможе надати вам підтримку в справах і протекцію. Порожні турботи, марні надії, хвилювання, ось до чого сниться білий дим.

Як пророкує сонник Езопа, для сновидця настає непростий життєвий період. Але потрібно набратися терпіння, і дуже скоро доля знову зробить поворот у бік благополуччя і спокою.

Задимлені приміщення

Напевно вам захочеться дізнатися, до чого сниться дим в оселі? Не бійтеся! Це сновидіння не обіцяє нічого поганого, навпаки, скоро отримаєте добрі звістки здалеку. Стосуватися вони будуть ваших рідних. Якщо кімнати в будинку окупував дуже щільний смог, то це бачення знаменує початок нового, важливого життєвого етапу.

Причому, як підказує сонник Мандрівника, сновидця очікують позитивні зміни, щастя, добробут.

Приснилося, що чад заполонив вашу квартиру, значить, вам необхідно наяву поспостерігати за вашими знайомими та колегами. Універсальний сонникпредупреждает, що далеко не всі вони відносяться до вас щиро і доброзичливо. Серед них є такі, що носять проти вас камінь за пазухою. Обмежте своє спілкування з цими двуличными, заздрісними персонами.

До чого сниться банька, заповнена клубами диму? Сонник вважає, що такий сюжет передрікає деякі розбіжності, непорозуміння у відносинах з коханою людиною. Втім, цей же сон трактується інакше: виникне необхідність розгляду будь-яких справ або спорів у судовому порядку. Щоб все вирішилося в вашу користь, не пошкодуйте грошей, найняти грамотного юриста.

Тютюновий дим

Часом дуже химерно тлумачиться значення того, що ми бачимо і відчуваємо у снах. Судіть самі: наяву куріння ні до чого доброго не приводить. А ось якщо у сні ви бавилися сигареткою, і примудрилися ще пускати димок кільцями, то Східний сонник, пророкує щастя і фінансове благополуччя. Але і це ще не все, вам буде надзвичайно везти у всіх починаннях. Так що поспішайте скористатися таким унікальним шансом.

Тлумачення сну, в якому не тільки спостерігали за тютюновим димком, але виразно відчули його, обіцяє масу плотських задоволень. Якщо такоеприснилось людям, які вже давно живуть в законному шлюбі, то у них попереду — другий медовий місяць, під час якого вони зазнають раніше незвідані почуття і яскраві емоції. Їх відносини з партнером зміцняться і стабілізуються. Принаймні, такий прогноз дає «женатикам» Жіночий сонник.

А от Місячний сонник, по-іншому інтерпретує бачення про сигаретному смогу. Якщо ви задихаєтеся і відчуваєте що отруїлися нікотином, то ризикуєте найближчим часом насправді потрапити в скрутну ситуацію, схожу на тупикову. Що робити? Головне не впадати у відчай, не здаватися. Згадайте казку про двох жаб, що потрапили в глечик з молоком. Одна з них билася до останнього і врятувала своє життя. Так і вам потрібно боротися і вірити в успіх.

Передбачення Міллера

Всупереч відомому прислів’ю, наснитися може дим без вогню. Сонник пророкує те, що проблеми і неприємності ось-ось підуть у минуле, і ви через пару тижнів навіть забудете про них. А все тому, що фортуна повернеться до вас обличчям, все буде йти гладко, мов по маслу. Найважливіше, — ви перестанете турбуватися по дурницях, станете впевненіше, спокійніше.

До чого сниться сильно чадящее полум’я? Міллер переконаний, що це сигнал, настійно рекомендує подбати про збереження активів, накопичень. Це найважливіше сновидіння, пророкує ситуації схожі фінансовий крах або дефолт.

Обман, розчарування і смуток ось що можуть пророкувати помічений у сні вибух, потім густий стовп диму. Якщо примарилось, як вас огорнув смог крізь який нічого не розгледіти, то згідно Міллеру, ймовірно зрада самого близького товариша. Якщо немає підстав не довіряти одному, то тоді будьте пильними та обережними, спілкуючись з колегами, знайомими.

Приснився дим у лісі? Якщо причиною його був багаття, то спляча людина буде щасливий в сімейному колі. Якщо він поки самотній, то у нього з’явиться шанс зустріти ту єдину (або єдиного). Закоханість і захоплення цілком ймовірно плавно перетечуть у щось більше, наприклад, в офіційний шлюбний союз.

Ще кілька цікавих тлумачень

Бачити уві сні дим від пожежі, за однією з версій, означає отримання добрий звісток. А от якщо ми звернемося до соннику Хамидовой, то дізнаємося. Що це бачення предзнаменует любовну інтрижку. Є навіть пророцтво про те, що сновидець може запалився пристрастю до недруга, супернику. І тут головне пригадати, не відчував він у сні відчуття задухи? Якщо дихати було важко, врахуйте, що роман, зав’язується з недавнім ворогом. Не принесе нічого доброго, а тільки лише страждання, муки.

Сонник Хассе пояснював сновидіння, в якому можна побачити дим з вікна так: чекають важкі часи. На жаль, але ви зазнаєте фінансову невдачу, і будете потребувати матеріально. Допомога шукайте у рідних. При їх підтримці ви швидко впораєтеся з фінансовим колапсом і заробите достатньо коштів для безбідного існування.

А ось побачений чад з труби, кличе вас в шлях. Це може бути довгоочікувана відпускна поїздка, а може бути і відрядження. Чим вище піднімався дим, тим далі ви поїдете. Чудово побачити сон, у якому йшов димок від домашнього вогнища — печі, каміна. Це означає, що в реальності всі тривоги сплячого розвіються. Він заспокоїться і відчує себе впевненіше, сильніше і щасливішим.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: