Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник душити до чого сниться?

Сонник душити до чого сниться?

Душити тлумачення сонника

Душити

В сплячому стані ми не просто бачимо картини і образи, але і відчуваємо цілком виразні відчуття. Наприклад, до чого сниться, що хтось душить вас? Сновидіння не з приємних. Але сонник, вважає, що воно дуже точно дає інформацію про майбутні події в житті сновидца та прогнозує його самопочуття.

Безумовно, що сни про задушення, потрібно аналізувати і шукати їх значення, враховуючи реальний стан справ і здоров’я сновидця. Важливо зрозуміти, що турбує, що займає його думки в цей період. Відкривши сонник у розділі «душити», ви дізнаєтеся, що це бачення відображає стан організму, так само нервові переживання. Наприклад, роздратування, що нагромадилося, які немає можливості виплеснути.

До чого сниться душити кого-небудь, або виявитися жертвою душителя? Давайте розберемося за допомогою сонника докладно.

Відчуття задухи

Прокинутися від сну в холодному поту і жаху від того, як якась істота напала на вас і позбавило можливості вільно дихати, дуже страшно. Вільно або мимоволі починаєш згадувати всіх демонів та іншу міфічну нечисть, яка спокусилася на життя уві сні, і починаєш хвилюватися і думати, до чого сниться таке?

Якщо ви не схильні вірити в страшилки і страхітливі істоти, типу відьом і домовушек, то не залишайте це сновидіння без уваги. Краще всього якщо знайдете час і відвідайте лікаря, який перевірить роботу серця.

Напади задухи і уві сні і наяву—одна з головних ознак, у діагностиці проблем в діяльності серцево-судинної системи.

До чого сниться, як душить крихітний страшний чоловічок, в якому ви визнали домовика? Тлумачення цього сну сонник дає найбільш часто, воно не передує нічого жахливого, а швидше вважається радою не хочете більше мучитися від нестачі кисню у сні, тоді ретельно пропилососьте, промити, провітрити помешкання. Словом, проведіть генеральне прибирання, перемістіть меблі, почніть ремонт.

Друга причина, по якій в сновидіннях нападає домовик і заважає вільно вдихнути і видихнути, це сирість. У цьому випадку сонник рекомендує провести ревізію в квартирі або будинку, почавши її з санвузлів. Немає там протікання, не накопичує чи вода, чи не росте пліснявий грибок?

Вважається, що міфологічні старички домовята, не виносять підвищеної вологості приміщень. Задобрити таємного господаря вашого житла, щоб він не тривожив уві сні, можна і приготувавши йому частування, поставивши блюдечко з молоком і булкою поруч з ліжком, на якій почиваете.

Однак трапляються по-справжньому кошмарні бачення, прокинувшись від яких довго приходиш до тями. Люди, які вивчають окультні науки, вважають, що це символ самого сатани, покушающегося на душу сплячого. Щоб не залишалося сумнівів і неприємних відчуттів, запросіть в будинок священнослужителя і попросіть освітити приміщення. Більш простий варіант убезпечити себе під час відпочинку вночі, поставити в узголів’я ліжка ікону.

Розгадати таємниці снів до кінця не вдалося ні містикам, ні представників офіційної науки. Але і ті й інші з увагою ставляться до сигналів, одержуваних у сплячому стані. Тому навіть найзапекліші скептики радять після сновидінь, що супроводжуються задухою, звернутися до лікарів. Так тяжкість у грудях, може бути першою ознакою хвороби серця або судин.

Якщо були спазми в гортані, горлі, то це збої у функції бронхів, легенів. З точки зору психіатрії, можна пояснити, до чого сниться душити себе? На думку фахівців це «замкнена» емоція, швидше за все образа, яку довгий час зовні не демонструє сновидець. Тим не менш, він часто повертається до цієї думки і сильно переживає.

Задуха уві сні може спровокувати і порушення елементарних правил гігієни. Наприклад, спальня довго не провітрювалася, або в ній працює прилад для відлякування комарів — фумігатор.

Але не завжди знання фізіології дозволяє дати відповідь на питання: до чого сниться душити якогось людини уві сні, або спостерігати за тим, як когось намагаються позбавити можливості дихати. У таких випадках краще покладатися на сонник.

Не давати вільно дихати людині або тварині

Жінка постійно болісно переживає на грунті ревнощів і недовіри, ось до чого сниться душити суперницю. Як будуть розвиватися події наяву? Все залежить від того, наскільки вистачить мудрості і терпіння у того, хто бачить сон, спостерігала такий сюжет. Велика ймовірність навіть того, що стосунки з партнером наближаються до краху.

Що розповість сонник того, хто в сплячому стані намагався придушити дитини? Це характеристика сплячого. Йому здається, що викорінивши в себе наївність, добросердечність, він зуміє домогтися більшого. На жаль, він помиляється. Тому що, убивши в собі дитину, позбутися властивих йому чарівності і безпосередності. У підсумку перетворитися в похмуру мовчуна, утерявшего колишні симпатії оточуючих.

До чого сниться душити жінку? Сонник попереджає чоловіка, який спостерігав у сні подібну картину, що його поведінка далека від ідеалу, і його половинка всерйоз задумалася про адюльтері або розлучення. Вам дорога дружина? Тоді не ображайте, не принижуйте її, приділяйте більше уваги.

Ще більш дивний сюжет: до чого сниться душити маму? Подумайте, не сварилися ви з матір’ю останнім часом в реальності? Якщо стосунки гармонійні, без образ, тоді будьте напоготові. Зараз обставини складаються таким чином, що ви змушені приймати не зовсім правильні рішення, і вести себе незвичним чином. Постарайтеся, щоб цей стиль поведінки,манера спілкування не стали постійними.

А що підказує сонник, у разі якщо сновидець душив собаку? Рекомендація така: людина почала відчувати заздрість по відношенню до товариша. І якщо не позбутися цього бридкого почуття, то просто втратить одного. Куди краще брати приклад з приятеля і намагатися досягти більшого.

Ви дізнаєтеся, хто у вашому найближчому колі спілкування виявився низинній, бридкої особистістю, здатною на підлість і зрада— ось, до чого снитсядушить пацюка! Як тільки «обчисліть» негідника, в долі стануться разючі зміни на краще, передрікає сонник.

Що означає, якщо уві сні ви напали на змію і намагалися придушити рептилію? Це знак того, що ви перебуваєте в хрестоматійною гонитві за двома, а може бути і більше зайцями. Ви намагаєтеся одночасно зробити і свою роботу і допомогти тим, хто звертається за допомогою. Відмовтеся від цього руйнівного вашу психіку альтруїзму. Спочатку виконайте власні завдання. І лише потім підтримайте колег.

Сонник дає кілька тлумачень, тому до чого сниться душити кішку. Якщо вона опираючись вас дряпає, то в житті вас оточують вороги та суперники, невтомно будують перепони і множащие ваші неприємності.

Приснилося, що ви стиснули горло кошеняті, і він хрипить без повітря? Цей бачення не характеризує вас, як жорстокого, безжального людини, воно обіцяє непогані новини в дійсності. Насамперед, покладайтеся на власну інтуїцію, вона допоможе вам позбавитися від контактів з лицемірними особистостями, погано впливають на вас.

Зовсім по-іншому пояснюється, до чого сниться душити кота! Сонник попереджає жінку, який примарилось подібне, що її шанувальник не чистий на руку і корислива. Про щирість його почуттів не йде навіть мови! Він егоїст, звик маніпулювати дамами, використовувати їх у своїх цілях.

Якщо ви жертва душителя!

Ви злякалися, тому що приснилося, що вас душив знайомий, який мертвий? Це не зловісна ознака, а заклик покійного чоловіка, який хоче, щоб про нього згадали, відвідали його могилу, помолилися за упокій. Здогадатися. Що робити у такому випадку нескладно: відвідаєте його могилу, поставте свічку у церкві.

Сонник підкаже, чому вам привиділося, що причиною утрудненого дихання уві сні був мертвий родич. Причиною може бути те, що ви надто егоцентричні і забуваєте про інших, в азарті переслідування своїх цілей.

Приснилося, що вас душить змія, знайте, це попередження про небезпеку біді. Спровокувати її можуть ваші вороги або конкуренти. Особливо складно буде того, хто скоїв протиправний вчинок. Не виключено, що йому пред’являть звинувачення стражі правопорядку.

Того, хто в сплячому стані відчув, як його душить сам диявол, потрібно подумати про свою поведінку. Може бути, сновидець веде аморальний, занадто розгульний спосіб життя, нехтуючи норми і правила пристойності. Такі проступки загрожують сумним підсумком. Поки не пізно стримайте свої бажання або навіть хіть.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: