Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник душа до чого сниться?

Сонник душа до чого сниться?

Душа тлумачення сонника

Уві сні з’являється можливість спостерігати абсолютно нереальні, фантастичні сюжети. У нічних мареннях може привидітися навіть візит душі. Прокинувшись, ми беремося аналізувати настільки дивне послання. Якщо вірити сонником, то причин для занепокоєння в подібному випадку немає. У загальному сенсі це попередження, або рада сновидінню. А як дізнатися детальніше: до чого сниться душа?

Що пророкує Міллер

Багатьох лякає сон, в якому спостерігають, як душа покидає тіло. Сонник Міллера пояснює, що в цьому немає нічого жахливого. Значення бачення у тому, що сновидець вкладає всі свої сили і талант у справу, яка не принесе ні морального задоволення, ні матеріального успіху.

До чого може приснитися душа, яка звільнилася від тілесної оболонки, але не відлітає далеко, а кружляє поруч? Міллер підказує, що сновидінню чекають неприємності, винуватцем яких виявиться він сам. Проблема в тому, що він рухається в неправильному напрямку, обравши неправильну мету. Якщо вчасно не зупинитися, то загрожують знеславлення і розчарування.

Ще більш таємничим здається сюжет про те, що в тіло сновидіння проникла інша душа, заволоділа його аурою. Але насправді, як обіцяє сонник, це знак того, що як тільки сплячий опиниться в скрутному становищі, знайдеться добрий товариш, готовий допомогти і підтримати. Іноді люди лякаються, якщо сниться, що їх тіло проникла душа мертвого. Але трактування у сну незмінна, і не віщує нічого поганого.

Інші передбачення

Дещо інше трактування пропонує Сучасний сонник, згідно якої душа може покинути тіло в сновидінні людей, пристрасних, що володіють вибуховим темпераментом. Це натури, яких, як кажуть «легко вивести з себе. Сприймайте це бачення, як посланий понад рада проявити трохи більше стриманості.

Ще більш дивовижним здається сновидіння, якщо в ньому сновидець оповідає певним людям, про те, як розділилися його фізична оболонка і духовна сутність. Далі сюжет сну практично не розвивається, до чого сниться така выпорхнувшая душа? Прокинувшись, він отримає унікальну можливість найбагатшого інтелектуального спілкування, нових знань і відкриттів.

До чого сниться душа знайомого, який насправді помер? Не лякайтеся, цей сон на благо тому, хто спить. Він отримає те, чого найбільше потребує момент сновидіння. Наприклад, бідна людина, знайде можливість отримувати постійний, солідний дохід, самотній знайде свою пару, хворий піде на поправку.

Втім, сонник іноді трактує таку картину і як цілком зрозумілу тугу по людині, який був похований не так давно. Для людей, які вірять в Бога, цей сон як прикмета, підказує, що треба помолитися за упокій померлого, поставити йому свічку — пом’янути.

А ось провісники з індіанського племені майя, вважають, що побачити в сні поруч з собою душу знайомого або шанованої людини, яка ще й намагається завести розмову зі сплячим, — відмінно. До чого сниться, така товариська душа? Виявляється це вірний символ заступництва добрих духів або ангелів.

Душа і гармонія

Не треба побоюватися і снів про те, як душа переселяється з одного тіла в інше. У реальності для того, хто спить, така картина пророкує відкриття нових талантів. Зокрема ця особистість зуміє домогтися неждано для себе і оточуючих величезних успіхів.

Людина приділяє досить багато часу духовному самовдосконаленню, моралі. Він гармонійний і живе у мирі з собою, ось до чого сниться душа, выпархивающая з фізичної оболонки, за версією провидиці Ванги.

Сонник дає ще одну дивовижну трактування сновидінь про покидає тіло душі, які повторюються з певною періодичністю. Вони пророкують сновидінню довге життя. Езотерики в таких випадках впевнені, що неодноразово побачений сюжет, підказує, навіть після смерті, людина майже відразу ж отримати можливість перевтілитися.

Сумні мрії про те, як душа несподівано вилетіла за межі аури і летить все далі віддаляючись і майже гублячись з виду, символізують жалю сновидця про втрачені можливості і своєчасно не здійснених кроків.

Втім, коли сниться вилетіла душа, але при пробудженні ви відчуваєте легкість і бадьорість, можна сподіватися на те, що ви дійсно зможете позбутися від якихось тяжких зобов’язань і проблем.

Про що потрібно пам’ятати!

Східний сонник застерігає, відділення аури від тіла це поганий ознака. Найближчим часом сновидця очікують недобрі вісті. Причому йому потрібно пригадати, хто саме снився, і від кого у сні «втекла» душа. Якщо це рідна людина, то неприємності будуть пов’язані з ним. У ролі втратив аури був сам сплячий? Тоді біди і проблеми вже зібралися на його шляху. Будьте уважнішими і обережнішими у всіх справах!

До чого може приснитися душа тварини? Скажімо, собаки? Це бачення передує вимушене спілкування з досить невихованими, безцеремонними персонами. Молодим дівчатам, у цьому випадку, сонник віщує малоприємних, невихованих, нав’язливих шанувальників.

Чи знаєте ви, як зробити так, щоб сон не збувся? Для цього всього-то пов’яжіть на зап’ясті чорну нитку.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: