Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник капелюх до чого сниться?

Сонник капелюх до чого сниться?

Капелюх тлумачення сонника

Тлумачення, до чого сниться капелюх, багато в чому залежить не лише від її виду, а й того, кому капелюх призначалася. За китайським соннику Чжоу-Гуна, той, хто уві сні приміряє цей головний убір, отримає просування по службі. А капелюх «тільки з голочки» обіцяє тому, хто спить грошовий достаток.

Широкі поля на капелюсі говорять про те, що в житті настав період, що вимагає граничної уваги. Рішення проблем вимагає ретельного та виваженого підходу – тільки тоді вам вдасться досягти бажаного.

Універсальний сонник

Якщо вам сниться, що ви носите капелюх, сонник дає зрозуміти, що якась подія вимагає вашої участі. Підсумок цієї події багато в чому вплине на ваше подальше життя, тому не піддавайтеся ліні, інакше великий ризик зіткнутися з проблемами, позбавитися від яких згодом буде дуже складно.

Капелюх із соломи обіцяє безліч щасливих моментів і радісних зустрічей. Ви цілком можете зустріти старого друга, з яким довго не бачилися. Або це може бути людина, відносини з яким коли-то були дуже міцними. А суворі капелюхи військових символізуються сонником як чимала кількість непростої роботи, виконання якої звалиться на вас в реальному житті.

Капелюх своєрідної форми і забарвлення віщує і настільки ж неординарний поворот справ – проблема вирішиться самим несподіваним для вас чином. А якщо в сні ви міряли кашкет, сонник натякає, що ви незадоволені собою і своїм життям. Змінити ситуацію можна, але для цього потрібно не сидіти склавши руки, а впевнено і рішуче діяти.

Сонник тлумачить, і до чого сниться капелюх чоловіча. Якщо уві сні вона надіта на жінку, значить, в її життя ось-ось настане період, коли доведеться звалити на свої плечі чоловічі справи. А ось якщо капелюх на голові побачив чоловік, в реальності він скоро стане об’єктом насмішок і принижень.

Сучасний сонник

До чого сниться капелюх, багата прикрасами? Якщо ви приміряли її, значить, незабаром вас чекають зміни. Швидше за все, вони будуть пов’язані з новиною, причому дуже серйозною. Зовсім тривожним стає тлумачення такого сну, якщо його бачить людина хвора – дуже висока ймовірність, що хвороба скоро переможе.

А от побачити уві сні очіпок, неважливо, — для жінки він або дитини, дуже хороший знак – настає період життя, наповнений тихим спокійним щастям. Якщо цю деталь гардеробу шили ви самі, сонник обіцяє, що незабаром ви вийдете заміж, причому союз буде міцним і щасливим.

Сонник пояснює і те, до чого сниться капелюх, надіта на голову. Скоро вам належить неждана подорож – воно може обернутися і робочою поїздкою, і відпочинком, який ви так довго чекали. А ось якщо капелюх була зношеної і брудною, удача на якийсь час відвернеться від вас.

Промокла капелюх на голові обіцяє нужду і злидні – будьте готові до того, що удача повернеться до вас спиною, і справлятися з життєвими труднощами доведеться самому, хоч це і непросто. Але не варто впадати у відчай – ці труднощі тимчасові, і скоро Фортуна знову вам посміхнеться, а справи прийдуть в норму.

Капелюх, що випала у сні з рук, в реальності віщує фінансові труднощі і образи. Якщо уві сні ви її порушили, значить, скоро виправите допущену вами колись помилку. А от якщо не пощастило і довелося втратити капелюх, то сучасний сонник обіцяє важкий життєвий період, повний сварок і занепокоєння.

А до чого сниться капелюх, яку ви купили у сні? Сонник дає відповідь і на це питання, ось тільки він зовсім не надихає і означає крах надій. Все, на що ви сподівалися і з приводу чого будували плани, в реальному житті розвалиться як картковий будиночок. І це один з рідкісних випадків, коли наполегливість не принесе результату, кожна спроба виправити ситуацію виявиться марною.

Трикутна шляпа, яку довелося побачити уві сні, символізує мужність. І воно вам знадобиться, щоб упоратися з усім, що приготувала доля. Лицарський шолом, надітий на вашу думку, означає, що вам покровительствує дуже впливова персона. Є у лицарського шолома і ще одне тлумачення. Швидке заміжжя – те, до чого сниться.

Сонник Ванги

Якщо уві сні ви бачите кілька капелюхів, значить, у вас є кілька шансів, щоб змінити життя на краще – з усіх можливих залишилося вибрати той, що вам по душі. А до чого сниться капелюх, прикрашений пір’ям? Сонник пояснює це як урок, який дуже скоро викладе вам життя. Те, що вам з цього уроку вдасться винести, буде приносити користь на протязі всього життя.

Якщо уві сні ви міряєте капелюх, значить, стоїте на шляху прийняття дуже складного рішення. Дуже висока ймовірність, що такий непростий вибір допоможе зробити людина, якому ви повністю довіряєте.

Капелюшок, прикрите вуаллю, символізує почуття власної гідності. Якщо така капелюшок надіта на вас у сні, скоро ви приймете участь в перспективному справі. А от якщо ви її втратили, великий ризик, що зірветься вигідна угода. Капелюх з широкими полями, по соннику Ванги, обіцяє успіх у всіх починаннях. Якщо така капелюх привиділася вам у сні, не бійтеся вкладати у різні справи, вони обов’язково виявляться перспективними і принесуть вам хороший дохід – це те, до чого може приснитися подібна капелюх.

Тлумачення інших сонників

Сонник Міллера трактує капелюх як битву за захист вашого доброго імені. Злі язики розпускають плітки і намагаються зганьбити вашу гідність. Доведеться докласти зусиль, тому що поставити кривдників на місце виявиться зовсім не просто.

Надягати капелюха, з української сонником, обіцяє швидку популярність, яка буде тим сильніше, чим новіше і добротнее була капелюх. А капелюх яскрава і жовта обіцяє довгий період, наповнений щастям і благополуччям.

Якщо жінці сниться чоловік, обряженный в жіночий капелюх, сонник рекомендує їй уважно придивитися до своєї половині – є ймовірність, що коханий щось приховує. Капелюх зеленого кольору обіцяє просування на службі, а червоного – гарячий любовний роман чи приємне романтичне знайомство. Але не варто ставити всі ці відносини – швидше за все, такий зв’язок не триватиме довго.

Якщо вам привидівся капелюх з дамськими полями, сонник натякає, що ви даремно растрачиваете власні сили, а для вирішення поточних проблем вам необхідно зосередити всю увагу на чомусь конкретному. Широка капелюх обіцяє настільки ж чималі можливості, потрібно лише зуміти ними скористатися. Якщо уві сні вас відвідала капелюх білого кольору або капелюшок нареченої, будьте готові, що життя скоро круто зміниться, причому не тільки ваша, але й того чоловіка, на якого була надіта капелюх у вашому сні.

Ковбойський капелюх говорить про намір показати себе, виступити з ініціативою. Відкиньте все, що викликає страх і почніть самі контролювати власне життя – для цього зараз дуже сприятливий період. Якщо уві сні ви побачили жінку в капелюшку, будьте готові до несподіваних поворотів долі. Велика ймовірність, що це полегшить життя, але не слід забувати і про те, що сталися зміни можуть позначитися на вас негативно.

А ось червоний капелюх, привидевшуюся уві сні, сонник трактує як тривожний сигнал – вам слід звернути увагу на своє здоров’я. Поставтеся до свого самопочуття з великою часткою відповідальності, інакше ризикуєте отримати розвиток серйозних захворювань. Чорна капелюх обіцяє в житті важкі випробування, що випали на вашу долю, а капелюх – циліндр натякає, що пора прислухатися до порад рідних і близьких людей. Зараз вони можуть надати неоціненну допомогу.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: