Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник куля до чого сниться?

Сонник куля до чого сниться?

Куля тлумачення сонника

З усього різноманіття символів, що можуть наснитися, куля вважається самим містичним і загадковим. Не дарма його називають зразком ідеалу і завершеності. Згадайте, що і наша Земля має форму кулі. Це жорсткий, закінчений, лаконічний образ, і, пояснюючи, до чого сниться куля, сонники керуються саме цим фактором.

Сни, пов’язані з цією фігурою, найчастіше багаті на події: куля може рухатися в повітрі, змінювати колір, розмір, форму. Дуже важливим моментом є і те, який саме куля вам сниться – повітряна кулька, куля для боулінгу або звичайний футбольний м’яч усіма сониками буде інтерпретуватися по-різному.

Найпростіше тлумачення, до чого може приснитися куля, дає сонник Міллера. Виходячи з нього, саме так інтерпретується сечовий міхур людини, і сон з кулею лише свідчить про природної потреби організму.

А ось куля земний, у всій його пишності з’явився у сні, можна трактувати куди менш приземлено і навіть піднесено. Побачив його – людина з амбіціями, далекосяжних планів, спрямований на конкретну мету.

Пливуть у повітрі

Політ уві сні на дирижаблі дуже складно трактувати однозначно. Таке бачення обіцяє і успішний початок всіх задуманих планів, коли все вдається без особливих зусиль, але, в той же час, символізує нестійкість поточного стану справ з чималими шансами жорсткого приземлення.

Але існують і інші варіанти інтерпретації сну про польоти в дирижаблі. Адже рух його часто залежить тільки від вітру і дуже мінливе, а значить, і тлумачення можуть бути настільки ж неоднозначними. Згадайте, як проходив політ.

Якщо він був рівним, легким і спокійним, в найближчому майбутньому на вас чекає успіх. А ось якщо подорож ознаменувався поганою погодою або іншими перешкодами, сонник попереджає: варто ще раз задуматися про майбутніх планах – може бути, вони занадто важкі для вас або навіть не безпечні?

Загадкові об’єкти

Не так мало на сьогоднішній день згадок про помічені НЛО, що падають метеорити, залітати в кімнату кульові блискавки… Вони, як і все загадкове, взбудораживают свідомість, тому не дивно, що відвідують нас і під час сну. Для того щоб розібратися, до чого сниться палаючий куля з вогню, слід уважно придивитися до його поведінки.

Куля обіцяє швидке виконання бажань, несе їх із собою, якщо летить назустріч. Вам щаститиме в усьому, життя дуже скоро піднесе та інші сюрпризи, не менш приємні. Ось до чого сниться така куля. Але якщо він видаляється, будьте уважні в реальному житті – велика ймовірність, що ваші бажання і мрії ось-ось намагаються вихопити прямо з ваших рук, і перешкодити ворогам буде не так-то просто.

Кулі-прикраси

Якщо вам приснилося безліч повітряних кульок, сонники описують вас як людини легкого, люблячого ігри і схильного до фантазій. В цьому немає нічого поганого, але слід уважно ставитися до того, чим ви займаєтеся в житті, адже такий склад характеру хоч і свідчить про творчу натуру, але може і сильно нашкодити, змусивши даремно витрачати сили на неіснуючу мета.

Згідно езотеричного сонником, людини, надувающего уві сні повітряні кульки, можна назвати щасливим і в реальному житті. Він цікавий, самодостатній, з ним ніколи не буває нудно – такі люди тягнуть до себе, наче магніт.

Сонник Деніз Лінн пояснює, до чого сняться ялинкові кулі. Якщо вішати їх на ялинкові гілки, слід готуватися до приємних новин і сюрпризів від друзів і родичів.

Колір кулі

Якщо вам сняться кольорові м’ячі, повітряні кулі та інші всілякі іграшки, значить, вам пощастило – ви людина життєрадісний. Ваше ставлення до життя не можна назвати інакше як оптимістичним і позитивним, вас переповнює гарний настрій, а позитивні емоції «хльостають через край».

Нострадамус у своїх прогнозах розкриває, до чого сниться темний або чорний кулю. Його можна вважати попередженням про майбутню катастрофу, якщо він котиться прямо до сновидінню.

Білі кулі у сні теж не обіцяють нічого хорошого. Сонники трактують їх як тривожний сигнал і закликають задуматися про власне здоров’я. Менше піддаватися стресам, приділяти більше часу відпочинку, піклуватися про себе.

А от побачити уві сні жовтий куля – велика удача. Він символізує Сонце, яке відповідає за все живе на нашій планеті. Як говорить східний сонник, той, кому пощастило побачити в сні цей символ, що знаходиться в парі кроків від того, до чого довго і наполегливо йшов.

Матеріал кулі

Якщо уві сні привидівся скляну кулю – такий крихкий і крихкий, ваші переконання теж не володіють достатньою міцністю. Але ви можете їх відстояти, якщо довіритися своїй інтуїції.

А до чого сниться золотий м’яч? Він вказує на те, що побачив їх завжди досягає поставленої мети, тому що має для цього всі необхідні якості.

Магічна куля, з’явився у сні, обіцяє безмежні можливості, але тільки для тих, хто володіє сильною і непохитною волею. А ось люди зі слабким характером повинні перейматися захистом – дуже скоро вона знадобиться. Так говорить сонник Жовтого Імператора.

А авантюристам і азартним людям більярдна куля уві сні може дати натяк, що майбутня справа може обернутися зовсім не так, як планувалося.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: