Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник квасоля до чого сниться?

Сонник квасоля до чого сниться?

Квасоля тлумачення сонника

До чого сниться квасоля? Провидці пов’язують це рослина з грошима: воно може обіцяти дохід або втрати; здоров’ям: його поліпшенням або погіршенням; подіями на роботі. Все залежить від нюансів подій уві сні. Необхідно враховувати колір, наявність стручків, що робили.

Передбачення Міллера

До чого сниться їсти сиру квасолю? Психолог так трактує мрію: наберіться терпіння, якщо не витримаєте і почнете квапити події, то задумка, на яку витрачено багато часу і сил, провалиться.

Перебираєте бобові у сні? Міллер передбачає: людина отримає відповідальне завдання.

Будьте акуратні

Купували квасоля і виявили, що придбали горох? Уникайте активних дій, перенесіть втілення планів, рекомендує сонник, інакше, в результаті непростимою помилки, все піде шкереберть.

Здійснювати покупку на базарі — вигідну, на перший погляд, справа обернеться великими збитками. Правильніше буде відмовитися від привабливої пропозиції, це дозволить уникнути втрат.

До чого сниться є блюдо, в якому переважає квасоля? Це поганий знак, що передвіщає виконання неприємних обов’язків. Швидше за все, захворіють близькі родичі або діти.

Яка вона

Визріла у сні квасоля символізує везіння. Недозрілі — передбачає невдачу.

Яскраво-червона характеризує людину енергійну, йому складно всидіти на місці без діла.

Привиділися стручки — ви відкриєте для себе щось важливе.

Сонник придбання консервованої червоної квасолі розшифровує як виконання планів і задумів, але набагато повільніше, ніж припускав людина.

Пагони рослини і дозрівають зелені стручки Ісламський сонник трактує як щось хороше. Але зривати і є квасоля недозрелой — до хвороби та інших неприємностей.

Пишно квітуча рослина віщує — найзаповітніші мрії поступово будуть виконуватися.

Фінанси

До чого сниться велика блискуча квасоля?

Застереження

Варені бобові також пророкують бідність — в реальності вам теж доведеться харчуватися квасолею, внести різноманітність у меню не вдасться.

Просипати її уві сні передвіщає безліч різних дрібних питань, можливі втрати. Але якщо людина швидко зібрав розсипанне, то наяву зуміє впоратися з купою проблем і поверне втрачене.

За сонником насіння, зіпсовані жуками, цвіллю або іншим способом — до невдач у запланованих справах. Вашої провини в тому не буде, все відбудеться в результаті несприятливого збігу обставин.

Займатися посадкою бобових на присадибній ділянці — до ігнорування цивілізовані методів вирішення конфлікту.

Якщо уві сні, відкриваючи стручки, виявляєте всередині порожнечу, значить, виконавши складну і важку роботу, з’ясуйте, що вона була даремною.

Достаток

Греза зі свіжою квасолею є часто? Фінансовий стан істотно зросте. Ємності, наповнені бобовими з горою — безбідне життя забезпечена на кілька років.

Займаєтеся посадкою? Сонник трактує бачення так: настав період достатку. Скористайтеся ним для придбання давно бажаної речі і зробіть запаси на майбутнє.

Квасоля в стручках обіцяє багатство і достаток.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: