Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник кульбаби до чого сняться?

Сонник кульбаби до чого сняться?

Кульбаби тлумачення сонника

Яскравий, веселий, невибагливий квітка кульбаба — одна з прикмет наступає літа. Це рослина відома своїми цілющими властивостями, використовується в кулінарії, а ще з жовтих суцвіть діти плетуть забавні вінки. До чого сниться ця квітка?

У більшості сонників, кульбаби — добрий бачення. Приміром, якщо в нічний грезе з них готують салат, то спляча людина буде щасливий у шлюбі.

Якщо привиділися яскраво жовті квіти, то знайте, що в реальному житті ви перебуваєте під опікою, захистом вищих сил, провидіння. Але врахуйте, що охороняючи від бід і напастей, Боги бачать і всі ваші гріхи. Тож потрудіться не прогнівити їх!

Але це не єдина ознака, про інших зараз і дізнаємося, відкривши найпопулярніші сонники світу.

Пророкування Ванги

На думку болгарської ясновидиці Ванги, кульбаба квітка божественний. Тому поганою прикметою можна вважати нічне бачення, в якому зірвали цю рослину. Можливо, що вищі сили насправді разгневаются за те, що погубили квітка і ускладнять ваше життя масою турбот, проблем і низкою неприємностей.

Коли в сновидінні намагаєтеся дути так сильно, щоб пустити за вітром суцвіття білого кульбаби, знайте, що немилості наяву слід чекати від начальства. Шеф пригадає всі великі та навіть дрібні помилки і гріхи, позбавить премії, і буде несправедливий, оцінюючи вашу нинішню роботу. Конфлікт з керівництвом може увінчатися доганою, але особливо не переживайте, рекомендує Ванга. Все це з часом здасться дрібним і несуттєвим. Бережіть нерви і намагайтеся зберегти довіру, повагу колег.

З Універсального збірника тлумачень

В Універсальному соннику інакше пояснюється: до чого сниться дути на білий, дозрілий кульбаба. Це передвістя легковажних вчинків в реальності. Іншими словами, потрібно пам’ятати про те, що щастя миттєво і легко злякати, зробивши непродуманий крок, помилку.

Відмінним знаком можна вважати сновидіння про те, що ви зібрали і кому-то подаєте в дар одуванчиковый букет. Їх важкій життєвій ситуації ви знайдете геніальний вихід. По-перше, це допоможе вам уникнути депресії і зневіри, а по-друге, як пророкує сонник, обіцяє непогану вигоду, прибуток.

Якщо в нічний грезе дуеті на білі кульбаби, то знайте, в реальності доведеться вирішувати складні проблеми сподіваючись тільки на власні сили. А якщо насіння парашутики квітки так і не розлетілися, то перешкоди і негаразди будуть переслідувати протягом досить тривалого періоду.

Зате той, хто помітив у сновидінні яскраві, жовті квіти, може вважати себе улюбленцем Фортуни. Обставини для сновидця цьому в цьому випадку складаються на диво вдало.

Панночці, сон про те, що вона збирає квіти золотого кольору на лузі передрікає вдале заміжжя. А якщо сновидица в дрімоті рвала дозрілі суцвіття, то чоловік буде набагато старше її.

Версії з різних джерел

Побачення, яке, втім, може затьмарити невелика сварка, ось що пророкують по Сучасному соннику, пригрезившиеся кульбаби. Якщо не хочете розлучатися з коханим, не провокуйте з’ясування відносин, а навпаки, проявіть м’якість, поступливість, делікатність. Якщо парасольок кульбаб на наснилося лузі було дуже багато, то, на жаль, майбутній конфлікт може бути досить серйозним.

Приснилося, що зриваєте кульбаби й верзете вінки? Отже, прокинувшись, можете впевнено дивитися в майбутнє. Сучасний збірник снів вважає таке бачення символом успіху, удачі, долати будь-які складнощі без зволікання.

У сні ви йшли по квітучій галявині, але помітили серед квітучих кульбабок кілька дозрілих білих головок або сухих, зів’ялих? У такому разі Осінній сонник попереджає, що на шляху до мети виникнуть непередбачені труднощі. На жаль, але, незважаючи на зусилля, старання, подолати їх не вийде. Тому, краще на час залиште спроби, повторіть їх трохи пізніше, дочекавшись сприятливого періоду.

У Дитячому соннику, бачення в якому зриваєте кульбаби або вже набрали їх на величезний букет, інтерпретується досить сумно. Як сказано в цьому джерелі, сновидець проявить надзвичайний легковажність, що викличе природне невдоволення оточуючих. Звідси у нього вірогідні конфлікти з рідними, близькими людьми, труднощі в спілкуванні з ними.

Але не поспішайте засмучуватися, так як сонник Езопа дає абсолютно протилежне тлумачення, приблизно до такого ж сюжету. Якщо уві сні, збираючи одуванчиковый букет ви були щасливі і веселі, і прокинувшись, відчуєте ці почуття. Такий сон, на думку Езопа, передує романтичні залицяння або щасливий шлюб.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: