Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник крейда до чого сниться?

Сонник крейда до чого сниться?

Крейда тлумачення сонника

Простий шматочок крейди у сні — символ складний і неоднозначний. Якщо його бачить сновидица, що знаходиться в цікавому положенні, то це сигнал її організму, що потребує кальції. Часом нічні мрії про меле передбачають малозабезпеченій людині багато брудної, важкої роботи. Тільки таким чином, як стверджує сонник, він вибереться з убогості, щоб покращити своє матеріальне становище.

До чого ще може приснитися цей предмет, який ми колись бачили у шкільної дошки? До того, що сновидець іноді перетворюється на учня, волнующегося в очікуванні оцінки.

У соннику знайдуться дуже цікаві трактування видінь про меле, багато з яких виявляться ще і корисними для сплячого.

Відповідь Міллера

Знаменитий провісник Густав Міллер вважав, що сон про те, що довелося писати крейдою, потрібно тлумачити з урахуванням відтінку поверховості, на якій залишили послання. Наприклад, дошки. Невезіння, всілякі неприємності будуть переслідувати того, хто писав, креслив крейдою на темній дошці, на зразок тієї, що звичайно використовується в школі. Але якщо дошка була іншого кольору, незвичного для вчителів і учнів, то сплячої скоро досягне суспільного визнання, поваги.

Якщо в сновидінні ви сильно забруднилися крейдою, то готуйтеся до розчарувань і смутку, попереджає сонник. А до чого жінці наснилося, що вона намагається відбілити за допомогою крейди особа? Як правило, ця дама наяву знаходиться в активному пошуку нового кавалера. Але, на жаль, поки їй не вдається познайомитися з гідним чоловіком.

Про кількість і якість

Важливо і скільки крейди ви помітили уві сні. Якщо в руках тримали маленький брусочок, то це віщує відмінну прибуток або іншу винагороду. Крім того справи підуть в гору, вам явно супроводжує удача.

А ось Езотерики асоціюють гори з накопиченими проблемами. До чого сняться крейдяні гори? Це ознака того, що сплячий опинився в непростій ситуації. До того ж він пригнічений і засмучений, знаходиться на межі нервового виснаження. Єдиний вихід — практика духовного очищення та оновлення.

Малюнки, написи

У сновидінні спостерігали за людиною, що пише крейдою? Знайте, що доля зараз як ніколи прихильною до вас і представить рідкісні шанси, якими необхідно швидко скористатися.

Якщо ж ви робили записи дрібному то, на жаль, чекають, лише порожні турботи. До чого сниться малювати крейдою? Цей сюжет попереджає про те, що сновидець надмірно довірливий і наївний. Він як магніт притягує всіляких аферистів і шахраїв. Є навіть порада: накришити крейда біля вікна, це, як запевняють деякі сонники, може захистити від злодіїв та шахраїв.

Пригадайте: на чому малювали в сновидінні. Якщо розкреслювали класики на асфальті, або стояли з крейдою біля дошки у школі, дуже скоро зустрінете друга дитинства або однокласника.

До речі малюнки на асфальті часом служать пророкуванням – сновидець несподівано прийме рішення вести здоровий спосіб життя. Відмовившись від зловживань і поганих звичок.

Уві сні довелося бити крейдяні шматки? Тоді по пробудженню відчуєте, що перешкоди, на шляху до бажаної мети усунені або вони вам здадуться несуттєвими.

Того, хто розводив крейдяний розчин для побілки, треба бути готовим до змін в особистому житті. А якщо ви білили стелю або стіни, то, швидше за все, намагаєтеся приховати якісь непривабливі факти своєї біографії. Якщо ж подібними будівельними роботами був зайнятий інший персонаж сну, то у нього є страшні таємниці.

«Крейдова» трапеза

Здивувалися тому, що в нічних фантазіях їли крейда? До чого ж це снилося? Радійте, скоро ви отримаєте підвищення по службі. У соннику Майя є рекомендація для кар’єристів: носіть крейду в кишені і дуже скоро ви підніміться на вершину професійного Олімпу.

Однак сонник Здоров’я скептично ставиться до поїдання крейди в опівнічної дрімоті, вважаючи це ознакою нестачі кальцію в організмі людини, і рекомендує йому звернутися до лікаря.

Про особисте

До чого сниться креслити крейдою на тротуарі або стіні? Виявляється цей сюжет пророкує розставання з коханою людиною. Забруднені руки в нічному видінні пророкують розчарування в улюбленому. Більш оптимістичний прогноз сонник пропонує дамі, разводившей крейди у воді. У неї в реальності з’явиться новий шанувальник.

Цифри, накреслені крейдою в снах, ототожнюють всі промахи, помилки сновидця. Він розуміє це і болісно шукає можливість виправити скоєне.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: