Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник комахи до чого сняться?

Сонник комахи до чого сняться?

Комахи тлумачення сонника

Найчастіше зі сну комахи не обіцяють нічого хорошого. Сонники вони уособлюють зворотний бік людської душі – похмуру і темну. Щоб як можна точніше зрозуміти, до чого сняться комахи, постарайтеся відтворити в пам’яті деталі сну, а після цього зверніться до толкователю за розшифровкою.

Метелики або жуки

Сучасний сонник тлумачить бачення з безліччю різних жуків залежно від їх зовнішнього вигляду. Адже в реальності існує величезна кількість цих комах. Одні з них – незаперечні городні шкідники, інші — здатні лікувати, а до третіх і зовсім краще не торкатися. Постарайтеся зрозуміти, якого саме жука побачили уві сні. Якщо це була нешкідлива комашка, то наяву не слід чекати нічого поганого.

Приснилася гарна строкатий метелик? Скоро вступіть у відносини, які не триватимуть довго, і виною тому буде легковажність другої сторони. Цілком ймовірно, хтось доб’ється вашого розташування, а через деякий час залишить наодинці.

Полчища комах

Ваш сон так і кишів цими неприємними створіннями? Дуже скоро доведеться випробувати на собі злість і ненависть оточуючих. Такий сон може натякати на те, що зі здоров’ям сплячого не все гладко.

На думку Універсального сонника, якщо вам приснилося велика кількість бліх, наяву варто чекати грошової винагороди. Виявили собачих шкідників у своєму ліжку? Хтось із ваших друзів нещирим і знаходиться біля вас тільки з метою наживи.

Уві сні ваше тіло роздирає від блошиних укусів? Дуже скоро опинитеся втягнуті у конфлікти на побутовому ґрунті.

Те, до чого сниться велика кількість комах, пояснює та сонник Міллера. Численний рой жуков передвіщає хвороби і печаль. Але якщо під час сну вдалося прогнати дзижчить хмара, то в реальності проблеми благополучно вирішаться.

Гедзі і павуки

Якщо уві сні ви побачили чорних павуків, очікуйте змов з боку ворогів. Приснилося, що вони пробралися у ваше житло? Вороги знаходяться зовсім поруч, а всі сварки, які відбуваються в сімейному колі – результат вміло сплетених інтриг.

Побачили овода або чуєте його дзижчання? На думку Сучасного сонника таке бачення не обіцяє нічого хорошого. Недруг закінчив вичікувати і готовий ось-ось нанести удар. Будьте насторожі і постарайтеся вберегти себе від його підступів.

Побачили сон, в якому зазнали укусів комах? В реальності можете стати жертвою обману. А що кружляють навколо вас оводи, на думку тлумача Людмили Шереминской, обіцяють раптові витрати.

Приснився жук під вашою шкірою? Велика ймовірність хвороби. А якщо в стислій руці ворушився світлий павучок, очікуйте фінансових надходжень.

Великі чи маленькі?

Те, до чого можуть снитися комахи великого розміру, розтлумачує сонник Езопа. Такий сон говорить про страхи сплячого, в той же час прогнозуючи майбутню небезпеку.

А дрібні комахи, наприклад, попелиця або мошки, символізують нав’язливих особистостей, які заважають зосередитися і не дають спокійно працювати. Позбутися їх суспільства вельми непросто, особливо в ситуації, коли вони є вашим начальством.

Різні кровососи

А що уві сні означають такі паразити, як воші? Вони теж є надокучливими людьми, але тільки тепер це члени сім’ї, які звісили ноги з вашої шиї, живучи за ваш рахунок і не бажаючи змінювати ситуацію.

Приснилися воші на вашій голові? Належить фінансова прибуток, яка буде вельми до речі.

На думку сонника Мандрівника, намагатися розчавити вошей – бути втягнутим у конфлікт з нахлібником. Закінчиться тим, що вам вдасться викреслити його з життя.

Сниться, що вам не дають спокою комарі? Ваше життя сповнене злих і заздрісних людей, які навмисно псують вам життя. Комарі знаходилися прямо всередині вас? В реальності станете об’єктів насмішок і засудження, і вийти з неприємної ситуації виявиться не так-то просто.

Такий сон має і ще одне тлумачення: на горизонті з’явиться суперник, який побажає привласнити собі все, що по праву належить вам.

Мухи

Ці нешкідливі, але докучливі комахи символізують таких же людей. Відв’язатися від них буде не так-то просто.

Уві сні муха вас вкусила? Цілком ймовірно, ваше тіло охопив серйозна недуга, позбавлення від якого може зайняти тривалий час. Приснилося, що з комахою вдалося розправитися? Наяву хвороби вдасться уникнути, або вона буде протікати в легкій формі.

Як свідчить сонник Езопа, личинки мух у сні передвіщають відкрите протистояння з особистістю, яка всією душею прагне зайняти ваше місце.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: