Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник каченята до чого сняться?

Сонник каченята до чого сняться?

Каченята тлумачення сонника

Каченята – жовті пухнасті грудочки, що викликають розчулення наяву, до чого вони сняться? Найчастіше провидці їх пов’язують з родичами і благополуччям.

Трактування Міллера

Каченята, які навчаються літати – ваше підсвідоме бажання завести сім’ю. Якщо події у сні з’явилися напередодні весілля, Міллер прогнозує, буде свій будинок і милі діти.

Затишна оселя і свобода дій

Провісники не можуть прийти до спільної думки до чого сняться каченята. Адже птенчики символізують спокійну привільне життя в безпеці, любов до оточуючих, сімейний затишок. Але качка також ставитися до перелітних диких птахів, відповідно це буде тривати не довго.

Уві сні зустрілися крихітні каченята, явно втекли з обори. Вам піднесуть подарунок. У матеріальному еквіваленті його вартість невисока. Але особисто для вас він буде надзвичайно доріг, у результаті в сім’ї запанувати благодатна атмосфера. Сонник вказує, що це може бути щось матеріальне або дії близьких людей, що проявили турботу і ніжність. Можлива і наближається вагітність.

До чого сняться дикі пташенята? Прагнучи до свободи, ви втратите голову, втративши здоровий глузд. Перед вами відкриється дорога з безмежними можливостями. Але сонник попереджає, бездумні дії призведуть до розставання з коханими.

Уві сні зустрівся виводок пташенят без супроводу мами качки, це говорить про цілісність і самодостатність особистості. Попереду чекає сплеск творчих здібностей, реалізація давно задуманих проектів.

У своєму соннику Фрейд пливуть по воді каченят розшифровував як подорож, в якому дізнаєтеся несподівану інформацію про своїй другій половинці. Не поспішайте з висновками і діями. Сонник звертає увагу, отримані знання потрібно використовувати правильно.

Потрапили в біду пташенята – символ труднощів

Часто події у сні залишають важкий осад. Особливо коли бачення закликає до співчуття. Якщо вони хвилюються і кричать — Ісламський сонник передвіщає неприємності. Оточуючі, які потребують підтримки і допомоги, будуть навперебій вимагати вашої участі у своїй долі. Однак якщо птахи уві сні голосно і весело гомонять, значить, чекайте гучну і радісний натовп гостей.

До чого сниться годувати зголоднілих пташенят? У вас серйозні неприємності, джерелом яких будуть родичі.

Якщо каченята уві сні самостійно добувають їжу, пірнаючи в глибину, вам доведеться тяжко працювати, за свої старання ви не отримаєте жодної матеріальної вигоди.

Найбільш несприятливий сюжет, описуваний сонником – померлі пташенята. Якщо в баченні вони втратили маму, але зуміли вижити, значить, у людини є шанс виправити ситуацію, і усунути помилки. Але крихітні трупики уві сні не залишають надії. Ви будете глибоко каятися про необачних вчинків, втрачені можливості. Ретельно продумані плани, впадуть в одну мить.

До чого сняться жовті пташенята. Сюжет — свідчення незрілості вчинків, відсутність готовності до відповідальних дій, зайвого простодушності. Обвести навколо пальця вас зможе тільки дитина.

Ловлю каченят, сонник розшифровує як очікування добрих вістей. А якщо уві сні вдалося зловити «пухнастий клубочок», настане період везіння.

Виводок – сімейне благополуччя

До чого сниться качка з каченятами, що пливе по рівній гладі води. В житті починається щасливий період. Вищі сили оберігають вас і притягують удачу. Почніть нові ризиковані проекти радить сонник, наразі оптимальний момент, щоб втілити задумане в життя.

Качка з каченятами віщує поповнення в родині. Але жінці, що побачила такий сюжет, сонник вказує на надмірну втому від домашніх турбот. Необхідно викроїти час для відпочинку.

Спостерігати за вылуплением пташенят у сні, передвіщає звільнення від давніх страхів. Сумніви залишаться в минулому, а відповідальність за це на себе візьмуть інші.

Каченята з із гусенятами за сонником, означають покупки, які стануть в нагоді і принесуть затишок у ваш будинок

Каченята з курчатами уві сні пророкують отримання несподіваною прибутку. Раптовий достаток зміцнить сім’ю.

Якщо серед пташенят гуляла курка – домашні клопоти не обтяжують дружину, а навпаки, приносять задоволення і моральне задоволення.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: