Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник качка до чого сниться?

Сонник качка до чого сниться?

Качка тлумачення сонника

До чого сниться качка, не можна сказати однозначно. У деяких випадках провидці вважають це сприятливим знаком. Але іноді її поява віщує біди і невдачі. Сонник для правильного тлумачення радить враховувати нюанси: птах була домашньою або дикої, яка забарвлення оперення, що вона робила у сні. Все це робить істотний вплив на трактування.

Версія Міллера

Бачити диких качок, що плавають на поверхні водойми, передвіщає втрату. Втрачене піде назавжди. До чого сняться птахи, якщо ви зібралися в морську подорож? Міллер рекомендує відкласти його. Велика ймовірність аварії корабля. Хоча безпосередньо вашому житті нічого не загрожує, адже пернаті тільки пірнають у воду, а не тонуть.

Однак, домашні качки, гуси у сні є символом достатку і багатства.

Чорна качечка пророкує – скоро з’явиться можливість жити в своє задоволення, особливо ні в чому не обмежуючись. Одруженому чоловікові сонник обіцяє внутрішнє звільнення від зобов’язань, клятв і сімейних уз. В результаті він пуститься в усі тяжкі. До чого сниться жінці цей сюжет? Незабаром вона заведе собі молодого коханця. Це захоплення затьмарить інші радості буття.

Дика качка символізує вільну безтурботне життя. Якщо уві сні полювати на неї, в реальності фінансова свобода буде обмежена. Побачити пару диких птахів передвіщає благополуччя і взаєморозуміння в сім’ї. А молодій жінці сонник пророкує: скоро їй зроблять пропозицію руки і серця.

Домашня пташка означає: доведеться найближчим часом присвятити повсякденним домашнім справам.

До чого сниться дохла качка? До отримання поганих новин. У вашого родича неприємності. Але в окремих випадках дане бачення може означати виникнення проблем, які вдасться вирішити самостійно, не звертаючись за допомогою до знайомих.

Уві сні птах початку клеваться? Вищі сили попереджають: вороги активізувалися. Вони зібрали компромат. Якщо ця інформація стане відома оточуючим, вас чекають серйозні неприємності. Єдиний вихід — запропонувати недругам співпрацю на вигідних для них умовах. Але сонник звертає увагу: не чекайте поблажок, вас це вимордує морально і фізично.

Зграя пернатих віщує несподіваних гостей, яких ви щиро зрадієте. Гомін птахів обіцяє щось веселе. Жінці сонник пророкує заручини і швидке весілля.

Побачити в сні качок, парою плаваючих у воді, передрікає подружжю любов і згоду. Але якщо вони пірнають, очікує довга, складна, важка робота. Сонник віщує залежність від іншої людини, ви будете хотіти вибратися з принизливою кабали. Птахи в небі означають достаток і матеріальне благополуччя.

Взаємодія з людиною

До чого сниться зловити пернату живність? В реальності вас очікує удача й успіх у всіх починаннях. А доходи зростуть у кілька разів.

Але якщо уві сні качку вбили, тоді чекають фінансові труднощі. Недруги будуть максимально заважати здійсненню ваших планів. Якщо це домашня пташка, з родини піде взаєморозуміння, і почнеться низка нескінченних сварок.

Якщо ловити в сні пернатих, сонник Хассе віщує: отримаєте надзвичайно важливу інформацію, яка допоможе поставити на місце недоброзичливців.

Підгодовувати птахів означає — ви самі винні в появі складних проблем.

Обскубувати качку – чвари в сім’ї. Почути крякання уві сні – очікують плітки.

Їжа

Поглинати м’ясо птиці передвіщає прибуток і достаток. Діловій людині можна ризикувати, розширюючи бізнес. Жінці греза обіцяє: вона зможе завоювати серце коханої.

Але сонник Фрейда, навпаки, попереджає: сподіватися на зміну поведінки партнера марно.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: