Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник каплиця до чого сниться?

Сонник каплиця до чого сниться?

Каплиця тлумачення сонника

Якщо наснилося таке молитовне споруду як каплиця, то варто серйозно задуматися. Справа в тому, що такі сни випадають не часто, і, як правило, вони є застереженнями, посланими Вищими силами. Наяву сновидінню належить пережити низку негараздів, невдачі, та ще й стати мішенню для нападок ворогів. Але часом цей же сюжет інтерпретується інакше, обіцяючи зростання доходу, зліт кар’єрними сходами.

Так до чого сниться каплиця? Відповіді будемо шукати сонники, які звертають особливу увагу на деталі, подробиці бачень.

Чорна смуга

Якщо уві сні опинилися всередині каплиці, то будьте готові до проблем на службі. Але не панікуйте, рано чи пізно все стане на круги своя, і ви знову заробите собі славу міцного професіонала.

Поки спали, бачили каплицю з боку? Тут трохи складніше, тому що в реальності доведеться перетерпіти сильні фізичні болі. Вони можу бути наслідком травми або виникнути в процесі захворювання.

У нічний грезе разом з коханою людиною увійшли в каплицю? Кріпіться, але сонник підказує, що ваші почуття не перевірені часом і побутом. І якщо плануєте вступити в шлюб з обличчям, яка склала вам компанію уві сні, то союз не буде щасливим і довгим.

Перебувати всередині каплиці в сновидінні означає те, що ви страждаєте від нерозділеного кохання. І, на жаль, вона принесе лише розчарування і біль.

Страждання і таємниці

Милувалися в нічному видінні будівлею каплиці? Це сумний символ, предрекающий раптову смерть близького або доброго знайомого.

Той, хто у сні зайшов в цю культову споруду, в реальності дізнається якусь таємницю. Володіння цією секретною інформацією принесе лише страждання, які посиляться, тому що ними можна поділитися з рідними та друзями.

Світло щастя

Ви одержите несподівану підтримку, знайдете вихід із критичної ситуації — ось до чого приснилося, що ви стоїте в каплиці, у вікна якої проникають промені сонця.

Зверніть увагу на антураж приснився каплиці. Якщо вона світла, чиста, простора, то насправді все неодмінно зміниться в кращу сторону, проблеми і негаразди залишаться в минулому, радує сонник.

Якщо до того ж ви мирно молилися і відчули духовну радість у сновидінні, то й по пробудженню зрозумієте, що знайшли спокій, впевненість, гармонію з самим собою.

Бачення, в якому служите в каплиці — це підтвердження того, що у вас вірні, надійні друзі. Вони розділять з вами печаль і радість, допоможуть багато чого досягти, подолати будь-які перешкоди.

Вражі сили

Не смітите грошима, та й взагалі не приймайте поспішних рішень, пов’язаних з інвестиціями, витратами — ось до чого сниться похмура, темна каплиця. Це передвістя втрат, невиправданих фінансових ризиків.

Приснилося, як горить каплиця? Як кажуть, немає лиха без добра. Пожежа — це погано, але в реальності у ваших недругів почнуться неприємності, і вони забудуть про вас. Однак, не втрачайте пильності, попереджає сонник, рано чи пізно злостивці згадають про вас.

До речі те, що вороги посилили свої нападки, зрозуміє в дійсності той, хто уві сні, зайшовши в культова споруда, відчує дискомфорт, тривогу.

Втрачені ілюзії

Покинута стара каплиця в нічний фантасмагорії — символ втрачених ілюзій, нездійсненних надій, крах планів. Однак сонник стверджує, що сміливість, рішучість допоможу тому, хто спить зробити чудо і отримати вигоду з такої драматичної ситуації.

Напівзруйнована будівля культової споруди — це символ краху мрій і сподівань сплячого. Навіть якщо в нічному видінні ви просто пройшли повз руїн, то не виключено, що неприємності наяву атакують з усіх боків. Тому виникнуть перешкоди в реалізації планів, зусилля виявляться марними.

Важливі подробиці

Іноді, прокинувшись, людині складно згадати весь сюжет сновидіння, але яскраві деталі, що залишилися в пам’яті, теж допоможуть розшифрувати його. Наприклад, якщо ви бачили каплицю в нічний фантасмагорії, то, швидше за все, захопитеся чимось або кимось найближчим часом.

Зайшли всередину? Тоді, як прокинетеся від сну, дізнаєтеся якусь цікаву новину. До чого снилося, як молилися у капличці? У важкий година вас не залишать без підтримки і допомоги.

Ви самі «коваль» власних невдач — ось що підказує сонник того, хто в сплячому стані спостерігав за будівництвом культової споруди. А ось якщо сновидець пам’ятає, що сам взяв кельню і складав цеглу, то це добре, тому що в реальності йому забезпечене просування по службі, підвищення окладу.

Слово Міллеру

Густав Міллер вважає, що каплиця в сні — це передвістя майбутніх непорозумінь. Сновидінню належить сперечатися, доводити свою правоту, але все це буде марно. А тому американський психіатр радить йти на компроміси, приймати до уваги чужу точку зору.

Відвертість і відкриття

Примарилася нова, тільки побудована каплиця? Готуйтеся до відвертої розмови по душам, яка не залишить вас байдужим. Іноді такий сон служить нагадуванням про справи, які до пори до часу вдавалося відкладати. Але ось тепер настав той день і годину, коли доведеться розгрібати «авгієві стайні» проблем і невирішених завдань.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: