Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник кватирка до чого сниться?

Сонник кватирка до чого сниться?

Кватирка тлумачення сонника

Відкриття або закриття кватирки сонник трактує як напружені переговори і різкі зміни. Щоб досягти бажаного, доведеться використовувати не тільки дозволені методи, але і, можливо, порушувати закон.

Намагаючись розшифрувати, до чого сниться кватирка, враховуйте, яку роль вона відігравала в грезе.

По Міллеру

Отвір у вікні психолог трактує як сприятливий символ. Якщо він відкритий, то ви зможете робити істотний вплив на дії оточуючих. Крім того, коло спілкування значно розшириться.

Але закриту кватирку сонник розшифровує як несподівані перешкоди на шляху.

Довелося пробиратися в приміщення через віконну дверку? Міллер обіцяє: партнери по бізнесу або безпосереднє начальство зроблять вигідну пропозицію.

Думайте, перш ніж діяти

Уві сні відкривати кватирку, щоб провітрити кімнату, тлумачиться як зміни в інтимному житті. Фрейд говорить, що теперішній партнер набрид, і ви шукаєте йому заміну. Розглядаєте крізь віконний отвір перехожих — сонник рекомендує уникати випадкових зв’язків, інакше назавжди втратите коханого.

Молодій жінці, щільно закриває дверцята, віщує швидке пропозицію руки і серця. Вона буде щаслива і проживе в шлюбі довгі роки.

Феломена, закривати уві сні віконний отвір, розшифровує як застереження. В результаті неуважності, накличеш неприємності на свою голову. А висовуватися з нього — значить, треба цінувати кожну хвилину життя, прагнути встигнути зробити якомога більше.

Уві сні кватирка, відкрита навстіж — попередження. Хочете зберегти удачу, притримайте свою мову, інакше вас наврочать заздрісники.

Ризик — справа благородна

Влазили через віконний отвір? Сонник рекомендує приготуватися до кардинальних змін. Старі плани зруйнуються на очах, але тут же поруч будуть з’являтися нові можливості. Зумійте скористатися ситуацією, що виникла.

У сні ви намагалися пробратися в громадське приміщення? Запропонують виконати проект на тему з використанням сучасних технологій і новітнього устаткування.

Якщо збиралися пограбувати будинок, то в реальності сонник пророкує лікування від серйозної хвороби, доведення до кінця важливої справи. Однак, якщо довелося повертатися тим же шляхом, причинивши за собою дверцята, наяву зіткнетеся з труднощами. Уникайте ризиків, перш ніж приймати рішення, прорахуйте все кілька разів.

Привіт з минулого

Уві сні через вікно залетіла невелика пташка. Оракул вважає — поруч з вами закоханий чоловік. Придивіться уважно до оточення, інакше можете втратити своє щастя.

Влетів голуб сонник розшифровує як очікування звісток від рідних з іншої країни, можливо, від дітей, які виїхали вчитися. Вже вранці ви дізнаєтеся, як йдуть у них справи.

Чорна ворона віщує — сусіди і рідні будуть перемивати вам кісточки.

Пил і бруд у сні, що летить у кватирку, пророкує загрозу вашій репутації.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: