Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник кидає коханий хлопець до чого сниться?

Сонник кидає коханий хлопець до чого сниться?

Кидає коханий хлопець тлумачення сонника

Ви стривожилися після сновидіння, в якому бурхливо з’ясовували стосунки зі своїм коханим? Для переживань немає причини, тому, що сонник далеко не завжди і наяву передрікає сварку або розставання з коханою людиною. Трактування багато в чому залежить від нюансів, деталей сну. Отже, спробуємо розібратися е чого сниться, що кидає коханий?

Відображення денних емоцій

Часом пригрезившиеся суперечки, взаємні звинувачення, скандали всього лише віддзеркалення ваших думок і почуттів у реальному житті. Ви не даєте волі своїм емоціям, але збирайте образи і претензії. Саме тому сниться такий негативний сюжет. Буває і так, що чаша терпіння ось-ось сповниться і ви не витримавши, висловіть все, що нагромадилося своєму кавалерові. Він образиться, але цей прикрий інцидент потім забудеться. Ви залишитеся разом, якщо взаємні почуття сильні і щирі.

Бачити уві сні, як шанувальник кидає вас заради іншої жінки, — до зустрічі з давнім другом або симпатичною людиною, з яким давно не спілкувалися. Але якщо під час сновидіння ви відчули жах, тривогу, то ніс до носа зіткнетеся з неприємною обличчям, недругом.

Приснилося, що розрив з коханим трапився з вашої ініціативи чи вини, значить, як прокинетеся, приготуйтеся знести цілий залп неконструктивної критики, наклепу, наклепів. Щоб уникнути подібного роду нападок постежите за своїми висловлюваннями.

Сон, у якому вас нібито кинув хлопець без причини, і при цьому не бачите його протягом усього сюжету, підказує, що і вам, і вашому серцевого другу потрібно звернути увагу на стан здоров’я. Як не гірко, але бачення пророкує початок серйозного захворювання у того, хто бачить сон або у близького їй людини. Втім, іноді цей сюжет тлумачать, як майбутню відрядження, тривала подорож.

Передбачення з різних джерел

Часто при тлумаченні сновидіння допомагають відразу кілька джерел. Відкриємо, наприклад, сонник Лоффа, який пропонує наступний коментар з приводу того, до чого сниться, як кидає коханий хлопець уві сні. Лофф вказує на те, що сплячий відчуває і розуміє, що не може, не хоче більше знаходиться під чиїмось невсипущим контролем. Він хоче проявити самостійність, ініціативу. Коли прокинетеся від сну, подумайте, хто обмежує вашу свободу?

Цей же сюжет деякі сонники пояснюють, як ймовірність втрати чогось цінного. Не виключені і крадіжки. Тому сонники рекомендують проявити уважність у поводженні з грошима. Буде корисно слідкувати за своїми речами і сумкою в натовпі. Наприклад, в магазині, на вокзалі.

Сонник Велес обіцяє дівчині, якій довелося уві сні розлучитися з залицяльником, швидку весілля або початок спільного життя під одним дахом з чоловіком (цивільний шлюб). Приснилося, що під час розставання юнак дорікає вас в чомусь і роздратований? У такому разі проявіть делікатність при спілкуванні з родичами, інакше можливі сварки і конфліктні ситуації.

Уві сні улюблений підло кинув вас у біді? Тоді придивіться до людей у вашому оточенні наяву. Цілком ймовірно, що хтось з них зараз дуже потребує підтримки, але соромиться попросити про це. Прийдіть на допомогу цій людині, ваша доброта, участь будуть винагороджені долею.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: