Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник левиця до чого сниться?

Сонник левиця до чого сниться?

Левиця тлумачення сонника

Деякі сюжети в нічних мареннях можуть з’являтися випадково, а деякі, навпаки — тільки при серйозних обставинах. Зрозуміти, до чого сниться левиця, не так легко, як здається на перший погляд. Адже в зграї вона виконує другорядну роль. З іншого боку саме вона є істинною добытчицей.

Вона може вести себе зовсім по-різному: бути ніжною зі своїм потомством і жорстокої — суперниками і ворогами. Знайти найбільш точну відповідь на своє запитання можна, звернувшись за допомогою до сонникам. Вони допоможуть проаналізувати кожну деталь, побачений у сні і підібрати точне тлумачення.

Бачити левицю

Довелося уві сні побачити грізну царицю звірів. Сонник вважає, що в недалекому майбутньому слід чекати життєво важливих змін. Проте варто пам’ятати, що лев символізує сили, що приведуть в кінцевому підсумку до перемоги. Тоді, як левиця — віщує особисті прихильності, романтичні та сімейні відносини. Так, вважає сонник Міллер, але і інші тлумачі з ним погоджуються.

Чоловікові подібний сон обіцяє зустріч з приємною незнайомкою, яка в подальшому може стати дамою серця. Жінці сон принесе інтерес до кавалера, що стане кращим коханцем і партнером у всіх відносинах.

Сучасний сонник вважає, що дуже велике значення має те, як розподілені соціальні ролі у прайді. Отже, якщо добытчицей є левиця, що полює в групі, то вас, безсумнівно, чекає успіх у всіх починаннях. Приснилася біла левиця? Можете бути спокійні, наяву вас чекає справжній тріумф. А ось чорна цариця найчастіше віщує низку невдач і серйозні перешкоди на життєвому шляху.

До чого сниться бачити і лева і левицю відразу? Подібний епізод свідчить про те, що в дійсності ви успішні в бізнесі, і в особистому житті.

З потомством

Левенята, що наснилися поряд з царицею, успіх у всіх починаннях і благополуччя. З передрікання Сучасного сонника, дівчина, побачивши такий сон, буде мати наяву безліч шанувальників. Фрейд вважає, що левеня віщує появу дитини, на якого сплячий буде переносити всі свої почуття.

Намагаєтеся зрозуміти, до чого сняться маленькі левенята? Фрейд вважає, що вони можуть спровокувати зміну сексуальних пристрастей наяву.

Левиця з дитинчатами має й інше тлумачення. У деяких випадках сон виступає застереженням. Можливо, в реальності ви занадто багато брешете. Велика ймовірність того, що ви перехитрите самого себе. Побачили, як левенята граються? У вашому житті з’явиться впливовий покровитель і захисник.

Події

Фрейд вважає, що якщо уві сні представник сильної статі займається сексом з царицею звірів, то наяву він схильний до мазохізму. Сонник 21 Століття впевнений, що сексуальні ласки левиці, молодій дівчині і жінці обіцяють суперницю. Боротьба з нею буде нелегкою.

Побачили хижачку, що замкнена в неволі? Можете розраховувати на заступництво. Але якщо її обступив натовп роззяв, то наяву ви не зможете уникнути приниження.

Міллер вважає, що якщо жінці сниться, як левиця на неї нападає, то в дійсності її чекає справжній фурор. Але якщо при нападі вона кусалася, то в реальному житті ви можете піддаватися переслідуванню з боку якоїсь впливової персони.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: