Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник лисеня до чого сниться?

Сонник лисеня до чого сниться?

Лисеня тлумачення сонника

Всі знають, що лисиця — звір виверткий і хитрий. Так і її дитинча нікому не поступиться за кмітливості і хитрощі, що проявляються в ньому з перших днів. Саме тому лисеня уві сні вважається символом підступності і спритності. Побачивши такий сон, слід, як мінімум насторожитися. Щоб зрозуміти, до чого сниться лисеня точно і що він принесе в життя сплячого, слід звернутися до допомоги сонника.

Думка Міллера

Якщо вам довелося бачити в сні, як ви берете участь в полюванні за крихітним лисеням, то наяву ви будете замішані у справах з вельми сумнівною репутацією або ж будете брати активну участь в амурних авантюрах, що пов’язані з великим ризиком.

Якщо ж вам приснилося, що лисеня потайки увійшов в ваш дім, то з передрікання сонника Міллера, в реальності вам слід побоюватися чужої заздрості. Ваша репутація під загрозою.

Довелося уві сні вбити лисеняти? З усіх неприємностей і проблем ви зможете вийти з гордо піднятою головою.

Підгодовували уві сні маленьку лисичку? Такий сон свідчить про те, що поруч з вами знаходиться така людина. Він задумав недобре і підібрався до вас дуже близько. Будьте пильні і обережні.

До грошових радощам і печалям

Якщо уві сні вам довелося спостерігати за лисичкою, що плаває у воді, то в дійсності вас чекає знайомство з людиною, який посприяє вашому подальшому збагаченню. Сонник Езопа вважає, що він вам запропонує вельми вигідну справу.

Але е ви спостерігаєте, як лисеня не може вибратися з якого-небудь водоймища і йому допомагає інший звір, то будь-які проекти і плани до реальності вам слід відкласти до кращих часів. Швидше за все, ви опинитеся в програші.

Побачили, як лисеня зловив собі здобич або відняв у іншого звіра? Подібний сон свідчить про те, що всі ваші цілі досяжні. Однак, що їх реалізації доведеться докласти чимало зусиль.

Приснилося, що лисеня залишив свою здобич і втік? Місячний сонник вважає, що наяву ви піддаєтеся якоїсь небезпеки. Будьте обережні і уважні.

До обману і фальші

Довелося уві сні тримати лисеняти на руках? Сонник вважає, що даний епізод є застереженням. Будьте розсудливі, вас оточують заздрість і фальш.

Змогли його зловити у власному домі? Наяву вам встановлено зустріч з людиною, що виявиться брехливим і корисливим. Осінній сонник вважає, що обплутувати людей інтригами йому просто подобається.

Погодували дитинча лисиці з долоньки? Ви занадто довірливі. І ваші вороги цим уміло користуються.

Побачили, як уві сні ви граєте з лисенком? Такий сон свідчить, насамперед, про те, що в реальному житті ви недостатньо приділяєте уваги власним дітям. Жіночий сонник вважає, що це призвело до того, що ваші нащадки мають таємниці і секрети, які можуть нашкодити і їм, і всій родині.

До перемоги

Сонник Цвєткова вважає, що якщо уві сні ви змогли загнати лисенка в пастку і зловити його, то наяву ви зможете здолати всіх своїх опонентів.

Довелося лисеняти вбити? Ваша перемога над ворогами буде приголомшливої і беззастережною. Вони її запам’ятають надовго.

Приснилося, як в будинку у вас лежить мертвий лисеня? Насправді ви зможете здолати всіх своїх ворогів, але без жертви тут обійтися не вдасться.

Якщо в сновидінні ви лікували пораненого звіра, то й наяву будете милосердними до своїх недоброзичливців. І навіть протягнете їм руку допомоги.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: