Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник м’яч до чого сниться?

Сонник м'яч до чого сниться?

М’яч тлумачення сонника

Серед наскальних зображень в печерах зустрічаються зображення, на яких люди перекидають круглі предмети, поминающие сучасний м’яч. Мабуть, це одна з найпопулярніших і найдревніших іграшок. І не тільки дитячих. Адже м’яч — це важливий спортивний снаряд. А до чого він може снитися? За відповіддю звернемося до сонникам, які завжди звертають увагу на деталі нічного бачення.

Спорт і відпочинок

На думку Міллера, тренування з м’ячем у сні свідчить про те, що сновидець чудово себе почуває і не скаржиться на здоров’я. Бадьорість духу і тіла сприяє успіху в справах.

Помітили, що побачений спущений м’ячик або пом’ятий? На жаль, але такий спортивний снаряд обіцяє лише розчарування, тому, що задумані плани найближчим часом не здійсненні, запевняє сонник.

Поки спали, були присутні на тренуванні баскетболістів і побачили, що спортсмен, який кинув м’яч не зумів влучити у кільце? Такий сюжет у соннику розцінюється, як передвістя невдач в особистому житті. Сплячий буде переживати із-за того, що близька людина проявить байдужість, не підтримає у важку годину.

З якоїсь причини доведеться зробити паузу в роботі, ось до чого примарилось, що граючи у волейбол, кинули м’яч так далеко, що він полетів на трибуни. Можливо, це буде відпустка.

Стежили за відточеними рухами тенісистів, влучно відбиваючих м’ячі? Це добрий знак, адже сонник обіцяє найближчим часом швидке і легке подолання будь-яких перешкод на шляху до наміченої мети.

Якщо ви в опівнічну бачення вийшли на баскетбольний майданчик і вирішили кинути м’яч, то будьте обережні. Недруги і заздрісники активно діють проти вас, плетучи інтриги.

Спортивний сонник, (виявляється є навіть такий!) дає коментар до сюжету про те, що ви забиваєте гол у футбольні ворота супротивника. Якщо потрапили в ціль, обхитрив воротаря, то в реальності отримаєте непоганий прибуток. А ось промахнувшись в сновидінні наяву ризикуєте втратити певної суми грошей.

Побачили себе в сні в ролі воротаря? Тоді якщо відбили удар супротивника, можете сподіватися на підвищення доходів. А якщо вам забили гол, то вам гаманець стане помітно тонше за дурних, марнотратства.

У нічних мареннях вас вразили відточені рухи гравця в більярд, заганяє в лунки кулі? Скоро дізнаєтеся про захоплюючій справі, ремеслі. Ви не просто захочете випробувати свої сили в ньому, але і повністю присвятити йому більшу частину вільного часу. Сонник лише застерігає, від надзвичайно ризикованих екстремальних захоплень, а всі інші заняття розширять кругозір, сферу спілкування, поліпшать настрій.

Дитячі забави

Ви давно не бачили однокласників і друзів дитинства? Що ж якщо приснилося, як бігаєте з іграшковим надувним м’ячем, то готуйтеся до зустрічі з тими, з ким спілкувалися, дружили в отроцтві, юності.

Добре, коли в сновидінні бачите малюків, безтурботно кидають м’яч. Така картина і для вас наяву обернеться щасливим періодом відпочинку, веселощів.

У нічний фантасмагорії бігали що є сечі, згадавши дитячу забаву «вишибали»? Це пророкує по пробудженню досить складне завдання. Поодинці з ним навряд чи впораєтеся, а тому не соромтеся просити про допомогу товаришів.

Бачення про те, що ви надуваєте кулька, відображає сум’яття, невпевненість. Вам не терпиться розповісти найкращому другові щось важливе, але все ще вагаєтесь, не знаючи точно, як товариш відреагує на ваше визнання.

Добрим знаком вважається сновидіння про те, що ви граєте в хокей з м’ячем на траві. Сонник обіцяє, що якась тяганина, величезна проблема, осложнявшая життя буде завершена або дозволена, швидше за все, за допомогою вашого друга, який запропонує несподіваний варіант позбавлення від турбот або зобов’язань.

А ось іти в сні, постійно спотикаючись про дитячі іграшки, серед яких є і м’ячики, не надто добра прикмета. Навпаки це застереження — будьте готові до того, що доля підготувала ряд неприємних сюрпризів і випробувань.

Предмети, схожі на м’яч

Сни, в яких привиділися речі за формою нагадують м’яч, мають часом вельми цікаві тлумачення. Так, якщо ви кидали в сплячому стані комусь глобус, то, прокинувшись від дрімоти, збирайте валізу — належить відправитися в закордонне відрядження!

А якщо бачите, ніби перекидаєте з рук в руки дині і кавуни, то сонник передбачає веселий пікнік, прогулянку в ліс або збір біля мангалу з приятелями і рідними на дачі.

Деяким людям випадає дивне видіння, про те, що вони біжать виставивши вперед руки і намагаються зловити падаючий клубок світлої вовняної пряжі. Сонники пояснюють це так: якщо тому, хто спить не вдалося зловити клубочок, то він опиниться в скрутному становищі, з якого болісно довго буде шукати вихід. А ось якщо змотані нитки, за сюжетом сновидіння опинилися у нього в руках, то всі напасті зникнуть чудесним чином без особливих зусиль з боку сновидця.

Приснилося, що кидаєте або пинаете округлий камінь? Тоді приготуйтеся — чекає багато складної, копіткої роботи.

А от якщо в нічному видінні розважаєтесь, підкидаючи по черзі яблука, апельсини немов жонглер, то прокинувшись чекайте знайомства або зустрічі з дуже цікавою персоною.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: