Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник м’ясо до чого сниться?

Сонник м'ясо до чого сниться?

М’ясо тлумачення сонника

По пробудженню згадали про те, що бачили уві сні м’ясо? І тепер мучить питання: до чого снився такий сюжет? Відразу зауважимо, що однозначного тлумачення до цього бачення, як втім, і до багатьох інших, немає. Важливо згадати найдрібніші деталі, випробувані в дрімоті почуття, емоції.

Наприклад, свіже і чисте м’ясце пророкує благополуччя, щастя, процвітання. А зіпсоване, тухле, попереджає про прийдешні розчарування, втрати. Тому беремо сонник у руку, і уважно вивчаємо всі варіанти прогнозів.

В крамниці м’ясника

Купуючи м’ясо в магазині, можете спати спокійно в прямому і переносному сенсі, тому, що це пророкує витяг якоїсь вигоди, користі. Тому після такого бачення Сучасний сонник рекомендує ризикнути і взяти участь у проекті, викликає певні сумніви.

А в Універсальному збірнику передбачень, інша трактування до цього ж сновидіння, передбачає всілякі неприємності і проблеми зі здоров’ям. З іншого боку, якщо уві сні ви довго вибирали шматочок, але так і пішли без покупки, то той же сонник застерігає: всі старання, спрямовані на поліпшення життя будуть марними.

Провісниця Гришина підтримує попередній прогноз і вважає, що сплячий просто витратить час і сили, але не змінить свою долю. Єдина втіха — все ще може трапитися, але тільки трохи пізніше.

Того, хто торгував м’ясом уві сні, сонники пророкують відмінну прибуток. Але обмовляються, нею ще потрібно буде постаратися розумно, дбайливо розпорядиться.

Обробляти або готувати

До чого приснилося, що рубайте тушу на шматки? Згідно соннику Езопа, ви надто короткозорий і часом різкі у своїх висловлюваннях, а значить, намагайтеся бути делікатніше, інакше вас неправильно зрозуміють і виникнуть неприємності.

Ванга ще більш песимістично розцінює дане бачення, попереджаючи, що розбирати тушу уві сні до збитків, великим помилок у бізнесі.

Зате того, хто готує зі свіжого м’яса уві сні, в реальності пощастить, на думку сонника Міллера. Коли блюдо вийшло не дуже смачним, теж не турбуйтеся, тому, що сонник обіцяє лише дрібні проблеми, які не затьмарять настрою.

До чого снилося, що готували м’ясо по-царськи? Такий рецепт в нічний грезе передбачає велику удачу. А ось посмажені на сковороді м’ясні шматочки обіцяють сварки і суперечки з друзями, рідними. Напевно, тому в соннику 21 століття є рекомендація для сновидця: не поспішайте висловлювати свою думку, тим більш критичне. Різкі слова можуть лише посилити розбіжності, розпалити конфлікт.

Важливі новини незабаром отримає той, хто в нічний дрімоті варив м’ясо, стверджує сонник Гришиній. Причому известия надійдуть здалеку.

Дегустація м’ясних страв

Несподіванки, ось до чого сниться м’ясо, яке їсте сирим? В даному випадку Ісламський сонник рекомендує пригадати: як багато ви з’їли поки спали? Якщо скуштували неабияк, то рівно стільки ж сюрпризів приготувала вам доля в дійсності.

Про здоров’я доведеться подбати чоловікові, якому примарилося, що він їсть несвіже, тухле м’ясо. Жіночий сонник дає наставляння представнику сильної статі: не чекайте розвитку нездужання, а при перших же симптомах поспішіть до лікаря.

В Універсальному збірнику снів є тлумачення до сюжету про те, що довелося їсти тушковані або копчені м’ясні вироби. Якщо тушковане блюдо смачне, то матеріальне становище сплячого помітно зміцніє. А ось копчені делікатеси попереджають про сумні наслідки непорядну проступку, який може зробити сновидець.

Все розмаїття асортименту

Таємниця нічного бачення буде точніше, якщо згадайте: який саме сорт м’яса пригрезился.

Інші цікаві передбачення

Морожене м’ясо у сні — знак втрат. Заморозивши сало сплячий може зробити щось погане, причому без особливого умислу. Сучасний сонник підозрює, щось на зразок сварки з рідними або поширення безглуздою плітки.

Варто запам’ятати: до чого сняться закривавлені туші. За версією Езопа це передвістя біди, в яку сновидець може догодити піддавшись на вмовляння якогось підступного персонажа. І тут головне встояти, не піддавшись на вмовляння і навіть шантаж спритного пройдисвіта, інакше все може закінчитися досить сумно для сплячої людини.

Довелося годувати м’ясом собаку? Хороший сон, що обіцяє веселе проведення часу. І чим дружелюбніше виявився побачений пес, тим краще буде настрій.

Сон, в якому побачили багато м’яса з кров’ю, інтерпретується необразливо і позитивно, пророкуючи взаємні почуття, прихильність коханої персони.

Побачити в сні мариновані туші, призначені до списанню за терміном придатності, до проблем, негараздів на службі. Так вже склалося, що цього разу шеф не випише вам преміальних, або поки не підвищить посади. Але треба сподіватися на краще!

Універсальний сонник пояснює, що значить м’ясний фарш. Виявляється це пророцтво порожніх турбот, марною суєти. І якщо продукт уві сні виявився зіпсованим, огидно пахнувшим, то в реальності тому, хто спить доведеться витримати безліч випробувань, але… вони виявляться марними.

Чого тільки не зробиш в сплячому стані. Ось, скажімо, ви спите і бачите, що миєте від залишків м’яса кістки. Такий сюжет, як запевнять Сонник Часів, має по пробудженню позбавити вас від тривог і занепокоєння.

І наостанок, трохи страхітливе тлумачення, що стосується в’яленого м’яса. Як передбачала болгарка Ванга, такий продукт сниться людині, душа якого знаходиться у владі бісів, демонів.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: