Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник мишеня до чого сниться?

Сонник мишеня до чого сниться?

Мишеня тлумачення сонника

Побачений мишеня — символ сонники неоднозначний. Найчастіше трактування бачення залежить від того, як ставиться сплячий до цього представнику загону гризунів. І, безумовно, варто пригадати розвиток подій в нічний грезе.

Тлумачення Міллера

Міллер вважав, що мишеня в сновидінні це уособлення дітей сплячої людини. В його соннику це бачення відноситься до позитивних, пророкує, що діти будуть здорові, веселі, і знайдуть багато вірних друзів серед ровесників, якщо уві сні мишеня був здоровим та спритним. Мертвий або хворий мишачий малюк означає проблеми зі здоров’ям у маленьких родичів.

У страху очі великі

Наяву належить зіткнутися з великими неприємностями, проблемами, ось до чого, на думку Ванги, сниться зустріч з маленьким мишеням, схожим на щура. Подібний образ може передрікати зрада товариша, сімейні чвари, складності у вирішенні робочих питань, виникнення перешкод для розвитку бізнесу.

Чаклунка Нави дуже цікаво інтерпретує те, до чого може приснитися гризун, що росте прямо на очах. Провидиця стверджувала, що це спроектовані зграї і побоювання сновидця, схильного все перебільшувати, драматизувати. Насправді йому нічого не загрожує.

За версією міс Хассе мишеня в нічний фантасмагорії прикмета того, що, нарешті, вийде позбутися від дратівливих, відволікаючих дрібниць, навчиться діяти без суєти наяву.

Таємниця білої шерсті

До чого сниться білий мишеня? В сонник Нострадамуса згадано про те, що вбити білого малюка, значить накликати на себе всілякі біди. Найчастіше це негативні зміни у фінансовій сфері.

Іноді біла мишка уві сні попереджає сновидця про те, що не варто бути надмірно відвертим і довірливим, навіть спілкуючись з самими близькими людьми. У соннику це передвістя того, що чиясь таємниця стане надбанням громадськості.

А для комерсантів це вірна ознака прийдешнього підвищення закупівельних цін.

Інші цікаві подробиці

Колір пригрезившегося мишеняти відіграє важливу роль для інтерпретації бачення. Так, чорний звір підказує, що вороги не дрімають, але всі їх каверзи не зможуть серйозно нашкодити вам.

Сірий — це прогноз, що найближчим часом в житті сплячого не відбудеться ніяких значимих подій, які могли б поліпшити або, навпаки, погіршити його становище, фізичний стан і положення в суспільстві.

Втім, у Жіночому соннику, є інше тлумачення: до чого сниться сіренький мишеня. Якщо вірити цій збірці передбачень, дама, помітила таку тварину уві сні, схоже сірій мишці, — вкрай невпевнена в собі, сором’язлива, сором’язлива. На жаль, але ці якості, іноді заважають успіху і щастя. Пам’ятайте про те, що все добре в міру.

Мишачий виводок

Які сюрпризи приготувала доля того, хто уві сні спостерігав ціле сімейство гризунів на чолі з матусею? Плітки і пересуди сильно зашкодять вашій реноме, ось до чого сниться такий сюжет, згідно соннику Менегетті. Втім, сновидінню не зайвим буде і самому проявити делікатність і обережність у спілкуванні з оточуючими.

Якщо це був сон закоханої жінки, то вона може бути впевнена в тому, що предмет її зітхань відповість взаємністю. Принаймні, так обіцяє сонник Н. Гришина. А якщо це бачення чоловіка, то він має право пишається своєю господарської, доглянутою дружиною або незабаром одружується саме на такій чудовій дамі.

У Сучасному соннику миша з дитинчатами — знак майбутньої веселої вечірки у відмінній компанії.

Інші тлумачення

Дуже багато варіантів тлумачень щодо того: до чого приснилася смерть мишеняти. Різниця обумовлена подробицями, деталі привидевшегося сюжету.

Наприклад, ви уві сні особисто вбили гризуна? Тоді сонник передбачає успіх, але, на жаль, короткочасний. А ось жінці такий сон підказує — наяву з’явилася суперниця!

Маленький сірий розбійник був убитий мишоловкою? Тоді будьте обачнішими, не виключено, що хтось готує в реальності пастку.

Спите і бачите кішку, що поїдає видобуток? Варто згадати про те, що чуже про запас не піде! А ще такий сон може застерігати про підступи заздрісників, які мріють порушити вашу суміжну ідилію.

Під влади Морфея довелося спостерігати за котом, гордо дефилирующим з видобуванням? Це рада, упокорити гордість і марнославство.

А що думати, коли в сплячому стані ви не просто зловили мишеняти, але і з’їли його? Радійте, скоро гроші потечуть в кишеню,станете багаті!

Але є і ще одне дуже похмуре пророцтво з сонника Майя, в якому подібний сюжет — прикмета того, що проти сплячої людини зроблений чаклунський змова, псування.

Бенкет гризуна

До чого снилося годувати мишеняти? Відмінно, значить настрій чудово, та й самопочуття теж не викликає нарікань. А жінці, яка мріє про материнство, це обіцяє довгоочікувану вагітність. Самотнім людям це віщує цікаве, незвичайне, випадкове знайомство.

А ще такий сюжет може просто привидиться напередодні грандіозного бенкету, куди запросять сплячого.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: