Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник митися до чого сниться?

Сонник митися до чого сниться?

Митися тлумачення сонника

Вода, а тим більше водні процедури, сонники завжди вказують на неминучість перемін в житті людини. І навіть якщо майбутні зміни лякають і бентежать людину, цілком задоволеного своєю долею, противиться їм марно, безглуздо.

З допомогою сонника можна дізнатися: до чого сниться процес миття, і які події можуть статися в недалекому майбутньому. А значить прискорити настання позитивних перетворень, запобігти небажаним.

Думка Міллера

Хворій людині побачити сон, у якому він приймає душ або ванну — до якнайшвидшого одужання, зцілення, так вважає Міллер.

Якщо сплячий відрізнявся до недавнього часу легковажною поведінкою, славився любовними інтрижками, безладним способом життя, то після банної процедури в нічному видінні, він вирішить раптом взятися за розум, і розсудливою, обіцяє сонник.

Статися це може дуже скоро після пробудження, на людину немов зійде якесь осяяння. Він буде пам’ятати про минулі грішки, але, що цікаво, не стане мучити себе переживаннями, каятися. Просто подумає: що було, то було. І, загалом, буде правий!

Деяких людей подібне сновидіння теж змушує по-іншому вибудувати піраміду цінностей. Якщо раніше вони поклонялися виключно Золотому Тільцю і всі матеріальних благ, то надалі на першому місці будуть душевну рівновагу і віра, пророкує сонник.

Пора позбутися старих, обридлих речей і придбати нові, ось до чого сниться сюжет про те, що миєтеся.

Комплекси і страхи

До чого молодим жінкам і дівчатам сниться, процедура миття? До того, що в голові сплячих красунь рояться думки про те, наскільки добре вони виглядають, що думають про них оточуючі. Сновидицы вкрай стурбовані своєю репутацією, що часом навіть заважає їм будувати відносини з людьми.

Коли уві сні дія відбувається у ванній, трактування бачення помітно змінюється. Закоханим такий сюжет дає привід засумніватися у вірності і почуття обранця. Сімейним людям обіцяє неприємності із-за пліток і чуток. У вагітної того, хто бачить сон може погіршитися самопочуття. А ще, за сонником, порожня ванна, символ розчарування, смутку.

«Хай живе мило запашне!…»

Можливо, що ви в реальності надмірно ризикуєте, точно ступаєте по тонкому, слизькому льоду, от до чого снилося, як ретельно намыливали тіло, обличчя, волосся. Притому, що сонник радить уникати екстремальних ситуацій, одночасно він же обнадіює, пророкуючи, що низка випробувань і змін піде на користь, принесе якусь вигоду.

Натура мрійлива, чуттєва, далека від земних турбот, ось яку характеристику дає сонник дамі, яка бачила себе голою в нічний грезе приймає ванну. Піна, манілівські плани, все це чудово, але часом корисно спуститися на грішну землю, і просто привести в порядок свою квартиру, зайнятися безпосередніми службовими обов’язками.

А ще надмірна педантичність заважає деяким дівчатам знайти нормального, надійного кавалера. У пошуках неземних пристрастей, вони часто помиляються, потрапляють в мережі ловеласів, красномовців і альфонсів.

Не соромлячись наготи

До чого сниться митися голою, не соромлячись, та ще в компанії друзів, приятелів? Такий сміливий вчинок у сні, наяву може обернутися тим, що чоловік навчиться бойко, переконливо брехати, приховувати свої походи на сторону та інші гріхи. Тому сонник рекомендує уважніше придивитися до своєї другої половини.

Привидівся більш ніж дивний сюжет, в якому ви приймаєте ванну на вулиці, та ще в кишені? Подібне бачення передрікає негативні процеси, що здійснюються в житті людини. Він втратить колишню активність, енергійність. А внаслідок цього почне частіше хворіти і навіть ризикує розоритися. Таке погана прикмета потрібно взяти до відома, і всіма силами протистояти описаного розвитку подій. Тоді біда мине вас, все обійдеться, обнадіює сонник.

Думка Ванги

А ось Ванга інакше пояснює: до чого сниться митися з піною, шампунем і водою. Вона вважає, що ці бачення часто випадають на долю людей, які в реальності дуже пишаються своєю зовнішньою привабливістю, природною чарівністю. Такі персонажі легко заводять романи, і не упускають можливості похвалитися численними любовними інтрижками.

Зробивши помилку, не можете заспокоїтися, постійно переживаєте і нервуєте, ось до чого приснилося, що ви нібито підглядали за тим, як чоловік миється в душі або ванні.

Обмивання покійника

Сонники обмивання покійного або навіть фантастичний сюжет, в якому мертвий миється самостійно, завжди є предвестиями важливих, доленосних подій, нововведень.

Коли небіжчик уві сні приймає ванну і пропонує вам скласти компанію, знайте, що з дня на день в реальному житті відбудеться щось таке, що раз і назавжди змінить вашу долю. Важливо в цей момент не розгубитися, не спасувати перед труднощами. Постарайтеся зберегти спокій, взяти ситуацію в свої руки, наставляє сонник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: