Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник мити дитину до чого сниться?

Сонник мити дитину до чого сниться?

Мити дитину тлумачення сонника

Турботливій мамі або відповідальної татові в ночі може примаритися, як проходить процес миття улюбленого чада. Але часто це сновидіння лише відображає нагальні турботи батьків про малюка, і шукати глибокий, потаємний сенс в ньому безглуздо.

Інша справа, коли цей сюжет бачать бездітні сновидцы, або ті, у кого дочки, сини цілком самостійні, дорослі люди. В такому випадку подібне бачення, за версією сонника, служить підтвердженням бажання сплячого повністю контролювати ситуацію. Але і це не єдина корисна і цікава трактування того: до чого сниться мити дитину?

Намилювати хлопчика

Запам’ятали стать малюка, який приснився під душем або у ванні? Це допоможе точніше дізнатися: до чого сниться купання маленького чоловічка?

Якщо це був хлопчик, то пастор Лофф, у своєму соннику, вказує на те, що тому, хто спить надзвичайно пощастить, і він найближчим часом може безстрашно ризикувати, втручаючись навіть у найбільш сумнівні, авантюрні проекти і підприємства.

Людина, який мив у нічному видінні немовля чоловічої статі, наяву ретельно обмірковує якийсь план. Він повністю занурений в аналіз деталей, можливих наслідків. І чим менше був пригрезившийся хлопчина, тим більш старанно, відповідально сновидець підходить до деталей, нюансів своєї справи.

Купання дівчинки

До чого приснилося, що миєте дівчатко? Майже всі сонники вказують на те, що спляча людина — натура дивно зібрана, послідовна. Його витримці, вмінні тримати під контролем емоції можна позаздрити. Надзвичайні обставини, форс-мажор не змусять його звернути з обраного шляху.

Спите і бачите, як миєте дівчинку, яка в реальності незнайома? Отже, під час неспання всіма силами прагнете чинити вплив на окремих людей, слідкуйте за їх діями. Місячний сонник припускає, що це необхідно вам для того, щоб відчути свою значимість, для самореалізації.

Цікаві подробиці

Англійський сонник акцент робить на: яку частину тіла малюка омивають в нічному видінні. Так, якщо довелося в мріях мити попу дітки, яка справила нужду «по-великому», то явно намічається поліпшення фінансового положення сплячого.

І чим більше було какашок, тим вище шанси сновидця розбагатіти.

Ви намагаєтеся зайняти позицію лідера в колективі, ось до чого снилося, що ополаскиваете ніжки дитини.

А ось мити волосся крихті у сні, означає те, що належить поламати голову над єдино вірним рішенням серйозної завдання наяву. Довелося приводити в порядок гриви відразу кількох діток? Тоді в реальності зародилося відразу декілька відмінних ідей, і важко зрозуміти: який з них слід зосередитися спочатку.

В бані

Цікаво, що те місце, де мили малюка уві сні, також має значення для точного тлумачення. Приміром, у сонник Цвєткова, миття дитини в лазні це ознака того, що сновидець пишається своїми успіхами і без сорому, охоче демонструє свої таланти, досягнення.

Однак чаклунка Медея припускає, що парити малюка в лазні, видається уві сні того, хто постійно перебуває в тривозі за накопичили, незавершених справ. Але якщо дітей в парильні було багато, то, швидше за все сновидець, спокійно ставиться до своїх обов’язків, і частенько подібно страус ховає голову в пісок, стикаючись з проблемами і неприємностями.

У ванній

До чого сниться мити дитину у ванній? Не сталося так, що ви зробили помилку, але боїтеся зізнатися навіть собі в цьому, натякає сонник. Подумайте, може стане легше на душі, якщо погодитеся з тим, що помилялися?

Зате купання в розкішній ванні, з обладнанням, як джакузі, це ознака того, що спляча людина втомився від взятих колись добровільно зобов’язань і нині переймається ними, мріє позбавитися від непосильного тягаря турбот.

Слово — Міллеру

Знаменитий тлумач сновидінь Густав Міллер, пояснюючи: чому в сновидінні довелося купати дітей, звертав увагу на те, що саме треба було гарненько відмити від бруду.

Так, якщо це були дитячі ніжки, той сновидець задумався про те, як врятувати своє добре ім’я, репутацію. Ручки? Тоді у сплячого є бажання почати життя немов « з чистого аркуша».

Вмивали чумазую фізіономію? Сонник пророкує, що прокинувшись, знайдете на питання давно тривожить вас питання.

Повністю занурили дитину у ванну, намагаючись відмити все тіло? Тоді ви цілеспрямована персона, прекрасно віддає собі звіт про кожному скоєному кроці.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: