Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник мити вікна до чого сниться?

Сонник мити вікна до чого сниться?

Мити вікна тлумачення сонника

В життя ось-ось відбудуться якісь важливі події, які вплинуть на ваші погляди, змусять багато чого переоцінити. Все це можливо завдяки завзятості, посидючості та працьовитості, ось до чого приснилося, що миєте вікна. Однак деякі подробиці опівнічного бачення повністю змінюють його трактування, і тоді сонник може напророкувати прикрості, клопіт, негативні емоції.

Важливі подробиці

Часто миття вікон уві сні — це ознака того, що сплячий зуміє раз і назавжди відмовитися від заважають діяти догм, звичних засад, нав’язаного йому кимось невірного думки. Словом він звільниться від штучних перепон на шляху до мети успіху, обнадіює сонник.

Але часто, щоб дізнатися, до чого сниться мити вікна, необхідно відновити в пам’яті і те місце, де проходила що наснилась прибирання.

Так якщо це було в приміщенні, де закінчився ремонт і скла забризкані побілкою, той сновидець наяву проявляє зайву обережність, підозрілість, відмовляючись від певного пропозиції. Швидше за все, воно здається безперспективним і сумнівним, але сонник запевняє, що в підсумку саме цей проект міг би принести величезні гроші і славу сновидінню.

Сон про те, що займаєтеся збиранням, в тому числі і вікон, в кімнаті, де знаходиться небіжчик, характеризує вас, як персону зарозумілу, схильну гіперболізувати проблеми і песимістично воспринимающую багато перспективи. Така пильність і надзвичайна розсудливість часом заважає, є перешкодою на шляху до перемог, досягнень. Тому сонник радить час від часу згадувати про те, що хто не ризикує, той не п’є шампанського. І більше довіряйте оточуючим.

Мили вікна в незнайомій квартирі, офісі, будинку? Сонник стверджує, що по пробудженню доведеться відстоювати свою точку зору, щось доводити іншим людям.

Характер, емоції

Ваша працьовитість та наполегливість будуть гідно винагороджені, ось до чого снилося, що мили дуже брудні шибки. Сонник обіцяє фінансове благополуччя і високе положення в суспільстві. Але якщо в сновидінні ви протирали лише забруднені ділянки, намагаючись не розводити бруд по всій площі вікна, то в реальності належить залагоджувати дрібні неприємності, дозволяти несуттєві, але численні проблеми.

Бачення сновидця про те, що він миє вікна за допомогою брандспойта, підказує, що в дійсності щось або хтось дуже сильно його дратує. Сонник нагадує про те, що нервові клітини не відновлюються, а тому треба менше спілкуватися з цим персонажем, рідше думати про нього.

Якщо за допомогою шланга уві сні ви мили віконні рами, то прокинувшись, вже не зможе стримувати накопичився негатив. Але, як кажуть, все що не робиться, все до кращого.

Новий поворот

Сновидець зробить несподіваний вчинок, який здивує його самого. Ось чому в нічному видінні довелося протирати вікна папером, газетою.

А ще мити скла означає, те, що всі комплекси, отягощавшие життя сплячого залишаться, нарешті, в минулому. Він стане впевненіше, більш незалежним.

Коли в нічний грезе довелося мити не тільки вікна, але і двері, то знайте, доля приготувала вам щось новеньке. Звичний спосіб життя радикально зміниться, ви зміните місце роботи, проживання, познайомитеся з новими людьми. Але, головне, все це піде тільки на користь, ви зрозумієте, що біди і нещастя відстали.

Інші тлумачення

Є й інші варіанти прогнозів з приводу того: до чого сниться мити вікна в будинку. Це може бути знаком майбутніх змін у сфері роботи, бізнесу. Сновидець може отримати нову пропозицію про працевлаштування або про підвищення в посаді. У будь-якому випадку нововведення порадують його.

З філософської точки зору такий сюжет нагадує про необхідність гармонії з навколишнім світом, з людьми. А кращий спосіб для цього спілкуватися тільки з тими, хто приємний і цікавий, не згадувати колишніх образ, думати про хороше і бути там, де відчуваєте комфорт і свободу.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: