Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник мильні бульбашки до чого сняться?

Сонник мильні бульбашки до чого сняться?

Мильні бульбашки тлумачення сонника

Улюблена в дитинстві забава — мильні бульбашки. До чого може приснитися, що ви знову розвели пінний розчин і озброїлися трубочкою, через яку выдуваете величезні переливаються всіма кольорами веселки кулі?

На жаль, але сонник, стверджує, що такий сюжет вказує на те, що мрії сплячого нездійсненні, так і плани нездійсненні. Втім, не турбуйтеся, адже запам’яталися деталі сновидіння можуть помітно вплинути на його тлумачення.

Пора дорослішати!

До чого, наприклад, приснився величезна куля з мила? Цей образ асоціюється зі станом самого сплячого, який вважає себе несправедливо ображеним, приниженим, словом «дметься» на оточуючих. Іноді безпричинно. Це поведінка, на кшталт дитячого, і призведе до того, що людина втратить друзів і союзників. Не потрібно збирати образи, і злиться, вважаючи, що вас недооцінили або не помітили, рекомендує сонник.

Важливі подробиці

Якщо не вдалося запам’ятати весь сон, а лише його фрагменти, все одно можна правильно розшифрувати бачення за що врізався в пам’ять деталей. Так, наприклад, великі бульбашки пророкують нездоланні перешкоди на шляху реалізації планів. А ось маленькі, свідчать про щирість почуттів, які немає підстав приховувати.

Переливаються райдужні кулі з мильного розчину підказують, що у сновидця ось-ось з’явиться геніальна думка, чудова ідея. А прозорі обіцяють, що складна ситуація в реальності скоро вирішиться на користь сплячого.

Ви відчуєте всю повноту щастя, але, на жаль, не довго, ось до чого приснилося, що купуєте мильні бульбашки. А якщо в нічному видінні продаєте їх, то справа, яке спочатку здавалося безперспективним, завершиться успішно, з чималою вигодою для вас, пророкує сонник.

Але якщо в нічний фантасмагорії ви самі вирішили зробити мильні бульбашки, то швидше за все самі вирішили діяти нечесно. Однак пам’ятайте про те, що таємне рано чи пізно стає явним. Тому сонник радить вчасно зупинитися і подумати над, більш прийнятним з точки зору справедливості і порядності, варіантом досягнення мети.

Резюме Міллера

У популярному соннику, під авторством Густава Міллера, про міхурах сказано небагато. Вони, на думку американського провісника, попереджають про те, що планам сновидця про безтурботний відпочинок, на жаль, поки не судилося збутися.

Про наслідки приснився забави

Примарилось, що пускаєте бульбашки? Це свідчить, про неуважності, легковажність та інфантильності. Пора перестати витати в хмарах і спуститься на грішну землю.

В інтерпретації інших сонників такий сюжет може передбачати низку негараздів, перешкод, проблем. Не щастить? Так, так буває, але часом причиною всіх нещасть є сам потерпілий, який і веде себе надто безпечно і необачно.

Іноді такий сон сниться людям, які починають турбуватися з приводу здоров’я, і, намагаючись встановити діагноз, відвідують безліч лікарів спеціалістів. Але, незважаючи на погане самопочуття, серйозної недуги у сновидця доктора, на щастя, не виявлять.

На що дуемся?

Ви збираєте гроші на чорний день, ось до чого сниться, що дуеті бульбашки. У нічний грезе спостерігаєте за тим, що хтось інший видуває кулі з мила? Тоді ви, за всіма прикметами сонника, любите будувати манілівські плани. Але, як відомо, деяким з них судилося здійснитися…

Іноді надуваючи в нічному сюжеті мильні бульбашки, наяву ви страждаєте від думки про те, що вас недооцінюють, не приймають всерйоз. Заспокойтеся, справами, вчинками доводьте свою значимість оточуючим. Інакше не вийде завоювати авторитет і повагу.

Дути кульки у сні іноді зовсім не погано, тому, що це ще й ознака того, що великі неприємності не торкнуться вас насправді. Деякі складності викличуть лише незвичні турботи.

Зруйновані надії

Поки спали, стежили за тим, як лопаються бульбашки з мила? Тоді для вас не стане несподіванкою те, що багатьом вашим проектам не судилося втілитися в реальності. У глибині душі ви з самого початку сумнівалися в їх правильності та необхідності. Так, що дуже скоро ви забудете про них.

Правда, буває, що сонні видіння лопаються бульбашки, обіцяють проблеми там, де їх найменше очікують. На перший погляд, здавалося б, все ясно, «прозоро», але життя піднесе небажані сюрпризи, приховують небезпеку на рівному місці. Однак якщо ви самі лопали бульбашки, то непередбачувані ситуації не застигнуть у вас зненацька.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: