Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник мусорка до чого сниться?

Сонник мусорка до чого сниться?

Мусорка тлумачення сонника

Що думати, до чого бути готовим, коли наснилися помийні баки? Таке бачення часто бачать люди, які перед сном задумалися про своє минуле, про щось переживали, тривожилися. Але до чого сниться смітник? Чого чекати після пробудження? Про це ми дізнаємося, перегорнувши найпопулярніші сонники.

Міллер попереджає

Величезна гора сміття у сні, на думку Густава Міллера, це передвістя нескінченної низки клопотів, пов’язаних з громадською діяльність сплячого. На жаль, американський психотерапевт вважає, що таке сновидіння пророкує ще і провали, невдачі, і навіть приниження.

Візьміть паузу

Напад меланхолії, капризи, сумний, пригнічений настрій ось що загрожує тому, хто в сновидінні помітив смітник на вулиці. Сонник того ж радить тимчасово утриматися від активних дій — не починати нових проектів. Відкладіть їх реалізацію на час, інакше не досягнете бажаного, зазнаєте фіаско, огорчитесь!

Чисті помисли

Цікаво, що в деяких сонники купи сміття символізують погані думки, ниці почуття сплячого. І якщо він не спробує позбутися цього негативу, йому доведеться дуже несолодко, нелегко в реальному житті.

Незаплановані, неприємності серйозно зіпсують настрій, порушать плани, звичний ритм життя, ось до чого приснився розкиданий на вулиці сміття. Втім, є одна обнадійлива новина — сонники часом є тлумачення, засновані на законі інверсії. Іншими словами, чим більше в сновидінні мотлоху, бруду, сміття, тим більше наяву грошей, щастя і везіння!

Бережіть нерви!

До чого снилося відро для сміття вдома? Така картина свідчить про те, що ваше ім’я невтомно будуть згадувати пліткарі і недоброзичливці.

Сонник попереджає: нічого приховати не вдасться, таємне стане явним, коли напередодні уві сні ви виносили сміття з квартири. Причому ви самі будете винні в тому, що всі таємниці будуть розкриті.

Уві сні згрібали сміття в центр житлового приміщення? Тоді, ведіть себе вкрай обачно, бо ризикуєте стати причиною грандіозного скандалу, в який будуть залучені абсолютно випадкові люди. Приміром, ті, хто працює з вами, або навіть попутники з громадського транспорту.

Спіть, і відчуваєте, що відро для сміття незручно розташована і захаращує прохід по кімнаті? Значить і в дійсності не вдалося поки раціонально організувати свої справи, ви поспішаєте, хапаєтеся за різні завдання і в результаті в жаху розуміння, що нічого не встигли. Заспокойтеся, і не намагайтеся осягнути неосяжне. Крок за кроком потроху ви повільно, але вірно будете просуватися до наміченої мети.

Гора негативу

Сновидіння про суспільну звалищі завжди показує, наскільки сильна негативна енергія сплячого. Чим вище гора покидьків і нечистот, тим більше у нього накопичилося негативних емоцій. Сонник лише радить терміново знайти спосіб позбавлення від такого «багажу».

Іноді це ж бачення випадає напередодні неприємного інциденту, коли хтось спробує звалити свою провину на сновидця. Врахуйте це і будьте готові до складної розмови з начальником і осуду з боку товаришів по службі.

Погані прикмети

До чого приснилося, що копаетесь в смітнику? За сонником, це може передрікати великі неприємності, з-за того, що ви по недосвідченості будете замішані в якійсь авантюрі, шахрайстві. Будьте обережніше, оскільки непродуманий, ризикований крок миттєво позбавить вас становища в суспільстві, привілеїв, авторитету. А ще це можуть вибухнути скандали вдома або на службі.

Дії і спостереження

Бачення в яких ви опинилися біля сміттєвих баків можна тлумачити з урахуванням тих дій, що трапилися в сплячому стані.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: