Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник музика до чого сниться?

Сонник музика до чого сниться?

Музика тлумачення сонника

Сон, наповнений музикою завжди залишає яскраві емоційні враження у сплячого. На думку сонників, це відображення духовного, психологічного стану людини, під час нічного відпочинку. Але не тільки, виявляється музика в сновидінні це — симфонія завуальованих знаків, які можуть підказати подальший розвиток подій наяву, дії пригрезившихся персонажів, застерегти від помилок і небезпек.

Щоб зрозуміти: до чого сниться та чи інша мелодія, потрібно врахувати силу впливу її на сновидця, його настрій після пробудження. Приміром, Міллер вважає, що приємна мелодія в мажорі, сплячому наяву обіцяє цікаве проведення часу, відмінний настрій, приплив сил.

Траурні марші

Музика, що супроводжує похоронну процесію, і уві сні і в реальності відразу ж навіває сумні думки. А по соннику така мелодія ще й пророкує тугу, розгубленість, пасивність сплячого, який може впасти в меланхолію, депресію. Піддаватися таким негативним настроям не можна, вчіться радіти малому!

У деяких сонники траурний марш це знак того, що насправді складний процес, відповідальна справа близькі до завершення. Втім, цей сюжет закоханим може послужити натяком на розставання, остаточний розрив відносини.

Від класики до попси

У ролі музиканта

Ноти в сновидінні — чудова прикмета, підказує: всі бажання здійсняться. До чого сниться, що ви, взявши нотний лист, награєте мелодію? До того, що все у вас складається в реальності благополучно і попереду багато цікавих радісних заходів, радує сонник. А якщо уві сні зважилися складати музику, то в реальності в житті відбудуться грандіозні зміни.

Фрейд вважає, що граючи на музичному інструменті в сновидінні, ви вже морально готові до того, щоб в дійсності зайняти лідируючу позицію, взяти кермо влади в свої руки. Занадто довго вам діставалися другорядні ролі. Набралася досвіду тепер ви доведете навколишнім що здатні на більше.

Звідки доноситься музика?

Спробуйте пригадати: звідки в нічному видінні доносилася музика. Мелодійні звуки лунали з радіоприймача? Тоді, за версією сонника від А до Я, можливі прикрі ситуації, що стосуються рідних, близьких. Снилося, що пісні програвали на магнітофоні? Можливо в гості завітає людина, до якої ви відчуваєте неприязнь.

Грандіозного скандалу в сім’ї сплячого, передує сонне видіння про концерт, на якому він був приголомшений надто гучною музикою. А ось якщо уві сні його похід в філармонію чи консерваторію не став випробуванням для вух і нервової системи, то і в реальності він буде спокійний і знайде спільну мову з домочадцями, товаришами по службі.

Чаклунське тлумачення

Цікаво, як чаклунка Медея пояснює те, до чого сниться музика. Вона впевнена, що будь-яка мелодія у сновидінні це асоціація з ритмом життя сновидця. Але якщо в сплячому стані він заслухався приємною мелодією, то може статися так, що він і наяву перебуває у світі фантазій і ілюзій, що може згубно позначитися на його долю.

Сонник Медеи підказує, що сон про музикантів, зайнятих настроюванням інструментів — добра ознака, що вказує на те, що людина в світі з самими собою, в гармонії з світом і оточуючими.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: