Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник мочитися до чого сниться?

Сонник мочитися до чого сниться?

Мочитися тлумачення сонника

Деякими сновидіннями навіть ніяково, незручно поділитися з ким-небудь. І, тим не менш, прокинувшись, людина замислюється над побаченим в нічний фантазії, хоче дізнатися: до чого снилося тощо. До числа таких дивних, але не надто гарних снів відносять і ті, в яких довелося ходити в туалет писати.

А між тим, сонники майже одностайно твердять про те, що такий сюжет має пророче значення і його не варто забувати. По-перше, тому, що сплячий може передбачити з дивовижною точністю майбутні події. По-друге, таким чином, він отримує пораду: терміново зайнятися своїм здоров’ям, тому, що в організмі відбуваються небезпечні зміни.

З точки зору психологів, сон в процесі сечовиділення, можна асоціювати із звільненням від накопичилася у сплячого агресії. Він впорається з напругою, втомою, перестане мучити себе панічними думками, а всю енергію присвятить саморозвитку, навчання, осягнення філософських істин.

До побачення, комплекси!

У багатьох сонники сеча символізує вогняне начало, прояв темних сторін душі людини. І якщо спите і відчуваєте необхідність звільнити переповнений сечовий міхур, значить, ви на грані зриву, нападу люті.

Але якщо сниться, що полегшено мочитеся, то по пробудженню зрозумієте, як зуміли позбутися від чорних думок, заздрості, злоби. Таке моральне очищення, допоможе спокійно розвиватися, займатися своєю роботою, не звертаючи уваги на інших. І дуже скоро сновидець зрозуміє, що у нього в реальності все складається на рідкість вдало. До того ж перед добрим, спокійним людиною неждано відкриються і прекрасні перспективи.

Фрейд, трохи інакше пояснює таке ж бачення. Він упевнений, що писая уві сні, персонаж звільняється від гнітючих комплексів, стає впевненим і вільним.

Утруднене сечовипускання

До чого сниться мочитися з утрудненням? Згідно сонником, це знак того, що сплячий не в силах впоратися наодинці з проблемами і перешкодами. Він, як кажуть, «один у полі воїн», якому поки не вдалося, зібрати друзів і однодумців.

Якщо уві сні ви не відходьте від унітазу, підозріло довго, справляючи малу нужду, то сонники знайдуться інші передбачення. Перший варіант такий: можливо, що ви отримаєте пропозицію зайняти іншу посаду. Другий, на жаль, не надто оптимістичний, вам треба відвідати уролога, так як є збої в роботі сечостатевої системи.

Міллер по-іншому пояснює таке сновидіння. Він вважає, що сеча це ознака втоми сновидця. Якщо що наснилась урина каламутна, то сплячий може тяжко захворіти на самому справі. А якщо вона з частинками крові, але недуга уб’є кого-то з кровних родичів сновидця.

Безсоромні ситуації

В сонник Ванги дано дуже розумне і оригінальне пояснення до сновидіння про малій нужді. Болгарська провидиця вважала, що мочитися не значить просто позбуватися чогось непотрібного. Адже цей процес дозволяє самцям мітити територію. А значить, якщо уві сні хтось пісяє, не звертаючи уваги на оточуючих в недозволеному місці, то це явна ознака бажання домінувати, панувати, тримати все під контролем.

Нескладно зрозуміти, що якщо ви ведете себе настільки дивним і зухвалим чином на робочому місці, то наяву мрієте про начальницької посади. Але ось сновидіння про те, що ви налили калюжу в присутності домочадців, обіцяє зовсім інше — ви в таємниці хочете заволодіти чужим майном. Однак сонник попереджає: ця авантюра закінчитися плачевно.

Ще більш цинічне поводження — у сні ви мочіться на якогось персонажа. Насправді таке навіть не приходить в голову? А ось сонник підозрює, що особистість, що фігурувала в сновидінні моторошно ненависна вам і наяву, ви підсвідомо хочете його принизити, образити. Позбавтеся від таких нападів злоби, інакше ви ризикуєте нажити собі жорстокого сильного суперника, ворога.

Напади нетримання

Вам стало незручно, тому, що привиділося, що обмочились? Нічого крамольного, навпаки, це пророкує швидке і вдале втілення задуманих ідей.

На жаль, це не єдине тлумачення цього сюжету. У ряді сонників, мокра від сечі постіль, це сигнал того, що сплячого мучить вина, тривога. Він і наяву і уві сні відчуває себе грішником, і злочинцем. Така установка може привести до важких психологічних наслідків, фізичним недугам. Терміново розберіться у своєму внутрішньому світі, або зверніться за допомогою до спеціаліста психолога.

Напад енурезу у сновидінні може сигналізувати і про крайньому стомленні сновидця, йому негайно потрібно взяти відпустку.

Відхоже місце

Важливо пригадати: де ви, власне, писали поки спали. Якщо мочилися прямо на підлогу, то, як не дивно, отримаєте пристойні грошики. А ось справляючи малу нужду потайки в іншому неправильному місці, ви задумаєте щось погане. Не робіть дурниць, зупиніться. А то потім будете почувати себе ніяково.

Писати у відро чи горщик у сні, означає, те, що насправді сплячий потрапив у дуже скрутну ситуацію, відчуває страх і жах. Цей же процес на унітазі обіцяє йому підвищення по службовій драбині. Якщо він просто забіг в туалет, з бажанням полегшитися, то сонник не виключає і того, що вранці він отримає запрошення на любовне побачення.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: