Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник мурашник до чого сниться?

Сонник мурашник до чого сниться?

Мурашник тлумачення сонника

Мурахи славляться своєю працьовитістю і дисципліною. Тільки так цим маленьким істотам вдається побудувати свої незвичайні будинки з паличок, опалого листя та іншого підручного лісового матеріалу. До чого сниться мурашник?

Подібне «архітектурне» спорудження в нічний грезе — підтвердження того, що сновидця цінують і поважають у колективі, саме за якості, властиві крихтам комах: старанність, сумлінність, старанність, відповідальність. Однак це далеко не всі можливі тлумачення, запропоновані сониками. Багато що залежить і від того, як розвивалися події в сновидінні.

Передбачення Міллера

Американський психолог Густав Міллер, який займався вивченням сновидінь, вважав, що мурашник в нічному видінні, це ознака величезного обсягу роботи. В іншому це ще і відображення неспокійних думок сплячої людини про майбутню відрядженні, нараді, угоді.

По ряду ознак, можна навіть визначити: що станеться з сновидцем в самому найближчим майбутньому. Так, якщо він просто уві сні спостерігає за мурахами будівельниками в лісі, то в реальності йому вдасться легко налагодити ділові зв’язки з партнерами, подружиться з цікавими людьми.

А ось якщо поки спав, він примудрився сісти на мурашиний будиночок, то доведеться долати труднощі перепони. Терміново знадобляться гроші, ось до чого приснилося, що наступили на мурашник. Сталося зруйнувати його уві сні? Це ознака того, що сплячий в небезпеці або його чекають непередбачені, суттєві фінансові витрати.

Зате той, хто спав і ласував популярним тортом «Мурашник», в реальності переживе захоплюючий бурхливий любовний роман.

Бізнес перспективи

До чого сниться мурашник, в якому відбувається безупинний рух його жителів? Навіть уві сні зрозуміло, що крихти комахи не просто так снують взад-вперед, а працюють над втіленням складного плану. Так і в реальності, сонник прогнозує успіх і величезні професійні досягнення, того, хто докладе максимум зусиль, проявить терпіння, силу волі.

Іноді цей же сюжет підказує: без підтримки колег або друзів у цій справі не обійтися, а тому не соромтеся, покличте досвідчених товаришів на допомогу. Взагалі мурашиний колектив дружний, згуртований сниться, як асоціація з людьми, поруч з якими працює сплячий. І треба сподіватися, що це хороший знак, що передбачає відмінні перспективи в роботі, реалізацію глобальних проектів, зліт кар’єрними сходами.

До речі, помітивши у сні мурах, можете сподіватися і на те, що скоро отримаєте пропозицію зайняти керівну посаду, обіцяє сонник.

Поведінка комашок

Приснилося, що ви прилягли або присіли біля мурашника, а його мешканці пробралися під одяг і бігають по тілу, кусаючи і лоскочучи? За сонником, це благополучне бачення пророчащее прибуток, сите життя без горя і проблем.

Але будьте готові до сварок або розглядів, якщо в нічний грезе навіть випадково розчавили муравьишку! Швидше за все конфліктні ситуації виникнуть через вашу неуважність, помилок і прорахунків, натякає сонник. Тому постарайтеся не підводити колег і близьких!

Сім’я буде міцною і дружньою, ось до чого снилося, як мурахи бігають навколо свого житла. А коли комашки сховалися всередині, проявіть пильність в реальності ваші товариші по службі і компаньйони щось тримають в таємниці від вас.

Суперечки та чвари

Може трапиться так, що згодом ви будете жорстоко каятися і соромитися своїх проступків, ось до чого приснилося, що знищуєте мурашник, топчете його, підпалюєте, заливаєте окропом.

А от болгарська ясновидиця Ванга попереджала, що великий мурашник в сновидінні, свідчення того, що сплячий налаштований непримиренно, войовничо. Він з приводу і без, буде сваритися, сперечатися з батьками, друзями.

Солодкі фантазії

Спали і їли чудовий торт, схожий на мурашник, і носить таку ж назву? Тоді найближчим часом насолоджуйтесь життям, тому, що сонник передбачає радісний період закоханості, про який залишаться самі позитивні, яскраві спогади.

У нічний грезе чаклуєте на кухні, намагаючись спекти «Мурашник» і пригостити запрошених гостей? Тоді, як прокинетеся перевірте свої валізи, рюкзаки та інші речі для туристичних походів та поїздок, бо незабаром належить відправитися в захоплюючу подорож.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: