Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник мурахи до чого сняться?

Сонник мурахи до чого сняться?

Мурахи тлумачення сонника

Спите і бачите, що в будинку, квартирі оселилися мурахи? Не поспішайте уві сні позбавлятися від цих комах, адже сонник пророкує грандіозний успіх і заслужену нагороду в реальності. Але це передбачення справедливо лише в тому випадку, якщо сплячий насправді старанно і ретельно працював.

А до чого приснилося, що ви з легкістю позбавилися від мурашок в оселі? Як не дивно, але це бачення передрікає злидні і забуття. Втім, розберемося по всім про все по порядку, з урахуванням всіх пригрезившихся деталей.

Можливі труднощі

Уві сні зачаровано спостерігали за роботою мурашиної бригади у лісі? На жаль, сонник, не обіцяє такого дружного, злагодженого колективу на службі, а навпаки, попереджає — належить працювати за двох, а то і трьох, та ще при цьому ніхто не оцінить ваших старань і не заплатить сповна.

Зате якщо сниться, що ці крихітні комахи забралися під одяг і бігають по тілу, лоскочучи вас, то наяву визнання і повагу колег і начальства гарантовано.

Мурахи кусають?

Згідно Сучасному соннику, потрібно бути готовим до неприємностей, що пов’язані з рідними і близькими.

Конфлікти на роботі з колегами, керівництвом, можуть статися у того, хто в нічному видінні відчув, запам’ятав, як боляче вкусив мураха. Але ці перипетії не позначаться на подальшому кар’єрному зростанні.

Щасливчик той, хто в нічний грезе займався нікчемною справою — ловив мурашок. Як ні парадоксально, але такий сюжет в реальності обернеться матеріальним добробутом, високим становищем у суспільстві.

Напевно тому Сучасний сонник попереджає — не топчіть мурах навіть в дрімоті, інакше Фортуна, пошкодувавши нещасних комах, відвернеться від вас. Неймовірні зусилля, величезна кількість часів будуть витрачені даремно, ось до чого сняться мертві мурахи.

Нероби і трудяги

На тлумачення впливає і поведінку приснився мурах. Так якщо вони діловито повзли у вашу квартиру, то скоро ви придбаєте щось потрібне, необхідне в господарстві. Причому досить вигідно, запевняє сонник.

А ось комахи пасивні або шастають безцільно можуть уві сні передрікати розорення і невдачі в комерційних підприємствах.

Поганий знак, упасти в сні в мурашник. Він передує сумним известиям по пробудженню. Тривожні події не змусять себе чекати у тому випадку, якщо приснилося, що ви наступили в мурашник.

В дрімоті здивувало, що мурашки організовано повзуть один за одним? Це сновидіння — доказ того, що у вас чимало вірних друзів, які не зрадять, не кинуть у важку годину.

Доброю ознакою вважається, і те, що в сновидінні мураха, щось тягне в свій будиночок, але Універсальний сонник разом з цим рекомендує не розслаблятися. Не виключено, що в найближчий період справи сплячого будуть складатися, не надто вдало, і доведеться скористатися заощадженнями, ресурсами, які можна накопичити зараз.

Про матеріальне

У провидиці міс Хассе, власну думку з приводу того: до чого сняться мурахи. Вона запевняє, що ці працьовиті комахи підказують тому, хто спить — треба працювати не покладаючи рук, але зате і нагорода буде гідною.

У соннику Міллера ці істоти асоціюються з фінансовим благополуччям, матеріальним достатком в будинку сновидця. Кусючі уві сні поганий знак, що віщує біди і лиха.

Особисте життя

В сонник Ванги мурахи — символ неприємностей, що будуть переслідувати цілий день після пробудження. Але є і хороша новина. Коли уві сні ці істоти кудись бігли, то сплячий незабаром змінить місце проживання, і на новому місці знайде дружну, велику родину.

Закохані бачать муравйов в сновидінні до швидкої весіллі. Якщо довіриться циганці Серафимі, то повзають мурашки хоча і віщують клопоти, але вони будуть в радість спить, і пов’язані з домом, сім’єю.

Найнезвичайніші передбачення

У різних джерелах знайдуться абсолютно несхожі тлумачення, пов’язані з мурахами. Так, наприклад, Лонго, стверджував, що вони сняться до грандіозним успіхам, тріумфу! Тому ні в якому разі не можна їх топтати, оббивати.

У той же час сонники є передбачення, що обіцяє страшну небезпеку здоров’ю і навіть життю того, хто спав і відчув, як мурашки пробралися в рот.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: