Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник мухи до чого сняться?

Сонник мухи до чого сняться?

Мухи тлумачення сонника

Життєва прикмета свідчить, що потрапила муха в страву, питво, неприємно, але це віщує подарунок, сюрприз. На жаль, такий сюжет, побачений у сні, інтерпретується інакше. Сонники муха — знак майбутніх неприємностей, хвилювань і тривог. Але багато чого залежить від подробиць, деталей нічного бачення, тому існує ще чимало варіантів того: до чого може приснитися це всюдисуще комаха?

Сучасні версії

Подія, яка неабияк подратує нерви, ось що пророкує Сучасний сонник того, хто спав і бачив мух. Сталося вбити їх в нічний грезе? Відмінно, тоді ви без праці впораєтеся з будь-якими перешкодами і непростими завданнями в реальності.

Треба зауважити, що сон про мухах може послужити своєрідним каталізатором енергії, поштовхом до рішучих дій, — в такому випадку його можна віднести і до позитивним баченням.

Але частіше подібний сюжет випадає в опівнічної дрімоті людям, стурбованим чим-небудь. Навіть у сні їх не залишають тривожні думки. Частіше вони переживають з приводу свого самопочуття. І не дарма, так як за сонником, мухи уві сні можуть бути першими ознаками прогресуючого захворювання або прикметою того, що сплячий підхопить небезпечну інфекцію.

Пригрезился цілий мушина рій? На жаль, тоді по пробудженню неминучі сварки з людьми, які завжди здавалися нешкідливими і неконфликтными. Втім, ініціатором розбрату може стати сам сновидець. І йому, сонник рекомендує змінити обстановку, щось змінити в житті, вступити в контакти з новими людьми. Це піде тільки на користь.

Проблеми та вороги

Бачили уві сні муху? Прокинувшись, задумайтеся: чи не надто «засиділися» на місці, не пора від мрій і побудови повітряних замків переходити до рішучих дій? А ще варто звернути увагу на коло спілкування. Адже як кажуть: скажи мені, хто твій друг і я скажу, хто ти. Але у вашому випадку це ще й застереження — серед «товаришів» може виявитися шахрай, лицемір або просто таємний недоброзичливець.

Якщо в нічний фантасмагорії ви помітили незвично велике, жирне комаха, готуйтеся до того, що позбутися від настирливих знайомих, буде непросто. І чим більше була приснився муха, тим складніше будуть проблеми, які атакують вас в реальності.

Погано, коли в сновидінні вам не вдається зловити або прибити настирливе комаха. Це вказує на те, що ви загрузнете в турботах, клопотах. Зате той, хто одним ляпанцем газети розправився з «летуньей» без праці мине будь-які перепони і вирішить найскладніші завдання, обіцяє сонник.

Що думати, коли настирливі істоти сідають на одяг, норовлять залізти в рот? Треба не думати, а бути у всеозброєнні, так як неприємності наяву можуть буквально звалитися на голову в найнесподіваніший момент.

Коментарі Міллера

До чого сняться мухи, підкаже сонник Міллера. В ньому ці істоти пророкують смутку і печалі, багато з яких спровокують вороги і заздрісники сновидця.

Густав Міллер, знаменитий американський психолог, автор одного з найцікавіших сонників, вказував на те, що привидевшаяся мухоловка попереджає людину, про ймовірність бути оклеветанным.

Якщо в мухоловку потрапило багато комах, то сновидінню вдасться впоратися з усіма негараздами і розвіяти бридкі плітки, що поширювалися за його спиною, але підступи недругів ще довго будуть псувати йому настрій.

Дитяча тема

А ось не менш відомий доктор Фрейд вважав, що мухи в сновидіннях уособлюють дітей. І тоді виходить, що той, хто уві сні б’є або ганяє комах, рівно також безжально ставиться до власних чад до дійсності. Звідси і рекомендація — тримати негативні емоції під контролем.

Слов’янські передбачення

У Давньому слов’янському соннику написано, що мухи сняться до туги, смутку. Але якщо комах було багато,то це символічне втілення деяких людей в оточенні сплячого. Адже іноді ми порівнюємо безцеремонних, нахабних людей з противними, набридливих мух.

Якщо представники загону двокрилих в нічний грезе діловито прилаштувалися на вашому одязі, руках, плечах, ногах, інших частинах тіла, то, швидше за все вороги затіяли чергову каверзу проти вас, чи ваш організм ослаб, а значить, легко піддасться будь-якої інфекції.

Досить небезпечною прикметою вважається муха в соннику. Вважається, що вона передрікає пожежі та інші небезпеки.

Тлумачення з різних джерел

Приснилася спеціальна липуча стрічка, папір, з приклеившимися комахами? Значить велика вірогідність сварки з близькими або погіршення фізичного стану. А якщо це було баченням юної панночки. То Ванга попереджає — виникнуть проблеми у відносинах з коханим… Коли в товаришах згоди немає.

Цигани помічали, що той, хто в сновидінні займався ловом мух, може потрапити в неприємну історію наяву. А ось якщо вдалося вбити муху, то однією напастю в реальності, точно буде менше. Побачити цілу зграю мух уві сні, з Циганського сонником, означає дізнатися про плітки та інтриги, що плетуть заздрісники і недоброзичливці в реальності за спиною сновидця.

Муха у вині, чаї та інших напоях сниться до переляку, тривоги.

У Китайському соннику мухи на одязі пророкують, те, що інтригани і пліткарі посилять свої діями проти сплячого.

Пригрезившиеся мухи, за версією Індійського сонника, — це люди, котрі втерлися в довіру сплячого, прикидаються його товаришами, а насправді просто користуються його добротою і іншими можливостями.

У персів приснився муха — сигнал того, що доведеться дуже постаратися для того, щоб позбавитися від непотрібних, шкідливих людей.

Але зустрічаються і добрі передбачення. Так дівчина, убивавшая мух в сновидінні, буде наяву щаслива в коханні. А якщо мухи в сні вам байдужі і нітрохи не дратують, то ви занадто чадолюбивы і іноді надмірно опікуєтеся своїх дітей.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: