Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник мухи в хаті до чого сняться?

Сонник мухи в хаті до чого сняться?

Мухи в хаті тлумачення сонника

Негаразди, турботи, хвороби, ось до чого, згідно сонникам, сняться мухи в хаті. Це бачення іноді може пророкувати трагедію і навіть смерть. Але навіть найбільш песимістичне розвиток подій можна запобігти, якщо дізнатися про це заздалегідь. Саме тому потрібно з особливою увагою ставитися до подібних несприятливих трактування сновидінь. Вони, як часто опиняється в реальності, бувають не просто точними, але й дуже корисними.

Слово Густаву Міллеру

На думку американського психіатра Міллера, пригрезившиеся в хаті мухи, — ознака того, що сплячий нічого не підозрюючи, відверто спілкується з людьми, затаившими на нього образу. У соннику цього автора відзначено, що потрібно бути акуратніше з недругами, які ховались під лицемірною маскою.

А ще такий сон застерігає про ймовірність «підхопити» інфекцію.

Дівочі мрії

До проблем, і навіть нещастя, ось до чого сняться панночкам мухи, проникли в житло. Але якщо юна сновидица встигне по ходу пригрезившегося сюжету вигнати комах або переб’є їх, то в реальності вийде зі скрутної ситуації завдяки своєму розуму, кмітливості. Тому сонник вважає, що всі нюанси такого бачення дуже важливі, так як допоможуть дівчині прийняти правильне рішення наяву.

Виганяти непроханих гостей

Снитися, що женіть мух з приміщення? Тоді в реальності додасться клопоту. Часом це бачення прогнозує печаль, навіть отримання звістки про смерть знайомої людини.

Корисно буде згадати прислів’я: не рий яму іншому, ось до чого сниться, що ловіть мух руками. Іншими словами, ви замислили щось погане проти якоїсь персони, але самі ж ризикуєте стати жертвою цієї каверзи.

Зате труїти чоловік хімічними засобами непогано. Сонник обіцяє, що скоро розпрощаєтеся з таємними заздрісниками і ворогами. А якщо в нічний фантазії ви билися з комахами, озброївшись мухобійкою, то по пробудженню з’ясуйте щось важливе, що тримали потай від вас.

Сварку з друзями обіцяє сновидіння, в якому ви розвісили по дому липкі стрічки, для знищення мух.

Нашестя комах

Сон про те, що величезна кількість мух, налетевших на їжу, підказує тому, хто спить, що його наполегливість чи азарт у даним момент недоречні, і можуть тільки нашкодити у важливому в даний момент справі. До того ж подібна поведінка може спровокувати сварки з друзями і близькими.

Багато мух з’явилося в будинку? Тоді сонник попереджає, що належить безліч дрібних, але неприємних клопотів.

Якщо в сновидінні комах безліч і вони безперервно літають, значить, сновидець надзвичайно стурбований і одночасно роздратований. Йому корисно відпочити, взяти тайм-аут, в іншому випадку він не зможе контролювати емоції.

«Ходять чутки по домівках…»

До чого ще може приснитися сила-силенна мух? По-перше, будьте готові до того, що люди будуть наполягати на тому, щоб ви робили щось всупереч вашій волі.

По-друге, комахи, облепившие ваше тіло явний знак того, що ви стали об’єктом домислів і пліток, швидше за все, на службі. І тут головне не зірватися, ні почати виправдовуватися і каятися в існуючих і неіснуючих гріхах. Сонник наставляє, навіть не намагайтеся з’ясовувати стосунки з ким-небудь, спроба може завершитися скандалом.

Дар передбачення

Мушки нав’язливі, слідують за вами по п’ятах? Такий сон свідчить про те, що мучать погані передчуття. Але не все так сумно, тому що одночасно, цей сюжет знаменує відкриття особливого, рідкісного дару передбачення.

Ви станете справжнім віщуном, якщо в нічний грезе чуєте дзижчання, але не бачите паразитів. Втім, такими винятковими здібностями ви будете володіти не довго.

Важливі особливості

Якщо запам’ятали, як виглядали мухи в хаті, це допоможе більш точно розшифрувати сновидіння.

Величезні тварини

Помітили в нічний фантасмагорії незвично великих комах? Тоді точно не варто робити з мухи слона. Сонник підозрює, що ви гиперболизируете проблеми і надзвичайно гостро реагуєте на ситуацію. Заспокойтесь, візьміть себе в руки.

До того ж величезна муха, може передбачати грандіозний успіх, у справі, яка вам здається занадто складним, непосильним. Все вийде!

А ще такі гігантські особини в сновидінні відображають вашу втома від спілкування в реальності з лицемірами і нав’язливими персонами, резюмує сонник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: