Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник мило до чого сниться?

Сонник мило до чого сниться?

Мило тлумачення сонника

Про чудесній здатності деяких жирів і масел знімати забруднення з тіла знали ще представники давніх цивілізацій за багато століть до нашої ери. Шумери і жителі Вавилона вміли варити мило. Це був цінний продукт доступний далеко не кожному громадянину. Але тепер це популярний недорогий засіб, представлене в багатому асортименті в будь-якому магазинчику, яким користуються всі від мала до велика. А до чого сниться мило? Відповідь на це питання дадуть сонники, з урахуванням всіх подробиць опівнічного бачення.

Все багатство асортименту

Уві сні помітили шматок туалетного мила в яскравій оригінальної паперовій упаковці? Відмінно, значить, незабаром легко і без проблем завершити всі розпочаті раніше проекти, приведете в порядок справи, визначте пріоритети.

А ось запашне туалетне мило в нічному видінні, як не дивно, трохи сумна прикмета, підказує, що ви виглядаєте трохи старше свого біологічного віку. Але не турбуйтеся, у сонника є на цей рахунок відмінний рада: поки не пізно займіться своєю зовнішністю, спортом. Трохи бажання і зусиль і ви змініть зовнішність до невпізнання в кращу сторону.

Що підкаже сонник того, хто запам’ятав, що в нічний дрімоті був великий шматок мила господарського? На жаль, але такий сюжет пророкує те, що сплячий незабаром здійснить негарний вчинок і буде намагатися виправдати себе. Не хочете такого розвитку подій? Тоді не зловживайте довірою близьких людей, будьте обережні у висловлюваннях, не приймайте поспішних рішень. А головне, не соромтеся зайвий раз вибачиться. Якщо були не праві, визнайте помилки.

Ви щаслива людина, тому, що у вас багато вірних, відданих друзів, ось до чого, згідно сонником, пригрезился флакон з рідким милом. Цінуйте такі відносини, зайвий раз не зловживайте ними.

А за версією сонника Міллера, банне мило уві сні, це вірна ознака того, що скоро надійде запрошення на дружню вечірку.

Купівля, подарунок

Сонник прогнозує масу клопоту і турбот по дому, якщо в нічний дрімоті ви купували господарське мило. А от тому, хто в магазині вибирав запашне туалетне мильце, можна не побоюватися проблем. Навпаки, обставини складаються так, що буде час відпочити, приємно провести час.

До чого примарилось, що отримали у подарунок шматочок ароматного туалетного мила? До того, що скоро у ваш будинок в реальності завітають довгоочікувані гості. А ось якщо презентували брусок господарського, то візитери, що прибудуть до вас, стануть причиною маси проблем, стверджує Мусульманський сонник.

Приснилося, що вирішили зайнятися миловарінням і заглянули у відділ, де торгують усіма необхідними для цього хобі матеріалами, щоб купити основу? Тоді врахуйте, що члени вашої родини потребують турботи і уваги як ніколи. Приділіть їм час, інакше конфлікти і суперечки серед домочадців неминучі, застерігає сонник.

«Пінні» процедури

Дуже корисним може бути сновидіння про те, що миєте руки новеньким шматком мильці. Адже згідно сонником, це сигнал небезпеки. Іншими словами, прокинувшись, ви ризикуєте стати на слизький шлях — прийнявши якесь сумнівне пропозицію. Остерігайтеся, ця афера може назавжди «забруднити» ваше добре ім’я.

Чудово, коли уві сні ви збиваєте піну, під час миття волосся. Така шмагання обіцяє, що скоро всі негаразди та неприємності хвилин в минуле, і ніщо не буде засмучувати вас, затьмарювати життя.

А ось сновидіння про те, що вмиваєте обличчя, може послужити пересторогою. Як прокинетеся, придивіться: можливо, хто «замилює» вам очі, намагаючись приховати свої справжні наміри і цілі.

Бачите в сні, що добре намилилися, і тут, о, жах! Закінчилася вода? Врахуйте, що такий сюжет сигналізує про те, що і наяву перед вами може виникнути несподівана перешкода, серйозно ускладнює реалізацію задуманих планів.

Східний сонник закликає бути особливо уважним, якщо приснилося, що хтось миє руки у вас вдома. Запам’ятайте обличчя пригрезившегося персонажа, адже саме він насправді спробує присвоїти щось цінне, що належить вам.

Про смаки не сперечаються!

Фантастичний сон про те, що страшенно голодні і готові з’їсти шматок мила, повинен змусити вас більш дбайливо ставитися до власного здоров’я, зокрема до раціону. Не перекушуйте на бігу, слідкуйте за свіжістю та якістю продуктів.

Здогадаєтеся ви: чому поки спали, нюхали смердюче дігтярне мило? Як не дивно, але побачений противний запах — знак, підказуючий, що в реальності вам запропонують важку низькооплачувану роботу. І навіть якщо дуже маєте потребу в грошах, не погоджуйтеся її виконувати, нічого путнього не вийде, тільки витратите сили і час. І взагалі, будьте впевненіше, ви гідний кращого!

А от тому, хто спав і бачив, що вживаючи мильце, ще й пускає бульбашки, потрібно спуститися з небес на землю. Замість того, щоб мріяти, треба впрягатися в роботу, тому, що за розрахунками сонника, зараз найсприятливіший період для практичних справ, початку нових проектів.

Заздалегідь запишіться на прийом до стоматолога, якщо приснилося, що жуєте мило, як жувальну гумку. Таке бачення майже симптом розвивається карієсу!

За столом їсте звичайні страви, але вони явно віддають мильним присмаком? Таке сновидіння схоже мудрої поради — розраховуйте свої сили і засоби. Не обіцяйте людям занадто багато, щоб не уславитися обманщиком або пустословом.

Будьте напоготові!

Ось ще кілька цікавих і корисних тлумачень до видінь про мило. У нічний фантасмагорії вам подарували обмилок? Тоді наяву вашому приниженню чи промаху буде дуже радий таємний злопыхатель, заздрісник. Та сонник рекомендує не слухати пліток, не піддаватися на провокації.

Якщо в сновидінні обмилок розтанув у воді, то бережіться марних витрат.

Пригрезился чудний кримінальний сюжет, про те, що ви вкрали мило? Тоді і в реальному житті ви зробите відверто дурний, дурний вчинок, спогади про який згодом будете червоніти. Так, що поводьтеся розсудливо, наставляє сонник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: