Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник мити голову до чого сниться?

Сонник мити голову до чого сниться?

Мити голову тлумачення сонника

Стилісти запевняють: потрібно відмінно виглядати? Помийте волосся, це додасть впевненості, бадьорості, так і блиску, пишності вашим локонам. Ось і в сновидіння миття голови — хороша прикмета, яка обіцяє тому, хто спить прекрасне самопочуття, гарний настрій і удачу.

Але давайте перегорнемо найпопулярніші сонники світу і дізнаємося, які таємниці ще містять опівнічні бачення про миття волосся.

Використання шампуню

Уві сні приготували запашний шампунь для миття волосся? Значить насправді порядком втомилися від щоденних обов’язків, рутини і мрієте про те, щоб змінити обстановку, коло спілкування і трохи відпочити? Тоді вас обрадує передбачення сонника, обіцяє те, що попереду чекає незвично цікаву подорож.

Але є важлива умова. Так якщо ви народжені в другій половині зими або ранньою весною, то таке бачення попереджає про те, що хтось спробує обдурити вас. Втім, сонник припускає, що швидше ви ризикуєте стати жертвою власних ілюзій, помилок.

Прогноз Міллера

Знаменитий американський психолог Густав Міллер, склав один з найцікавіших сонників, стверджує, що той, хто в нічному видінні мив голову шампунем, насправді скоро зробить незабутнє, чудове вояж. Але поїздка принесе радість лише в тому разі, якщо вдасться приховати від оточуючих плани, що стосуються майбутнього турне.

Є й ще одне тлумачення до цього сюжету — виправлення і наведення порядку в справах. Робота з якою ви впораєтеся досить швидко і ефективно.

Відпочинок або робота?

До чого сниться, що миєте волосся і бачите, що навколо багато піни, летять блискучі, райдужні бульбашки? Це, за версією сонника, відмінний знак, що передбачає безтурботне, щасливе існування в оточенні милих, цікавих людей. Крім того сновидця непогано підуть справи, і він забуде про необхідність економити гроші.

На думку Сучасного сонника «шмагання», навпаки, обіцяє, багато складної, копіткої роботи. Але праця сплячого буде щедро винагороджений. А ще таке бачення може випасти на долю людини, який крок за кроком повільно, але вперто наближався до нинішнього добробуту і тому знає ціну кожного рубля, і навіть копійці.

Хто «чистив пір’я»?

Якщо жінці приснилося, що вона миє, розчісує волосся, то когось з її рідних необхідна підтримка, допомога. За сонником сплячої дамі доведеться приділити чимало уваги потребує опіки людині. Але вона досягне успіху у всіх починаннях — будинок, діти, чоловік доглянуті, на службі цінують, поважають. От тільки одна біда, заздрісникам і пліткарям таке щастя пережити важко, і вони будуть злобно шепотітися за спиною того, хто бачить сон.

В сонник Хассе миття голови обіцяє далеку дорогу, в яку сплячий вирушить без супутників. У нічний грезе ви мили волосся нікому персонажу? Тоді якщо він знайомий вам, то наяву не виключена суперечка, сварка з цією людиною.

Людям вразливим, нервовим корисно буде передбачення з сонника езотериків. У ньому сказано, що сон про миття волосся це порада — викинути з голови всі сумніви, тривоги. Не треба мучитися тяжкими спогадами або сумними прогнозами, насправді приводів для занепокоєння немає. А ті, що є, породжені багатою уявою сновидца або його звичаєм все гіперболізувати. Потрібно заспокоїтися, все буде добре!

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: