Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник мити машину до чого сниться?

Сонник мити машину до чого сниться?

Мити машину тлумачення сонника

Тлумачення сновидіння, в якому довелося мити автомобіль, може бути різним. В одних випадках, сонники пророкують поліпшення фізичного стану, настрої, відносин з родичами, знайомства з цікавими і корисними людьми. В інших — попереджають про те, що недруги за спиною плетуть інтриги, про те, що ймовірні контакти з шахраями, і навіть інциденти на дорогах. Все залежить від деталей, контексту пригрезившегося в ночі сюжету.

Загальні передбачення

Найчастіше, за сонником, мити машину це підказка — не варто відмовлятися від дружби з впливовою обличчям, яка у потрібний момент надасть підтримку, дасть цінну пораду.

Якщо уві сні займалися прибиранням автомобільного салону, то в реальності якийсь чоловік давно вже таємно шефствує над вами, і завдяки його можливостям та зв’язків вдається вирішити важливі проблеми, рухатися по кар’єрних сходах.

Ви повні сил і енергії, немає причин скаржитися на здоров’я, ось до чого ще, може приснитися, що ви зайняті миттям свого авто.

Думка Міллера

Густав Міллер, склав один з найцікавіших сонників, вважає, що людині мывшему автомобіль в нічний грезе необхідно наяву докласти максимум для того, щоб справа, яким він поглинений в даний час, принесло користь, дохід і завершилося з успіхом.

Важливі нюанси нічних фантазій

Щоб точніше визначити: до чого снилося мити транспортний засіб, потрібно згадати деталі. Приміром, частини машини, які ви приводили в порядок. Так якщо це були дверці, то є всі підстави, за пробудження, проаналізувати свій справжній образ життя, становище на службі. Можливо, настав час, щось кардинально змінити, від чогось відмовитися, передбачає сонник.

Якщо спали і витирали запилиться фари, то в першу чергу думайте і приділяйте увагу тому, що поруч, що відбувається зараз. Не потрібно витрачати сили і нерви прогнозуючи ситуацію на майбутнє, і тим більше постійно подумки переноситься в минуле. Що було — то було. А майбутнє цілком залежить від того, що ви робите в даний момент.

До чого приснилося, що миєте колеса? Як не дивно у вас в реальності повторюється той самий «день бабака», здається, що все рухається піт колі. Але поки ви не в силах розірвати замкнене коло, так що не витрачайте сили і нерви, все вирішиться само собою трохи пізніше.

А ось протираючи багажник у сні, ви повинні бути готові до несподіванок, до непередбачуваного розвитку подій.

Мили капот? Тоді незабаром опинитеся в центрі уваги громадськості, попереджає сонник. А якщо салон, то по пробудженню знайдете відповіді майже на всі давно хвилюючі вас питання.

Все до кращого!

Доля подарує вам знайомство з дуже цікавою особистістю, яка ще й надасть протекцію, допоможе, ось до чого снилося, як миєте автомобіль. А для молодого чоловіка подібний сюжет це знак того, що його відносини з начальством або старшими в сім’ї помітно зміцняться, поліпшуватися.

Варто бути напоготові

Сталося мити в нічний грезе сильно забруднену машину? Значить у сплячого є вороги, готові при нагоді завдати удару, помститися, підставити. Тому сонник рекомендує бути обачнішими, поміркованішими. Але у важку годину сила волі, розум, кмітливість допоможуть сновидінню знайти вихід.

На дорозі, за кермом треба бути уважніше, зібраніше, не відволікатися і не лихачити, не порушити правил, інакше великий шанс потрапити в аварію, ось до чого може привидітися, що миєте брудне авто.

Правда іноді, сюжет в якому чоловікові доводиться мити страшенно брудний автомобіль, може пророкувати і проблеми зі здоров’ям. Швидше за все, сплячому доведеться відвідати доктора, який спеціалізується на делікатних «чоловічих» хворобах, підказує сонник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: