Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник мити підлогу до чого сниться?

Сонник мити підлогу до чого сниться?

Мити підлоги тлумачення сонника

Найчастіше сновидіння бувають відображенням реальних подій і життєвих ситуацій. Фантастичні персонажі замінені людьми, а польоти на мітлі – на швабру і відро. Кожній господині, так і представнику сильної і вольової підлоги, не раз доводилося прибирати в будинку. Тому така подія, як мити підлогу у сні, не завжди може викликати потрібну зацікавленість.

Але все ж, такий сон непросто відображає, чим ви займаєтеся у вихідні, а віщує події, які чекають на вас незабаром. Ось тому правильним рішенням буде звернутися до соннику і точно дізнатися, до чого сниться мити підлогу під час сну.

Сновидіння про те, що робите вологе прибирання, не забувши про стать, обіцяє просування вгору по кар’єрних сходах. Правда, справи на службі будуть складатися вдало тільки притому, що навчіться знаходити спільну мову з керівництвом.

Ще таке бачення часто випадає напередодні важливого, доленосної події. Хочете дізнатися подробиці того: до чого сниться миття підлог? Уважно прочитайте наведені нижче найцікавіші коментарі з найпопулярніших сонників.

Все мінливе

Помітили в сновидінні, що хтось інший надраивает підлогу? На жаль, але сонник попереджає: вигідну вакантну посаду, про яку ви мріяли, може зайняти більш спритний колега.

Іноді миття паркету або іншого матеріалу, по якому ходять в будинку, в нічних мареннях бачать люди напередодні стрімких змін в особистому житті. А якщо сновидінню довелося мити підлогу в незнайомому приміщенні, то він, приймаючи важливі рішення, отримає можливість впливати на долі багатьох людей.

У нічних мареннях натирали підлогове покриття відмінної якості, стійкий і масивне? Тоді, на думку Міллера, і в реальності у вас твердий грунт під ногами, — ви впевнені в завтрашньому дні. А ось хитаються, напівзогнилі статеві дощечки уві сні — це знак зради, зради близької людини.

Про шкоду надмірної охайності

В ночі привелося, що старанно, сумлінно намываете підлогу? На жаль, таке бачення, за версією Сімейного сонника, одна з прикмет, того, що в будинку сплячого може статися нещастя, навіть смерть. А якщо дошки пригрезившегося настилу були старими, истлевшими з латками і дірками, то таке сновидіння пророкує неприємності, збитки, втрати.

Уві сні зважилися привести в порядок страшно брудний підлогу? Відмінно, бачення провіщає сприятливий, щасливий період, повний позитивних змін. До чого сниться мити підлогу, які здаються чистими? До того, що спить в реальності належить низка негараздів, нещасть. До того ж ймовірні проблеми зі здоров’ям.

Фрейд досить оригінально тлумачить сон про миття підлог. Він вважає, що той, кому випало таке бачення, в реальності хоче відверто поговорити з сексуальним партнером. Сновидець втомився від буденності і передбачуваності в інтимних стосунках, бажає обговорити цю проблему. Швидше за все, він доб’ється свого і випробує нові емоції і відчуття наяву.

Гості або плітки?

Спіть, але хлопочете по господарству, намиваючи підлоги? Тоді за версією Весняного збірки пророцтв в дійсності належить виїхати з дому. Втім, у Річному соннику це прикмета, пророча візит гостей, а в Осінньому, точний ознака того, що за спиною сплячого поширюють мерзенні плітки.

Іноді такий сюжет може відображати думки сплячої людини, який незадоволений ні соціальним, ні матеріальним становищем. Сновидець впевнений, що гідний більшого. Але більшість оточуючих не поділяє його точку зору.

Добре, якщо прибирання в сновидінні відбувається на робочому місці. Подібний сон підказує, що начальство дуже цінує сплячого, вважаючи його досвідченим, талановитим спеціалістом.

Страшні таємниці

До чого сниться мити підлогу жінці? Якщо сновидця орудувала ганчіркою у себе вдома, то вона переживає за чвар, сварок, що часто трапляються в її родині. За сонником вихід один: терміново поміняти щось в сформованому розпорядку, для того, щоб відчути комфорт і спокій, відновити теплі стосунки з чоловіком.

Нічний кошмар про те, що намагаєтеся замит растекшееся на підлозі пляма, можливо криваве, це підтвердження того, що у вас в реальності є скелети в шафі, і ви навіть уві сні думаєте про те, як приховати свої секрети від оточуючих.

Однак, відповідно до старої істини: таємне завжди стає явним, пам’ятайте про це!

Вимити уві сні підлоги

Сновидіння, в якому вимивали підлоги, тлумачиться як успішна кар’єра, з урахуванням того, що ви не станете заперечувати роботодавцю і відстоювати свою думку. Або ж побачене символізує майбутні події, до яких ви старанно готуєтесь. Якщо прибирав інша людина, то ви ризикуєте поступитися свою посаду більш успішному співробітникові.

Бачити уві сні як мити підлогу

Тлумачить сонник мити підлогу, як виникнення змін в особистому житті.

Для заміжньої жінки мити підлогу у сні

Для заміжньої жінки сон, у якому вона мила підлоги будинку – це символ нещасливого сімейного життя. Є можливість, що вам пора її міняти, щоб відчувати комфорт і затишок поруч з чоловіком.

Відмивання крові або інших темних плям трактується, як прикрашання подій особистого життя для знайомих. Ви старанно намагаєтеся здаватися краще, хоча очевидні факти рано чи пізно покажуть справжню суть.

Як визначити віщий сон

Після тлумачення сну ми замислюємося коли збуваються сни. Збудеться сон чи ні залежить від того в які місячну добу він приснився і в який день тижня. Заглянемо в місячний календар — яка фаза місяця сьогодні і який місячний день.

Зіставивши дані за місячним доби і дня тижня можна припускати збудеться пророцтво сну.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: