Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник мити небіжчика до чого сниться?

Сонник мити небіжчика до чого сниться?

Мити небіжчика тлумачення сонника

Сни, в яких фігурують покійні люди, завжди викликають тривогу. Рідко хто вранці не задумається: до чого снився людина, якого немає в живих. Та ще більший подив, збентеження може викликати бачення про те, що довелося обмивати труп. Сонник поспішає заспокоїти — подібний сюжет не обіцяє нічого страшного, поганого. Скоріше це напуття вищих сил сновидінню — не витрачати час даремно, терміново щось змінити в житті.

Що підкаже Міллер?

Густав Міллер так пояснював: до чого сниться мити небіжчика: якщо під час процедури мертвий несподівано заговорив, кожне його слово має величезну важливість, і сплячий повинен згадати всі фрази, які прозвучали в нічний грезе до найдрібніших подробиць. Це може бути керівництвом до дії наяву, або таємницею, важливим секретом.

Якщо омивається мрець не виявляв ознак життя, то сонник Міллера, прогнозує зміну погоди.

Візьміть до уваги!

Примарилось, що ритуал омовіння був проведений незадовго до того, як персонаж уві сні помер? Такий сюжет у соннику індіанців племені Майя вважається ознакою того, що сновидець немов переживе друге народження, відмовиться від звичок, звичайного кола спілкування, і почне життя з чистого аркуша. Але головне, прокинувшись, він простить всіх кривдників, знайде спосіб примирення з тими, кого зачепив, образив.

Примітно тлумачення психолога, філософа Манегетти. Пожежа через несправність електропроводки або іншої техніки, ось до чого сниться мити небіжчика у власному домі, на думку відомого італійця. Так, що є серйозний привід перевірити: чи відповідає ваше житло вимогам протипожежної безпеки, наставляє сонник.

Мрець за роботою

Репутація, добре ім’я сплячого буде відновлено, ось до чого приснилося фантастичне видовище — в будинку сновидця миє підлогу недавно спочилий знайомий.

А якщо довіриться Універсальним сонником, то такий незвичний сюжет віщує тому, хто спить величезну удачу, надзвичайне везіння.

Пастор Лофф висловлюється в даному випадку менш оптимістично. Він підозрює, що тому, хто спить доведеться виправляти помилки, відповідати за рахунками людини, який нещодавно помер, але привидівся уві сні миючим підлоги.

На жаль, недобре значення у сновидіння, в якому мрець протирає шибки. До чого сниться подібне? Сновидінню належить дізнатися про свого товариша щось невтішне, і це може стати причиною розриву дружній зв’язку. Але сонник радить все ретельно обміркувати, і пробачити, зрозуміти одного разу, хто може посковзнутись приятеля.

Деталі, що мають значення

Відмінно, якщо зранку можете пригадати: яку саме частину тіла померлого довелося обмивати в нічний грезе.

Загадковим здається і сновидіння про те, що довелося відмивати якусь річ, що належить померлому особі за життя. Наприклад, у сні приводите в порядок його сумку або піджак. Прокинувшись, відразу ж відновіть у пам’яті дрібні прикмети, пригрезившегося предмета. Згодом він може виявитися ключем до розгадки якоїсь таємниці.

Балакучий мрець

До чого сниться мити небіжчика, який виглядає ніби живий, та ще й намагається вести світську бесіду? Якщо померлий просив про щось, то це можуть бути озвучені думки самого сновидца, який давно мріє про те, щоб змінити обстановку, отримати нові враження.

Прислухайтеся до прохань приснившегося персонажа, вони відіб’ються на вашому душевному стані в реальності.

Часом в сновидінні можна поговорити з нещодавно покинув цей світ родичем. Найчастіше пригрезившийся людина ставить дуже багато питань. Вранці сплячий відчуває себе немов студентом, що успішно склали іспит. І це непогано, так як сонник стверджує — заповітна мрія ось-ось здійсниться!

До чого приснилося, що проводите ритуал омовіння нині є здоровим людини? Якщо впізнали його, то будьте в реальності з ним гранично обережні. Не поспішайте погоджуватися на пропозиції, що надійшли від його імені. Незважаючи на уявну вигоду, вони точно приведуть вас до фінансового краху, банкрутства, попереджає сонник.

Про здоров’я та везіння

А як і де довелося мити небіжчика? Якщо тіло лежало в красивій ванні, заповненій вщерть водою і ароматною піною, то це сприятливо позначиться на здоров’ї сновидця. Якщо в момент сновидіння він хворий, то неодмінно піде на поправку. До того ж корисно буде скористатися не тільки засобами офіційної медицини, але і народними і нетрадиційними методами лікування.

Привиділося, що води для обмивання трупа було мало? Це настійна рекомендація сновидінню — не розслаблятися і не бути розсіяним — зараз найменша неточність, помилка може обернутися бідою, величезною проблемою, і навіть коштувати йому життя чи здоров’я.

Зачіска для мертвого

Особливим символом можна вважати і зачіску приснившегося небіжчика. Довелося в сновидінні приводити в порядок волосся, мити, стригти, укладати їх? І ви залишилися задоволені результатом? Радійте тому, що наяву вирішиться якась проблема, давно вже катує вас, обіцяє сонник.

А от сон про те, що готуючи тіло померлого до подорожі на той світ, ви явно схалтурили (не мили, не причесали, не отгладили його вбрання) підказує, що в реальності досягнете поставленої мети. Правда для цього доведеться діяти без оглядки на правила благородства, етичні норми і навіть закон.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: