Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник мити посуд до чого сниться?

Сонник мити посуд до чого сниться?

Мити посуд тлумачення сонника

Часом розшифровка сновидінь виявляється дуже несподіваною. До чого, думаєте, сниться посуд? В соннику, це відображення духовного і матеріального стану сплячого. І якщо на тарілках, блюдцях, сковородах пригрезились залишки їжі, значить, наяву, сплячого щось турбує, не дає спокою, вносить дискомфорт. А ще це може бути передвістя неприємностей. Але якщо поки спали, ви мили посуд, значить, зумієте насправді подолати всі труднощі.

Сім’я, ближнє коло

Дуже часто процес миття посуду підказує сновидінню: як реально йдуть справи в його родині. В залежності від чистоти столових приладів можна зробити висновок, наскільки добрі і щирі стосунки склалися між домочадцями. Розуміючи, що щось не так, ви намагаєтеся з усіх сил з тим, щоб поліпшити обстановку, зміцнити добробут сім’ї, ось до чого сниться мити посуд.

Бачили в сні, що вам допомагає у раковини на кухні чоловік? Тоді в реальності між вами наче чорна кішка пробігла. Але врахуйте, що невирішений конфлікт може лише посилювати, накопичувати обопільні негативні емоції, нагадує сонник.

Втім, якщо з чоловіком у сні дружно намываете кришталеві келихи, то наяву насолоджуйтеся ідилією родинного життя.

До чого сниться, що всі клопоти про миття сімейного сервізу взяла на себе дружина, яка ретельно витирає кожну тарілку? За сонником, це відмінна ознака, що гарантує, що всі неприємності в родині і в будинку скоро закінчаться.

Якщо процес миття посуду сниться людині самотньому, значить, в реальності він буде змушений терміново вирішувати якісь проблеми. Не зайвим буде поділитися з близькими цими турботами, навіть якщо вони не в силах допомогти, то неодмінно підтримають морально, що додасть сил і впевненості тому, хто спить.

Чистота — запорука багатства…

За версією сонника немитий посуд з цінних металів пророкує позитивні зміни. Однак, якщо страви були погнуті, це, навпаки, попереджає про майбутню потребі, обмежених обставин. Тому розумно зробити деякі накопичення, і не погоджуватися на участь у фінансових авантюрах.

Спите і перемываете дуже брудні тарілки, підноси, каструлі та інший кухонний скарб? На жаль, це ознака того, що добробут під загрозою, і ви можете посваритися з близькими.

Трете в нічний грезе сковороду з залишками їжі? Готуйтеся до низки неприємностей, що стосуються взаємин з людьми. До того ж помітно скоротяться доходи і розраховувати на прибуток від задуманих проектів не варто, так як брудні сервізи уві сні виразно поганий знак.

Коментарі Міллера

До чого жінці сниться, що вона миє посуд? На думку Міллера, сновидица страждає від нестачі взаєморозуміння. А якщо столові предмети були дуже брудними, то сплячу жінку чекає нелегкий, складний період, який можна назвати «чорною смугою». Не турбуйтеся, пам’ятаючи про те, що за темною слід світла стадія.

Сталося уві сні розбити чашку? У соннику Міллера це символ удачі. Шкода, що сподіватися на тривалу прихильність Фортуни сновидице не варто. Сновидіння про те, що тримаєте в руках келихи або блюдця теж відмінну ознаку радості і веселощів.

Сновидіння про миття посуду може бути знаком того, що переживши низку пригод, сплячий в майбутньому нарешті насолодитися щастям налагодженого побуту, достатку в домі. До прикладу, саме так тлумачиться бачення, в якому погляду сновидця постали надраенные, блискучі каструлі.

Таке бачення, що випало на долю дівчини, обіцяє їй шлюб з гідним чоловіком, який буде чудовим чоловіком. А ось тарілки з тріщинами це передвістя розчарувань, нездійснених планів.

Інші цікаві тлумачення

Помітили в нічний дрімоті, що хтось сторонній споліскує сервіз? Відмінно, тому що такий сон, передбачає швидке втілення найсміливіших проектів, очікувань. До того ж збулися мрії принесуть сновидінню прибуток, він досягне успіху в професії, в бізнесі, і навіть позбавиться від конкурентів і недругів, які поширюють плітки.

Ви безмежно довіряєте тій особі, чию посуд миєте в нічному видінні. До чого сниться такий сюжет? Як пророкує сонник, ваше спілкування з господарем намивається тарілок і ложок точно зміцниться, і ви, на відміну від багатьох людей, навіть перестанете помічати його об’єктивні недоліки.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: