Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник митися у ванній до чого сниться?

Сонник митися у ванній до чого сниться?

Митися у ванній тлумачення сонника

Іноді сюжет нічного бачення не так важливий, як емоції і почуття, випробувані сновидцем. Наприклад, якщо примарилось, що приймаєте ванну, то інтерпретація сонника буде залежати від того: якою була вода (чистою, прозорою або мутної, брудної). Насолоджувалися ви процесом обмивання, або, навпаки, поспішали завершити процедуру, відчуваючи незручність, дискомфорт?

Як бачите умов досить багато, але ми все ж спробуємо знайти відповідь на питання: до чого сниться митися у ванній, аналізуючи різні сновидіння.

Що підкаже Міллер?

У соннику Міллера описано декілька сюжетів про миття у ванній, і майже всі вони про щось попереджають людини, яка бачить сон.

Наприклад, якщо сновидица знаходиться в положенні, і бачить уві сні себе миється у ванній з каламутною водою, то в реальності для неї збільшується ризик нещасних випадків, травм, а тому потрібно бути гранично акуратними, обережної.

А ось прозора і чиста вода, після обмивання навпаки, підказує, що все насправді чудово — ви повні сил і енергії.

Взагалі, на думку Міллера, якщо довелося митися одночасно з стороннім персонажем уві сні, то незабаром про сновидце злостивці почнуть поширювати плітки, мерзенні небилиці.

Еротична складова

Фрейд, як зазвичай, пропонує оригінальну версію щодо того, до чого сниться митися у ванній. Якщо це було баченням жінки, він упевнений, що сновидица уві сні підсвідомо сприймала себе, як наповнену посудину. А це вже передвістя вагітності, при якій у дами накопичується навколоплідна рідина.

Будь-яка травма що наснилась сновидице під час гігієнічної процедури-це перша ознака розвитку жіночого захворювання. Не зайвим буде здатися гінеколога, наставляє сонник.

Як правило, під час миття люди звертають увагу на оголене тіло. Якщо уві сні дівчина розглядала себе голою, то їй необхідно в реальності бути трохи більш впевненою, розкутою. Майже також трактується і подібне бачення юнаки, наяву, напевно, сумнівається у своїй чоловічої привабливості і силі.

В тому, що ви милувалися своїм тілом уві сні, немає ніякої небезпеки. Навпаки, за Фрейдом, це знак того, що насправді чекають незабутні, яскраві сексуальні пригоди.

Попередження від Ванги

Ванга вважала, що сон про купанні у ванні надсилається вищими силами людині, грішнику. І якщо вода була дуже гарячою, то скоро чекає розплата за скоєне. А ось холодна обіцяє тяжкі думи і переживання з-за того, щоб був здійснений неправедний вчинок. Тільки в одному випадку є втішний прогноз — якщо вода була прозорою, мов сльоза, той сновидець найближчим часом отримає прощення гріха і його залишать думки про минуле.

До чого сниться подібний сюжет молодим жінкам? Болгарська ясновидиця попереджала про настання серйозного захворювання. Про шанси на одужання теж можна дізнатися зі сну. Якщо спляча дама відчула в результаті легкість і свіжість, то хвороба відступить.

Процедура на публіці

Дивний сон про те, що приймаєте ванну, нітрохи не соромлячись знаходяться поруч людей, обіцяє підвищений інтерес до вас з боку представників протилежної статі. Втім, це не принесе щастя, і тривалих, щирих відносин, попереджає сонник.

А от якщо ви в сплячому стані відчули жах і збентеження від того, що оголені і затіяли у всіх на виду настільки інтимну процедуру, то і в реальності суворо дотримуєтесь нормами моралі. Але з недавнього часу ви стали розуміти, що підкреслене цнотливість і пуританські принципи заважають будувати особисте життя наяву.

У компанії з чоловіком

Незабутні емоції, плотські пристрасті — ось до чого представниці прекрасної статі снилося, що вона приймає ванну з чоловіком. Тим не менш, бурхливий роман наяву може розвиватися по-різному. Так, брудна вода, це ознака того, що сновидица ризикує своєю репутацією, не замислюючись про наслідки легковажною любовному зв’язку.

Примарилось, що хлопець, з яким плещетесь у ванні надзвичайно гарний собою? Тоді не виключено, що насправді з’явиться новий кавалер. Але, і тут сонник уточнює: якщо піна після обмивання героя здалася в нічний грезе занадто брудною, стережіться, тому, що є люди, які спробують розлучити вас з коханим.

Мило та інші аксесуари

По пробудженню згадали, що користувалися надзвичайно запашним милом або ароматним шампунем? Тоді сонник пророкує похід по магазинах одягу або господарських приладдя.

Ви незадоволені нинішнім фінансовим становищем, ось чому з ранку згадуєте мочалку, яка була присутня в привидевшейся ванній. Але якщо старанно терли нею тіло в нічному видінні, то скоро доходи помітно зростуть.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: