Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник митися в лазні до чого сниться?

Сонник митися в лазні до чого сниться?

Митися в лазні тлумачення сонника

В давнину у слов’ян лазня вважалася місцем особливим. В ній омивали тіло, очищали душу від смутку, проводили обряди, лікували, приймали пологи. Так і сьогодні, багато хто не уявляє свого життя без хорошої парної. До чого сниться митися в лазні?

У більшості випадку в сонники обіцяють успіх і запевняють, що фізичне самопочуття сплячого в повному порядку. Але, розвиток сюжету уві сні, його деталі може дуже сильно змінити тлумачення.

Про що попереджає Міллер?

Опинилися в заповненій людьми парної? На думку Міллера, подібне бачення може передувати розчарування сплячого в оточенні. Багато особистості, з якими він спілкується, раптом здадуться менш цікавими змістовними, порядними. І це викличе взаємне невдоволення, роздратування.

Привидівся турецький хамам? Тоді остерігайтеся випадкових любовних зв’язків, особливо на відпочинку або у відрядженні. Справа в тому, що таке бачення може передувати венерическому захворювання.

Важливі подробиці

Дізнатися: до чого сниться митися в лазні, допоможе і рівень закладу, яке довелося відвідати нічний грезе.

У компанії з дитиною

Цікаві інтерпретації пропонують сонники для бачень про те, що в громадській лазні одночасно з дорослим сплячим був присутній дитина. Так, у соннику під авторством Цвєткова, це символ гордості. Сновидець в реальності з задоволенням демонтує оточуючим свої досягнення, підкреслює успіхи. Словом, не відрізняється зайвою скромністю.

Приснилося, що стегаете віником своє чадо в парній, де миються і інші люди? Тоді зверніться до соннику чаклунки Медеї, яка підтверджує, що це знак того, що в реальності ви не знаходите собі місця, розуміючи що занадто багато справ відправили в «довгий ящик» і зараз належить аврально розправлятися з ними.

Якщо уві сні купалися з кількома дітьми, врахуйте, що ваша звичка відкладати проблеми на потім, може обернутися вельми сумними наслідками.

Різностатеві купальщики

На жаль, мрія про те, щоб пов’язати долю з симпатичним вам чоловіком, нездійсненна, ось до чого приснилося, що миєте в парній волосся, а поруч знаходиться представник сильної статі. Але якщо в опівнічної фантазії ви намыливаете голову чоловікові, а він вам, то за версією сонника Хассе, наяву все складеться з тим, хто підкорив ваше серце.

Гірше, якщо парилися в сновидінні з жінками. Мили їм волосся? Тоді в дійсності не уникнути сварок і конфліктів. А що якщо в парну призвели спокутувати бабусю, бабусю? У Місячному соннику, це передвістя того, що правда восторжествує, можливо, навіть в суді.

І зовсім нескладно здогадатися, до чого приснилося, що дружно миєтеся в лазні з чоловіком (дружиною). Фрейд, коментує такий сюжет прямолінійно: партнери переживуть ще один медовий місяць наяву.

Все про кар’єру

Спочатку в нічному видінні приймаєте банні процедури, а потім забираєте за собою, наприклад, витираєте підлогу? Такий сюжет пророкує в реальності важку, виснажливу роботу. Якщо приміщення, яке приводили в порядок уві сні, було світлим і чистим, то зусилля не будуть марними, — з’явиться шанс піднятися по кар’єрних сходах.

Але того, хто витирав розлиту воду з підлоги робочої, заводський баньки, на жаль, розраховувати на подібні перспективи не варто, пояснює Циганський сонник.

Втім, у сні навідавшись у лазню відразу після збирання, в реальності ви можете розраховувати на те, що вам запропонують зайняти вигідну вакансію.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: