Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник мити руки до чого сниться?

Сонник мити руки до чого сниться?

Мити руки тлумачення сонника

Знаєте вислів: я умиваю руки? Ця фраза означає те, що хтось знімає з себе всяку відповідальність, самоусувається. А до чого сниться мити руки? За однією з версій сонника, це відображення бажання сплячого очиститься, звільниться від нав’язливих думок, обтяжливих зв’язків.

Але є чимало інших тлумачень, значення яких помітно змінюється в залежності від того, наскільки брудними були долоні, ніж їх намагалися відмити.

Таємне стає явним!

Самий час згадати про те, що будь-яка таємниця рано чи пізно буде розкрита, ось до чого сниться, що намагаєтеся відмити кисті, долоні. Ретельно приховує секрет, що змушує вас почувати себе невпевнено і ніяково. Ви давно хочете покаятися у своїх гріхах-ось який коментар до цього пригрезившемуся сюжетом дає сонник.

Втім, є ще один варіант тлумачення. За нього сновидінню надійшла пропозиція взяти участь в якомусь непристойній справі, і він поки роздумує, розуміючи, що ризикує зганьбити не тільки своє ім’я, але й погубити репутацію причетних до задуманої афері, людей.

Помітили уві сні, що намыливаете руки, змиваючи бруд під струменем води з крана? Це передбачає події радісні, веселі. А незвичайний спосіб відмити бруд з рук молоком, сниться до того, що сплячий познайомитися з чудовими людьми, з якими чудово проведе вільний час. Якщо уві сні скористалися снігом, то здійсняться всі бажання.

До чого снилися брудні долоні, які сплячий намагався очистити без миючих засобів, просто розтираючи бруд? Це знак того, що приймаючи важливе рішення в реальності, сновидець не повинен розраховувати на порада чи допомога з боку. Все залежить тільки від нього.

Якщо є підозри в тому, що в запланованому заході щось нечисто, краще вчасно відмовитися від участі в ньому, наставляє сонник. Тим більше, що ця афера обов’язково стане надбанням громадськості.

Цікаві, важливі деталі

Дуже скоро отримаєте запрошення на вечірку з добрими друзями, ось до чого приснилося, що мили руки холодною водою. Ще такий сюжет обіцяє позбавлення від хронічного захворювання, давно изнурявшего сновидця.

Скористалися гарячою водою з пахощами? Таке сновидіння пророкує те, що сплячий пуститься в усі тяжкі, заведе пристрасний любовний роман. Щоправда, згодом йому буде ніяково згадувати про цю бурю почуттів.

У нічному кошмарі намагалися відтерти кров з долонь? На жаль, але це ознака того, що в дійсності спляча людина перебуває в сум’ятті, нервує, переживає із-за того, що не може подолати обставини, які складаються явно не на його користь.

Видаляючи уві сні жир з рук, ви передчуваєте, що по пробудженню чекає одноманітна, нудна робота.

До чого сняться ручки, забруднені фекаліями? Тут, як мовиться, все від зворотного, тому, що такий сюжет пророкує багатство, успіх на фінансовому терені.

Багато мила під час миття верхніх кінцівок у сні, означає низку клопоту, турбот у дійсності. Сонник підказує, що цей же сюжет вкрай рідко, але все ж пророкує допомогу, захист з боку.

А якщо привиділося, що омываете руки снігом, радійте. Тому, що це знак настання надзвичайно успішного періоду у вашій долі. За що зараз не прийміть, — все завершиться тріумфом, успіхом. Долаються будь-які перешкоди, Фортуна прихильна до вас. Це ж пророцтво буде справедливо і в разі якщо в сновидінні ви мили руки дитині.

Коли представник сильної статі у сні відтирає з рук смолу, значить, в реальності він ризикує стати учасником поганого, навіть злочинного діяння. Закінчиться це може дуже сумно, попереджає сонник.

Витираєте руки рушником? Такий сон, немов діагноз — сплячий виснажений морально і фізично і терміново потребує відпочинку.

Змили уві сні гній, виразки? Значить, насправді дуже скоро покращиться самопочуття, додасться енергії, сил. А якщо видалили фарбу, то прокинувшись, нарешті, розберетеся в заплутаній ситуації.

Надії і перспективи

Настав момент морального очищення, ось до чого сниться мити руки. Це тлумачення справедливо в тих випадках, коли сновидця не залишає почуття провини за вчинений проступок. Зріла особистість знайде в собі сили покаятися. По-іншому поведе себе жалюгідний, вічно ниючий песиміст, він скоріше буде шукати собі виправдання, пояснює сонник.

Думка Міллера

А ще пригадайте: як виглядали руки в нічний фантасмагорії. Здорові і чисті пророкують успіх і успіх, на думку тлумача Міллера. Хворі з виразками — це ознака того, що бід і напастей сновидінню не уникнути.

Звернули увагу на те, що пригрезившиеся ручки були на рідкість доглянутими? Сонник Міллера передбачає славу, високе положення в суспільстві.

Чисті руки в нічному видінні це хороший знак, тоді як брудні, навпаки, попередження про прийдешні неприємності, проблеми. Саме тому приводити в порядок за допомогою води і мила навіть в сплячому стані корисно, для сновидця. Він, як запевняє сонник, таким чином, позбавляється від злих наклепів, негативних впливу.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: