Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник миші в будинку до чого сняться?

Сонник миші в будинку до чого сняться?

Миші в будинку тлумачення сонника

Багато людей відчувають просто панічний жах при вигляді маленьких, нешкідливих, і, загалом-то, симпатичним мишей. Гризуни можуть налякати навіть у нічному видінні. А до чого сняться ці сіренькі розбійники, проникли в житло?

Сонники цей образ часто відображає внутрішньо стан або характер людини, підказуючи, що милосердним, терплячим, цікавий. Втім, часом тлумачення може вказувати на такі якості як дріб’язковість, склочництва, боягузтво, які притаманні сновидінню.

Версія Міллера

Якщо довелося бачити уві сні життєрадісних і милих мишей, наяву ви знайдете вірний спосіб налагодити взаємини між домочадцями.

Привиділося, що женіть гризунів з дому? Будьте готові до того, що в дійсності доведеться зіткнутися з нерозумінням, несправедливістю, і навіть з відвертим хамством родичів.

Приснилися миші хворими, немічними або слабкими, то наяву можлива хвороба або неприємність з ким-небудь з домочадців.

Летючі створення

В сонник Медеи описано: до чого сняться кажани. Вони, за сюжетом сновидіння, залетіли в будинок, — прокинувшись, чекайте неприємних звісток. А від поганих новин погіршиться і самопочуття і настрій.

Коли пригрезился тільки один крилатий мишеня, можна сподіватися на те, що насправді стане відомо про те, що підступи ворогів, зловмисників не спрацювали, пішли прахом. Однак такий сюжет у Збірнику сонників інтерпретується, як передвістя негараздів і негативних змін у житті сплячої людини.

Належить витримати атаку ворогів, які немов змовившись, нападуть одночасно, ось до чого приснилося, що ловіть кажана, залетілу в приміщення. Вдалося знищити її? Отже, за допомогою розуму і хитрості отримаєте перемогу над ворогами.

Зовнішній вигляд тварини

До сімейних негараздів, до зради близьких і друзів, ось до чого сняться миші і щури одночасно в будинку, на думку Ванги. А якщо такий сон бачила юна діва, то треба пам’ятати про те, що молодість і краса часом це предмет заздрості і ревнощів. Ось чому сонник підказує, що вороги потайки спробують нашкодити їй.

Ще більш серйозним застереженням є бачення про те, що миша нахабно примостилася на колінах сплячої. Це передвістя грандіозного скандалу головною героїнею якого може стати спляча дівчина.

Універсальний сонник тлумачить бачення, з урахуванням того, як виглядали, як вели себе пригрезившиеся миші.

Наприклад, летюча мишка, вояжировавшая в сновидінні, може бути попередження про крадіжку, пограбування, що може статися наяву.

Привидівся масовий мор звірів? Тоді немає приводу розраховувати на підвищення доходів, навпаки, доведеться тугіше затягнути пасок.

Сірий гризун уві сні, це образ людини, наяву розповсюджує про сплячому небилиці і плітки. Зате білий — позитивний символ, що гарантує підвищення доходів, фінансовий успіх!

Гризуни йдуть у наступ!

До чого приснилося, що в будинок увірвалися щури? Не виключено, що люди з оточення сновидця здійснять підлий вчинок, злочин — вкрадуть цінні речі або важливі документи.

Тому бізнесменам, які бачили такий сон, потрібно поспостерігати за компаньйонами та довіреними людьми — серед них може бути зрадник!

У нічний грезе спостерігаєте за відважним білим мишеням, забежавшем в будинок? Радійте, адже таке бачення випадає напередодні вдалих угод і інших операцій, що приносять солідний прибуток.

Будьте обережні!

Сновидіння про те, житло, в підвалі надзвичайно багато гризунів, за версією сонника від А до Я, передрікає важкі часи.

У жінки, яка зважилася уві сні взяти мишу в руки, в реальності може з’явитися молода, приваблива суперниця. Агресивна, набрасывающаяся щур сниться до зради, зради або помсти.

Спали і дивувалися тому, що в будинку повно мертвих мишей? Врахуйте, з моменту пробудження не зайвим буде контролювати кожен свій крок, кожне слово. Ви ризикуєте зробити необачний вчинок або різко висловитися з якогось приводу, що викличе негативну реакцію партнерів, соратників, начальства. А це, в підсумку згубно відіб’ється на кар’єрі або бізнесі.

Хороші перспективи

До чого сняться миші в будинку, розповідав ще Езоп. Він добре ставився до гризунів, пророкуючи, що їх поява в житло, це наказ сновидінню у важкій ситуації проявити кмітливість, спритність. Якщо так вчинити, то без праці вдасться впоратися з будь-якими труднощами.

Піймати мишеня у сні — чудова прикмета, що гарантує тому, хто спить поповнення гаманця.

Справи сімейні

Новітній сонник рекомендує замужній дамі, зустріла в нічний грезе гризуна, більше часу приділяти близьким. Громадські турботи це добре, але сім’я повинна бути на першому місці.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: